Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

10 hours ago, YBT said:

Kako se obnese ta kombinacija? 

Mislim da nas kar nekaj vozi to kombinacijo in je super. Moram rečt da mi tof pri solo vožnji več pleše zadaj (tcs sicer popravlja) kot sf+.

10 minutes ago, Xebec said:

sj z mitas gre tut po mokrem :huh:

Ne vem no, če bi tvegal. Si ziher, da bi šlo? @sesir kaj ti misliš? :whistle:

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, YBT pravi:

Kako se obnese ta kombinacija? 

super

pred 10 urami, GizmoFighter pravi:

Kaj gre narobe, da ti ni to to?

prehitro se rabi :P

 

pred 4 minutami, Tex pravi:

iher, da bi šlo? @sesir kaj ti misliš? :whistle:

ne klič hudiča :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Tex pravi:

Ne vem no, če bi tvegal. Si ziher, da bi šlo? @sesir kaj ti misliš? :whistle:

Cisto resno! mitas je odlicna po dezu...res se odlicno obnese....saj lahko ko moram obstati naredim burnout s skuterckom z 2 no z menoj vred 3 konji...Tako,da 10 tock za dez saj se mi polepsa dan....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Xebec pravi:

sj z mitas gre tut po mokrem :huh:

Gre, gre, ampak potem imam motor umazan ?.

Saj veš, da se mora šajnat, šajnat, šajnat ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, KARMEN1 pravi:

Gre, gre, ampak potem imam motor umazan ?.

Saj veš, da se mora šajnat, šajnat, šajnat ?

Ga maš za rajdat al za glancat ?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In dami kako se danes pocutis ko Skubic nima vec amitas reklame? Ni se slo z mitas peljat in se odpovedal denarju za reklamo!!!!

In ker se gaber ni dal so jih reklamirali po cesti...hahahah

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, sesir pravi:

In dami kako se danes pocutis ko Skubic nima vec amitas reklame? Ni se slo z mitas peljat in se odpovedal denarju za reklamo!!!!

In ker se gaber ni dal so jih reklamirali po cesti...hahahah

@sesir

Ce rabis ene Pirellike še dobre za sfurat so v kanti pr Širniku v Radljah ?.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sesir pravi:

In dami kako se danes pocutis ko Skubic nima vec amitas reklame? Ni se slo z mitas peljat in se odpovedal denarju za reklamo!!!!

In ker se gaber ni dal so jih reklamirali po cesti...hahahah

a ni prepovedana tale tema zate?

ps. ima ima, sam učke odpri. Jaz sem videl, pa še (najbrž sponzorsko, podplačano skratka korupcija) so še na Ducatije s katerimi so šli v Mugello nataknili Mitaske :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

a ni prepovedana tale tema zate?

ps. ima ima, sam učke odpri. Jaz sem videl, pa še (najbrž sponzorsko, podplačano skratka korupcija) so še na Ducatije s katerimi so šli v Mugello nataknili Mitaske :P

 

Jaz ze ves cas trobim: Mitas + Ducati = nice combo ??

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo spredaj sf+  in zadaj dunlop sportmax ? je to ok kombinacija? 

sprasujem zato ker bi rad sprednjo dunlop menjal ker je stara 5 let in bi prešel na mitas a 'ne morem' obe  zamenjat ker je zadnja kot nova in je še ne mislim menjat , res skoda dol dajat ker ne serjem denarja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Rogerg pravi:

ima kdo spredaj sf+  in zadaj dunlop sportmax ? je to ok kombinacija? 

sprasujem zato ker bi rad sprednjo dunlop menjal ker je stara 5 let in bi prešel na mitas a 'ne morem' obe  zamenjat ker je zadnja kot nova in je še ne mislim menjat , res skoda dol dajat ker ne serjem denarja...

ne stiskaj na gumi, ker so nove mitaske poceni, saj si prihranil pri barantanju :)

privošči spredaj in zadaj nove SF+ pa si zmagal...

pred 16 minutami, Povratnik pravi:

Danes prispela  TOF  160 /60 -17   od Širnika !?

20190606_131512.jpg

20190606_131359.jpg

nima še v ponudbi, ko si pljunil? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Rogerg pravi:

ima kdo spredaj sf+  in zadaj dunlop sportmax ? je to ok kombinacija? 

sprasujem zato ker bi rad sprednjo dunlop menjal ker je stara 5 let in bi prešel na mitas a 'ne morem' obe  zamenjat ker je zadnja kot nova in je še ne mislim menjat , res skoda dol dajat ker ne serjem denarja...

Zakaj pa ne bi šlo?

Sem zvozil več kombinacij s spredaj SF+ zadaj XX (RS, SS, bt16, s20..)

in ravno tako nekaj kombinacij ko je bila spredaj bt16, zadaj pa XX

Tak al tak (pa neglede kaj nekateri porečejo, ko trdijo da mora bit obveszno isti segment in isti proizvajalec) je v realnosti čisto drugače, oziroma si lahko privoščimo razna prilagajanja, ker od sprednjega dela vozila zahtevam popolnoma drugo obnašanje kot od zadnjega.

Recimo zadaj mi lahko malo bolj drsi, rabim bolj ali manj oprijema na boku, dolgo življensko dobo, spredaj pa želim predvsem povratne informacije in odličen oprijem v ovinku. Naprimer..

nima pa vsak voznik enakih zahtev. Zato mi turing gume spredaj recimo ne sedejo, zadaj pa me sploh ne motijo.

ps. pa ni nič narobe s turing prvimi, le meni fidbek ne ustreza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Snečer pravi:

ne stiskaj na gumi, ker so nove mitaske poceni, saj si prihranil pri barantanju :)

privošči spredaj in zadaj nove SF+ pa si zmagal...

nima še v ponudbi, ko si pljunil? :) 

Poklical po telefonu, vprašal in dobil....? !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

Zakaj pa ne bi šlo?

Sem zvozil več kombinacij s spredaj SF+ zadaj XX (RS, SS, bt16, s20..)

in ravno tako nekaj kombinacij ko je bila spredaj bt16, zadaj pa XX

Tak al tak (pa neglede kaj nekateri porečejo, ko trdijo da mora bit obveszno isti segment in isti proizvajalec) je v realnosti čisto drugače, oziroma si lahko privoščimo razna prilagajanja, ker od sprednjega dela vozila zahtevam popolnoma drugo obnašanje kot od zadnjega.

Recimo zadaj mi lahko malo bolj drsi, rabim bolj ali manj oprijema na boku, dolgo življensko dobo, spredaj pa želim predvsem povratne informacije in odličen oprijem v ovinku. Naprimer..

nima pa vsak voznik enakih zahtev. Zato mi turing gume spredaj recimo ne sedejo, zadaj pa me sploh ne motijo.

ps. pa ni nič narobe s turing prvimi, le meni fidbek ne ustreza.

Hja, zadnja je tako.. ce imas treksn imas lahko tudi leseno.. skoraj da res.

Jaz bi na tvojem mestu sprobal.. potem bi pa videl.

Jaz bom spredi dal supercorso sc2(ker imam 3 nove doma :D).. lahko dam zadi Mitas?:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ukica pravi:

Hja, zadnja je tako.. ce imas treksn imas lahko tudi leseno.. skoraj da res.

Jaz bi na tvojem mestu sprobal.. potem bi pa videl.

Jaz bom spredi dal supercorso sc2(ker imam 3 nove doma :D).. lahko dam zadi Mitas?:jezik:

no ja to se strinjam, trekšn rešuje marsikatero napako (tvojo itak), ki jo moraš predvidevati, oziroma, se moraš prilagoditi gumi. Na Gt lahko pač odpiram in se mi jebe, če nisem v sport modu, ampak na Z900 pa ne. Zato sem na Z900 ostal na tem kar mi ustreza, kar pa ne pomeni, da se ne bi znal peljati na drugačni kombinaciji, le v obzir bi moral vzeti, kako se gume ogrevajo in kak oprijem imajo skozi ovinek ter naravnost pri športni vožnji oziroma vožnji v slabših pogojih.

Lej, tut pozimi 6-10C verjetno ne odpiraš na polno, ampak počakaš, da ti posamezen tip gume pokaže kako dela. Jaz sem se komot vozil z Sxom brez pomagal, prav tako se sedaj z Z900 brez pomagal v vseh pogojih, od dežja do slane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

no ja to se strinjam, trekšn rešuje marsikatero napako (tvojo itak), ki jo moraš predvidevati, oziroma, se moraš prilagoditi gumi. Na Gt lahko pač odpiram in se mi jebe, če nisem v sport modu, ampak na Z900 pa ne. Zato sem na Z900 ostal na tem kar mi ustreza, kar pa ne pomeni, da se ne bi znal peljati na drugačni kombinaciji, le v obzir bi moral vzeti, kako se gume ogrevajo in kak oprijem imajo skozi ovinek ter naravnost pri športni vožnji oziroma vožnji v slabših pogojih.

Lej, tut pozimi 6-10C verjetno ne odpiraš na polno, ampak počakaš, da ti posamezen tip gume pokaže kako dela. Jaz sem se komot vozil z Sxom brez pomagal, prav tako se sedaj z Z900 brez pomagal v vseh pogojih, od dežja do slane.

Sej to je bilo misljeno kot provokacija. 

Sam sem prvih 7 let na motorju - tudi na 2 cilindraski apriliji prezivel brec TCja in ABS(ceprou sm ga enkrat polozu, pa ga z abs verjetn nebi). Point TCja je da ti od ese rit na kaksnem madezu ali pa manjsem pesku. Ajde pa tud kaksno glupost oprosti.

 

do zdrsa zadi pride samo zaradi pilotove neumnosti, ker na pol ovinka odpira na polno. Ce se drzis pravila, dej gas ko si poravnan, se lucka za TC sploh nebo przgala..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!