Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

pred 9 minutami, Snečer pravi:

škoda da ni videoposnetka, ker mora biti fantastičen, že po zajetih kadrih se vidi...

a sta mislis odakle su mi ove slike?! 

usred obilazenja sam izvadio DSLR kameru sa 5kg teskim objektivom iz repne torbe, upalio, namjestio zariste i odradio par slika?! 

e pa nisam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, kronik pravi:

a sta mislis odakle su mi ove slike?! 

usred obilazenja sam izvadio DSLR kameru sa 5kg teskim objektivom iz repne torbe, upalio, namjestio zariste i odradio par slika?! 

e pa nisam :)

video bi rad videl

ker razen če nisi čarovnik, je neverjetno, kako si v ovinku pri polni črti prišel pred enega :)

razen če imaš mitaske

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Snečer pravi:

video bi rad videl

ker razen če nisi čarovnik, je neverjetno, kako si v ovinku pri polni črti prišel pred enega :)

razen če imaš mitaske

javno necu zasigurno objavljivati video na kojem se vide registarske oznake motora - meni poznatih  ili ne poznatih. A pogotovo necu objavljivati one video uratke  na kojima se vidi brzinomjer. 

I da na toj voznji sam imao Mitas gore! 

 

One slike na kojoj su S22 je u toj istoj turi testirao frend: https://motorradreifentest.jimdo.com/tests-2019/

Ja sam bio na ToF zadnja i SF+ prednja. I dalje su gore!! 

Brzina kretanja ista, ceste iste, motori isti, aftermarket auspusi isti..... 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem dal Mitaske (SF+) na Multistrado... priznam, da je obcutek res dober. Res dobro primejo. Pirelli Angel  GT ni dal takega obcutka. Sem pa jih dal gor samo zaradi tega, ker grem na turo na AC in mi je skoda novih Angelov. Zdaj pa znam kar na SF ostati... vidim še samo kako se bodo na dezju obnasale. 

Popravljeno . Popravil perry
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, perry pravi:

Sem dal Mitaske (SF+) na Multistrado... priznam, da je obcutek res dober. Res dobro primejo. Pirelli Angel  GT ni dal takega obcutka. Sem pa jih dal gor samo zaradi tega, ker grem na turo na AC in mi je skoda novih Angelov. Zdaj pa znam kar na SF ostati... vidim še samo kako se bodo na dezju obnasale. 

moj SDGT prav tako pride original z Angel GT, pa sem na Mitaskah ful bolj zadovoljen. Kilometrina je za odtenek manjša, ampak oprijem, pa pospeški iz ovnka, agilnost, mehkoba, padanje v ovinek pa samo + za SF+. Po dežju sicer ni tako dobra kot angel GT (katera je res dobra) vendar po dežju sem izredno pazljiv in vozim mehko, tako da mi ni panike.

Se mi je pa ToF po dežju zelo dopadla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, DAMI34 said:

moj SDGT prav tako pride original z Angel GT, pa sem na Mitaskah ful bolj zadovoljen. Kilometrina je za odtenek manjša, ampak oprijem, pa pospeški iz ovnka, agilnost, mehkoba, padanje v ovinek pa samo + za SF+. Po dežju sicer ni tako dobra kot angel GT (katera je res dobra) vendar po dežju sem izredno pazljiv in vozim mehko, tako da mi ni panike.

Se mi je pa ToF po dežju zelo dopadla.

ToF je bolj trda najbrz, po mojem mi SF bolj ustreza, nic hudega če se prej znuca. Vazno da lepo prime in se pelje v hitrih ovinkih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, perry pravi:

Sem dal Mitaske (SF+) na Multistrado... priznam, da je obcutek res dober. Res dobro primejo. Pirelli Angel  GT ni dal takega obcutka. Sem pa jih dal gor samo zaradi tega, ker grem na turo na AC in mi je skoda novih Angelov. Zdaj pa znam kar na SF ostati... vidim še samo kako se bodo na dezju obnasale. 

v dežju pa kar drsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Snečer pravi:

v dežju pa kar drsi

v dežju je čisto ok, bolj je problem filing, ker drži, drži, drži, potem pa pri pretiravanju spusti, ampak še vedno ne na šus, da se jo da popravit.

Ne mara pa delno mokre, mastne ceste (ampak tistega ne mara nobena) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odkar so dodali siliko, mislim da zadnji 2 ali 3 sezone, je veliko boljša tudi v mokrem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S SF+ sem kar nekaj prevozila v dežju. Že samo zaradi slabe vidljivosti skozi vizir, sem vozila malo počasneje. 

Guma je dobro držala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, KARMEN1 said:

S SF+ sem kar nekaj prevozila v dežju. Že samo zaradi slabe vidljivosti skozi vizir, sem vozila malo počasneje. 

Guma je dobro držala.

Vizir more bit opran, pa mal gasa daš, de spuca šipo. 

 

Sem drugo sezono brez Sf+, 3 leta nazaj ni bla nic posebnega v mokrem. Ce je bil asfalt dober, je bla dobra. Na zlizanem apnencastwm je pac drsela. Vec sm si upal kot zdaj s terraforce. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

odkar so dodali siliko, mislim da zadnji 2 ali 3 sezone, je veliko boljša tudi v mokrem

možno, no tudi v snegu se je dalo vozit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, ukica said:

Oo a je se kdo vidu znak Mitas na kombinezonu od Skubica?

 

Fajn, si mal delajo reklamo..

Fino. Samo da bi poleg Gabra se kdo drugi videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

Vožnja je prijetna, nad 7000 v/min pa športna. Zelo športna. Tako športna, da mu športni bratranec na cestah, po katerih smo ga priganjali, ne bi mogel slediti. Predvsem zaradi boljše pozicije, ki je na tem motociklu veliko bolj pregledna kot na bolj športnih oblikah. Ob pretikanju v zgornjih mejah vrtljajev sprednje kolo nehote privzdigne in tako nazorno pokaže, kakšna dvoživka je lahko ta motocikel. Zanimiva je tudi ciklistika ter obraba pnevmatik po robu. Tako ob pretiranih nagibih sprednje kolo pride do samega roba, med tem ko ima zadnje kolo še nekaj malega prostora za nagib, kar je v nasprotju z večino drugih motociklov.

če se bo kdo spraševal, zakaj imajo nekateri zadaj še luft...tisti ki ga pa nimajo, pa niso več z nami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, krucymucy pravi:

Fino. Samo da bi poleg Gabra se kdo drugi videl.

Jest sem. In sem prec bolj ponosno sedel na kavču ter se počutil del moto GP ja :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

Jest sem. In sem prec bolj ponosno sedel na kavču ter se počutil del moto GP ja :P

 

Mogoce pa za traktor gume reklama....kot v primeru v moto2 kjer BETA reklama za orodje in ne motocikle!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Mogoce pa za traktor gume reklama....kot v primeru v moto2 kjer BETA reklama za orodje in ne motocikle!!!!

Reklama je za Mitas firmo, ne pa posamičen izdelek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Snečer said:

če se bo kdo spraševal, zakaj imajo nekateri zadaj še luft...tisti ki ga pa nimajo, pa niso več z nami

Za ker motor se pa gre? A ma 120/60-17 spredi? Pa se 5mm spuscen u krizih....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

Za ker motor se pa gre? A ma 120/60-17 spredi? Pa se 5mm spuscen u krizih....

120/70/17 kawasaki... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!