Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

pred 10 minutami, HyperJack pravi:

Se pravi kam zdej spadam? V slabega voznika, k sem prvič motor po prevoženih 60 000km+ vrhu po tleh? :blush:

če bi ga prej .. pri recimo 3.000 km vrgu po tleh, bi biu zdj že izkušen motorist

p.s.

pomoje mitaske ali sava pri tem nimajo nobene vloge ... un ovink se da s conti ožvižgat ,ene 120,  po kulenu :huh: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

če bi ga prej .. pri recimo 3.000 km vrgu po tleh, bi biu zdj že izkušen motorist

p.s.

pomoje mitaske ali sava pri tem nimajo nobene vloge ... un ovink se da s conti ožvižgat ,ene 120,  po kulenu :huh: 

kaj maš conti koleno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

kaj maš conti koleno?

moji hrustanci so še naravni .. drsniki pa oxford sparky :jezik: 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

kaj maš conti koleno?

Ne to brat, te bo zmedlo, to je tista sfera, ki ima do gum tako grd odnos, da jih polika celo do roba. Sneči, ni to tvoja liga 11k plus varno z Mitas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, GizmoFighter said:

Ne to brat, te bo zmedlo, to je tista sfera, ki ima do gum tako grd odnos, da jih polika celo do roba. Sneči, ni to tvoja liga 11k plus varno z Mitas.

:hmm: maus je po škrtosti obrabe tam-tam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, GizmoFighter pravi:

Ne to brat, te bo zmedlo, to je tista sfera, ki ima do gum tako grd odnos, da jih polika celo do roba. Sneči, ni to tvoja liga 11k plus varno z Mitas.

s snečijem sem se že peljal in smo se čist lepo peljali po jadranki ... mitaska mu ni nč spuščala, men pa conti tut ne .. tko da .. s primerjalno analizo primerjanja sem analiziral, da sta s primerno vožnjo obe gumi primerno primerljivi :huh: 

Pravkar, Kugelschreiber pravi:

:hmm: maus je po škrtosti obrabe tam-tam. 

men conti gara .. zadnja cca 7-8 sprednja pa do 14 .. seveda imam tudi temu primerno elektroniko, katera ne dopušča, da se zadnje kolo vrti v prazno ... wili mi pa ne pusti, da bi sprednjo gumo šparal, ker se več kot 10 m ne morm peljat po zadnjem :P 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, maus said:

če bi ga prej .. pri recimo 3.000 km vrgu po tleh, bi biu zdj že izkušen motorist

p.s.

pomoje mitaske ali sava pri tem nimajo nobene vloge ... un ovink se da s conti ožvižgat ,ene 120,  po kulenu :huh: 

Lahko pa pogrneš že na začetku kariere.. Jaz ne bom nikoli pozabil tega ovinka. Čisto nepričakovano mi je v tem ovinku prvič podrsala stopalka, trenutek za tem sem pa skoraj nabiral maline...:mad: Jao, narisal rjavo črtico, samo se je na srečo izšlo. Hitrost pa precej manj od omenjenih 120 km/h. 

120 samo na gor al v obe smeri? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, XTR said:

v tem ovinku

a lahk še nam, z lepših koncev, na zemlevidu desno od lublade, poveš kje je ta ovink, k ga vsi poznate? :P

 

a je to od Kostela gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Kugelschreiber said:

a je to od Kostela gor?

Ja, tam k Sava ni držala. V Z750 temi imaš link do lokacije. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, XTR pravi:

Ja, tam k Sava ni držala. V Z750 temi imaš link do lokacije. 

a pol pa je cesta kriva tam, če vse odnaša

pred eno uro, maus pravi:

moji hrustanci so še naravni .. drsniki pa oxford sparky :jezik: 

ampak če voziš s kolenom ovinke, potem nekako drsnik obrabljaš in gumo razbremenjuješ, pomeni da moraš 6000 naredit z gumo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Snečer said:

a pol pa je cesta kriva tam, če vse odnaša

Je kriva, ampak zelo lepo kriva. Ne moreš, da ne bi nagnil.

Jaz sem cviknil in poravnal motor... butl en. Pogled usmeril proti bankini, sprednje kolo pa vemo kam gre. 

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Snečer pravi:

rezija so ovinki za 15kmh, srečanje nevarno, ozko

tam ni ljubiteljev pospeševanja

Iz vsakega ovinka lahko na polno navijas, pa semaforja, krizisca, pumpe, whatever. Pa to ne pomeni do 200.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, HyperJack pravi:

MItas je zakon! Pri meni je bilo govora o Savi. Kriv sem pa izključno sam kar se je zgodilo. Vsak mora posledice nositi sam. Je pa takšne stvari dobro analizirati, saj se mogoče iz njih kaj naučiš...jaz sem se naučil, da pač 6 let starih gum ne vozim. Zdej ali je bila starost gume kriva za to kar se je zgodilo ne bomo vedeli nikoli. Vsaka šola pač nekaj stane in vse se zgodi z nekim razlogom.

no saj to sem hotel, da pojasniš folku, ker drugače mislijo da gume same zdrsnejo, pa običajno ne :D

ps. tudi jaz sem pri Senju legel z Mitaskami. In...in ja še vedno jih vozim :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kateri od vas drugače gledate na stvari,ampak zame ,ki se že štejem v populacijo 40+,je zavedanje da mi življenje zavisi od kvalitetne in izpravne gume,ter čim boljših zavor (poleg seveda obvladanja motorja).zato mi niti na misel ne pride da bi se vozil z totalno iztrošeno,staro ali neizpravno gumo...ravno zato poizvedujem o izkušnjah in se odločam za nakup (ali pač ne)Mitaske...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, suzuki1000r pravi:

 ,ki se že štejem v populacijo 40+,

js sm populacija 50+, pa jih ne vozim ;) 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

js sm populacija 50+, pa jih ne vozim ;) 

jaz sem 50+ in jih vozim.

Na zdej sva ga pa čist zmešala :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He,he..??je kr zanimivo tole...eni levo ,drugi desno...tretji pa naravnost samo zato da bodo kontra ostalim..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

jaz sem 50+ in jih vozim.

Na zdej sva ga pa čist zmešala :(

 

js se več ali manj vozim že 39 let .. pa jih ne vozim :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, suzuki1000r pravi:

Mogoče kateri od vas drugače gledate na stvari,ampak zame ,ki se že štejem v populacijo 40+,je zavedanje da mi življenje zavisi od kvalitetne in izpravne gume,ter čim boljših zavor (poleg seveda obvladanja motorja).zato mi niti na misel ne pride da bi se vozil z totalno iztrošeno,staro ali neizpravno gumo...ravno zato poizvedujem o izkušnjah in se odločam za nakup (ali pač ne)Mitaske...?

Jaz sem 40+ in Mitaski zaupam. Na izlet po Evropi sem se odpravil, ko je guma (sportforce+) imela nekaj čez 8000km, ko sem prišel nazaj je bila do indikatora nekaj čez 13.000, vso pot je bila suverena, od dežja, prelazov, avtocest.

To je prednost mitaske, da je celotno obdobje enaka.

Lahko mi verjameš.

Al si eden od modelov iz FBja, ki je prišel provocirat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, suzuki1000r pravi:

Mogoče kateri od vas drugače gledate na stvari,ampak zame ,ki se že štejem v populacijo 40+,je zavedanje da mi življenje zavisi od kvalitetne in izpravne gume,ter čim boljših zavor (poleg seveda obvladanja motorja).zato mi niti na misel ne pride da bi se vozil z totalno iztrošeno,staro ali neizpravno gumo...ravno zato poizvedujem o izkušnjah in se odločam za nakup (ali pač ne)Mitaske...?

ne delat drame. Pojdi v temo

"vtisi z dnevnih voženj" , lahko tudi 5 let nazaj, običajno so že 1 januarja Mitaske na cesti, 3 januarja sem bil že v Paklenici, miljon slik in mojih objav je z mitaskami..pa še koga drugega. 

Za prvomajske so tripi od 3-4 jurje, poleti tudi itd itd...

Pravkar sem se z Mitaskami vrnil iz Albanije in Grčije...in ne boš verjel guma ko guma.

ps. en kup dobrih gum je sedaj na trgu, v bistvu prav slabih niti ni.

 

Pravkar, maus pravi:

js se več ali manj vozim že 39 let .. pa jih ne vozim :jezik: 

torej nadomeščaš Šeširja v tej temi? :P

jaz pa sem Conti vozil, pa preperelija, pa dunlopa pa...pa...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

js se več ali manj vozim že 39 let .. pa jih ne vozim :jezik: 

ti si prelahek, v tem primeru bi ti Mitasko prehitro pobralo

je gori analiza Continentala

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

torej nadomeščaš Šeširja v tej temi? :P

ne .. jaz tudi enkrat, nisem z nakazano nakazo nisem omenil, da so Mitaske slabe gume ... ;) 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, suzuki1000r said:

He,he..??je kr zanimivo tole...eni levo ,drugi desno...tretji pa naravnost samo zato da bodo kontra ostalim..?

Dobrodošel na forumu.. :OK:

You'll love it!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

jaz pa sem Conti vozil, pa preperelija, pa dunlopa pa...pa...

jaz sem vse vrste gum vozil ... Mitask pa nočm .. zanalašč, pa nisem rekel, da so slabe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!