Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

23 minutes ago, suzuki1000r said:

populacijo 40+,je zavedanje da mi življenje zavisi od kvalitetne in izpravne gume

No, v resnici zivljenje “zavisi” od tvojega obnasanja, nacina voznje, skratka, razmisljanja. Ce mislis da bo guma resla zajeb, si na napacni poti. Kupi neko “pravo” znamko, de izgovor “ceske gume krive” v naprej odpade. 

 

15 minutes ago, DAMI34 said:

ne delat drame.

Thats your job, a ne? :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kugelschreiber pravi:

 

Thats your job, a ne? :D 

in mirjenje strasti tudi :ras:

Sicer pa a je težko pridobiti mnenje kaka je določena guma?

1. nek % ki jo vozi, jo hvali

2. nek %, ki jo je vozilo jo graja ali hvali

3. nek % ki je nikol ni vozilo, pa nabija 

Sešteješ vse in dobiš povprečje/rejting :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, DAMI34 said:

Sicer pa a je težko pridobiti mnenje kaka je določena guma?

 

Ne. Kups. Zmontiras. Zradiras. Samo ene sm fuknil dol, ker se mi niso zdele vredne, da jih zdrsam do konca. Metzeler m5. Zmontiral konc poletja,  nek malga zvozil, zadovoljen.  Spomladi so ble za v kanto, in so tam tud koncale. 

 

Je pa super awsome o tem razglabljat in glumit na netu. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kugelschreiber pravi:

Ne. Kups. Zmontiras. Zradiras. Samo ene sm fuknil dol, ker se mi niso zdele vredne, da jih zdrsam do konca. Metzeler m5. Zmontiral konc poletja,  nek malga zvozil, zadovoljen.  Spomladi so ble za v kanto, in so tam tud koncale. 

 

Je pa super awsome o tem razglabljat in glumit na netu. 

pa v bistvu, z razliko od tebe marsikdo dobi določene podatke na netu, je pa res da je potrebno veliko selektivnega branja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, DAMI34 said:

pa v bistvu, z razliko od tebe marsikdo dobi določene podatke na netu, je pa res da je potrebno veliko selektivnega branja.

Prejle sm sedel na kofetu, in so mimo mahali trije otroci, in se ful naglas pogovarjali o pospeskih in gripu, k ga ma lamborghini, ferari pa ma vec filinga..... Stekas? Tud oni so iskali podatke na netu. In bli prepricni de vejo, kako zgledata Lamborginijev grip in Ferrarijev filing.....

 

Realnost je mal drgacna. ce te kdo zaresn po pisti pele z lambotom si usran, ce te kdo zaresn pele s ferdzotom si usran. Ce ti dajo kar koli od tega  pod rit in ti recejo pejt na ful, bos razbil. Izgovor bo internetni. Premal filinga, al pa premal gripa. U bistvu pa je vse isti kurac. 

 

In z gumami je leta 2019 tocno isto. Vse majo vec kot zadost gripa.  So ful bolse od 99% pilotov. In ko pilot zafuka, je ni gume, de bo resla bedaka. Ni. 

 

Se 80 minut mi dela laser, pol grem pogledat, ce moji mitaski se drzita zrak. Cesto drzita cist fajn. 

 

 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, GizmoFighter pravi:

A lohk definiraš slabega motorista?

Jz.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja zadnja Mićas mi zdrži max 4500-5000 km, pa če sm butl al pa mal manj butl. To ugotavljam že vsaj 4 komplete. Naslednja kombinacija (ker sem pač radoveden) bo SF+ spredaj in TOF zadaj, pa da vidimo.

p.s. Če se bo izkazalo kot zanič, bo letelo dol. Ni frke, sej so samo €.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Kugelschreiber said:

a lahk še nam, z lepših koncev, na zemlevidu desno od lublade, poveš kje je ta ovink, k ga vsi poznate? :P

To je ta "The Ovinek"  Tam okrog 3.5 sekunde nekaj zaplava motor.... napaka v podlagi ali pa nasedlo železje. :hmm: 

https://youtu.be/iswxsQSqaxg

 

10 minutes ago, Dr_Jakob said:

Naslednja kombinacija (ker sem pač radoveden) bo SF+ spredaj in TOF zadaj, pa da vidimo.

Na tem posnetku je kombinacija SF+ spredaj in touring Angel GT zadaj. Super se obnese, kar brez skrbi nabavi zadnjo touring. 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kugelschreiber pravi:

Prejle sm sedel na kofetu, in so mimo mahali trije otroci, in se ful naglas pogovarjali o pospeskih in gripu, k ga ma lamborghini, ferari pa ma vec filinga..... Stekas? Tud oni so iskali podatke na netu. In bli prepricni de vejo, kako zgledata Lamborginijev grip in Ferrarijev filing.....

 

Realnost je mal drgacna. ce te kdo zaresn po pisti pele z lambotom si usran, ce te kdo zaresn pele s ferdzotom si usran. Ce ti dajo kar koli od tega  pod rit in ti recejo pejt na ful, bos razbil. Izgovor bo internetni. Premal filinga, al pa premal gripa. U bistvu pa je vse isti kurac. 

 

In z gumami je leta 2019 tocno isto. Vse majo vec kot zadost gripa.  So ful bolse od 99% pilotov. In ko pilot zafuka, je ni gume, de bo resla bedaka. Ni. 

 

Se 80 minut mi dela laser, pol grem pogledat, ce moji mitaski se drzita zrak. Cesto drzita cist fajn. 

 

 

Pa to ti pravim. Mulci bodo prebrali tvoje pričevanje o mitas, zraven si omenil še lambo in ferarija, nakup zagotovljen. :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, HyperJack pravi:

Se pravi kam zdej spadam?

Kam spadaš? Med tiste, ki smo že padli...

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, GizmoFighter pravi:

Ni res. Ti si sam živahn ??.

sploh ko ga kaka debeljuška z woki tokijem preganja :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

ne rabim, namreč v anketi lahko pogledaš število glasovalcev. 

5 ljudi naredi več kot 10 jurjev

34 ljudi naredi med 4 in 7 jurji

100% sem da so podatki dokaj merodajni

ja o mojoj potrosnji SF+ u zadnje dvije godine necu niti pisati jer ce me opet poceti napadati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ako iskreno hvalis gumu koja ti se svidja i odgavara u sim pogledima onda si delni lastnik Mitas znamke - OK.

 

a ako si totoalno kontra Mitasa da lisi onda delni lastnik Conit/Michelin/Metzeler/Bridgestone ..... znamke? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, kronik pravi:

ako iskreno hvalis gumu koja ti se svidja i odgovara u svim pogledima onda si delni lastnik Mitas znamke - OK.

 

a ako si totalno kontra Mitasa da li si onda delni lastnik Conti/Michelin/Metzeler/Bridgestone ..... znamke? 

pisanje bez naocala definitivno vodi prema greskama u pravopisu :):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Snečer pravi:

13299km Mitas sf+

(od tega najmanj 6000km AC)

na fotki par 100km manj

WP_20160811_070.thumb.jpg.5388bee33bec07791e101741eae04958.jpg

Sneči, svaka čast, ti si zaslužiš mesto na zidu slavnih v Savi...resno mislim,  top driven kilomethrof...jzt z 4500-5000 se prav zelenca počutim. Po moje sm slab motorist brez feelinga v roki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nima vsaka guma svoj limit, kot tudi vsaka cesta, motocikel...? Če ne tekmujete zakaj so pomembne vse malenkosti, z nobeno ne moreš vsepovsod "do konca"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Snečer said:

13299km Mitas sf+

(od tega najmanj 6000km AC)

na fotki par 100km manj

Na AC se guma najmanj obrablja, jaz sem sel enkrat na AC z mopedom, tista guma je zdrzala vec kot ostale.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, GizmoFighter pravi:

Kaj je zdaj problem? Beri med vrsticami...satira na pisanje predhodnika,  ker bi se moral @DAMI34

sekirat zarad statistike Mitas...ne obešaj se toliko na besede. Raje mal povej al drži...??.

samo polako i bez uzrujavanja :) nisam na nekoga osobno mislio u mom postu! 

Nisam te citirao ali sam iskoristio tvoj tekst za recimo jedno pitanje svima:

da vam je netko napisao da je Bridgestone S22 koja je vrlo nova na trzistu vrlo, vrlo dobra guma svi bi na "prvu" povjerovali. 
Nekako i logicno jer je rijec o Bridgestone. I puno price oko te gume ne bi bilo.

Ista stvar kao i kod Angel GT, M7RR, CSA/RA3, Pirelli DRIII .... 

no kada netko nesto napise ZA Mitas to vise nije normalno. PROTIV je cak i pozeljno. 

Takva logika vlada na svim  moto forumima ( HR/SLO/D/A.... )  i u svim diskusijama o moto gumama.

Barem to tako meni izgleda

Popravljeno . Popravil kronik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!