Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

pred 17 minutami, Snečer pravi:

kaj si pa prej mel? dunflop? 

jap, ne ravno preveč zadovoljen...

zakaj ne pustiš da ti šravfajo? Stipe je zelo iskan kar se motorjev tiče... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ligenjček pravi:

jap, ne ravno preveč zadovoljen...

zakaj ne pustiš da ti šravfajo? Stipe je zelo iskan kar se motorjev tiče... :huh:

jaz to bolj v miru naredim, zadaj še nastavim oiler, namastim ležaj, malo očistim pakne in zategujem z moment ključem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Snečer pravi:

jaz to bolj v miru naredim, zadaj še nastavim oiler, namastim ležaj, malo očistim pakne in zategujem z moment ključem :)

saj po eni strani, če hočeš biti 100% narediš sam, ampak pri vseh projektih, ki sem si jih zadal mi je vsaka minuta časa vredna preveč :) vsaj v tem konkretnem primeru, ko vem kdo jo bo imel v rokah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

TERRA FORCE-R, jih je kdo preizkusil na GS 1.2? Z E-08 nisem bil zadovoljen, zelo v redu je Michelin Anakee 2, sedaj proti koncu ima sicer v dežju slabši oprijem, drugače pa še  vedno lepe oblike, ne kot E 08, katera je spredaj postala trikotna. Kolebam med Teera Force in Anakee 2?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Quest said:

Prijatelj imel lani tole gor original. 

https://motorcycle.michelinman.com/motorbike/tyres/michelin-anakee-adventure

Pohvalil oprijem na asfaltu in makedamu. Obrabe ni omenjal, ker je prodal motor pri 5kkm.

 

Ta je podoblna kot Anakee III, le da je malo bolj "terenska".

Anakee III je zelo občutljiva na posamezne vrste asfalta, nekje drži kot prilepljena na drugem pa kot po ledu. Zelo slabe izkušnje z njo in definitivno nikoli več.

Conti TKC70 je dosti bolj "enakomerna" in tišja.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, vandrovec said:

Sem tudi te gledal samo so med dražjimi, Terra force in Anakee2 pa sta med najcenejšimi. V kratkem se bom za nekaj odločil..

Anakee 2 ne vem. Anakee 3 pa sm pelal na lc1200 in AT750. Na obeh motorjih se mi je zgodilo, da je zadnja mal postempljala, pa se po moje to ne bi smelo zgodit. Povedano drugace, na mojem motorju pri podobnih pojemkih, terraforce ne stemplja nikoli. Nimam nic referenc s takimi gumami. 1klp roadattack2, in zdaj gulim 3 par terraforcev. Edina zamera teraforcem? 8000km, do “platna”. Vec mi ni uspelo.  Grem pa ta tedn po touringforce :). Koncno dobil 110/80-19 IN 150/70-17 :) wiiiiiiii. Glede na to, da niso 2compound, bodo crknile se prej. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je boljše od nove Mitas?

dve novi mitas :P

Drgnem S22 od bridgestone, drži, vse ok, ampak ne da mi nazaj toliko informacij kot pa Mitas SF+ in Tof. Lahko da sem samo razvajen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anakee 3 na caponord prevozil 20.000 km, v glavnem dva gor, sicer bolj lahka, enakomerno izrabil ...enkrat na gladkem asfaltu zdrsnila pri nič hitrosti, še vedno nevem kriv asfalt ali guma.

so pa nove glasne pri hitrosti cca 70 km/h, ravno ko imaš odprto čelado..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Snečer pravi:

 Širnik, ugodna cena.

Skoraj na polovico od dražjih. Zato me mika, da bi tvegal in preizkusil še to, če so toliko tudi vredne ali gre zgolj za nerealne cene. Če sem zvozil slabše bi tudi te, ki so namenjene potovalnim enduro motorjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vandrovec pravi:

Skoraj na polovico od dražjih. Zato me mika, da bi tvegal in preizkusil še to, če so toliko tudi vredne ali gre zgolj za nerealne cene. Če sem zvozil slabše bi tudi te, ki so namenjene potovalnim enduro motorjem?

kaj bi tvegal? :) 4. set dajem gor, sportforce je bolj za "sport" 

za touring je mitas touring force, cena 144 eur na mimovrste, moja dimenzija

prej vozil. skor 2x dražje dunlopke, mitaska se lepše pelje in obnese

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, vandrovec said:

Skoraj na polovico od dražjih. Zato me mika, da bi tvegal in preizkusil še to, če so toliko tudi vredne ali gre zgolj za nerealne cene. Če sem zvozil slabše bi tudi te, ki so namenjene potovalnim enduro motorjem?

Posurfaj FB skupino motoristi, najdi Igorja Birso. 
 

 

430E6656-75EB-4691-A66F-0DB2471755C9.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res ugodno, zadnjič sem dal za montažo 40€, odpeljal k vulkanizerju samo platišča in nove gume naročene po netu. Ce bi gume naročil pri vulkanizerju bi bile dražje, montaža pa cenejša...verjetno se pa to razlikuje od vulkanizerja do vulkanizerja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, kronik pravi:

Snecer ostavio si nas na cjedilu! 

Slike se ne mogu vidjeti! 

slike starih gum? so gori objavljene nekje mesece nazaj

taka je bla... 

DSC_0321.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva voznja z mitaskami.. ceprav je se mrzel asfalt, se je dalo kar dobro preizkusit.. zaenkrat zadovoljen ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 3. 2020 ob 16:50, Kugelschreiber pravi:

Anakee 2 ne vem. Anakee 3 pa sm pelal na lc1200 in AT750. Na obeh motorjih se mi je zgodilo, da je zadnja mal postempljala, pa se po moje to ne bi smelo zgodit. Povedano drugace, na mojem motorju pri podobnih pojemkih, terraforce ne stemplja nikoli. Nimam nic referenc s takimi gumami. 1klp roadattack2, in zdaj gulim 3 par terraforcev. Edina zamera teraforcem? 8000km, do “platna”. Vec mi ni uspelo.  Grem pa ta tedn po touringforce :). Koncno dobil 110/80-19 IN 150/70-17 :) wiiiiiiii. Glede na to, da niso 2compound, bodo crknile se prej. 

Me prov zanima vtis ?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 3. 2020 ob 11:58, Snečer pravi:

Ugodno... (montaža samo na platišča)

Mitas.jpg.6fe4d4a19d1c0149e70d6938e2ec464b.jpg

Na koliko časa menjaš ventile, vidim, da so na računu. Jaz jih imam še iz leta 13...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!