Skoči na vsebino

Yamaha MT 07 Tracer


Big Py

Priporočene objave

pred 24 minutami, spartanbp pravi:

Zdravo,

 

ja, bi rekel da bi, ker si nižji kar 5 cm. To ni zanemarljivo. Sploh če imaš integralno čelado.

 

Enih 120 € + poštnina. Nova je po ceniku 183 €. Uporabil sem jo pa le 1x za testno vožnjo, torej je brez praske. Zraven je še set za montažo ter navodila.

Zdravo,

prosim če me lohk zvrcneš na mobi, da se dogovoriva...

041-789-815

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 7. 2022 ob 10:31, bajkr88 pravi:

Js sm zlo zadovoln... Kappa vizir pa spojler in stranska spodnja spojlerja... Top

Screenshot_2022-07-18-10-29-09-11.jpg

A prejsnjo si dal dol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja... Ta je širša ... Zdej spodi vse pobere in ne piha v vrat...pa ni bobnenja nic..tud čelada ne šumi nič več... Men je supr.... 

IMG20220720202555.jpg

Popravljeno . Popravil bajkr88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tanova tracer je čist drgacna in spet treba najdt primerno sipo... Ni druge kot probavat katera ti ustreza..sm kr vesel da sm zakljucu s tem in sm zadovoln 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, bajkr88 pravi:

Ja tanova tracer je čist drgacna in spet treba najdt primerno sipo... Ni druge kot probavat katera ti ustreza..sm kr vesel da sm zakljucu s tem in sm zadovoln 😁

Šipo sem znižal (odrezal). Mislim, da ne bom iskal več....ker lahko kupim 3 šipe, preden najdem pravo. Raje bom Yamahi napisal, da je naredil zanič vetrno zaščito 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 7. 2022 ob 20:24, bajkr88 pravi:

Ja... Ta je širša ... Zdej spodi vse pobere in ne piha v vrat...pa ni bobnenja nic..tud čelada ne šumi nič več... Men je supr.... 

IMG20220720202555.jpg

Kako se obnesejo tile stranski deflektorji napram brez njih dejansko? Ali je kej razlike, ce bi meu originalen vizir motorja zmontiran? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej nevem ti tocn rect koliko... Je pa razlika... Vsaka stvar pomaga... Sam vizir od kappe je men najbolsi drgac ker je spodaj sirok pa pocen je, ni glasen... dobil original turing vizir ob nakupu motorja pa mi je bobnel in sem ga prodal prec.... Bols bil tamali....

Spojler sm pol še sam  dodal na tega  k sm ga itak imel od mra... In je tako še boljse ker zvok se bl utihne ... Sej pravm men je to najbol opcija, teb pa nevem ce je vsec ker te moti visina 😁 

Js sm navajen in sploh ne vem da vizim z sipo... Cist kul... Navadt se mores... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 7. 2022 ob 18:58, bajkr88 pravi:

Ej nevem ti tocn rect koliko... Je pa razlika... Vsaka stvar pomaga... Sam vizir od kappe je men najbolsi drgac ker je spodaj sirok pa pocen je, ni glasen... dobil original turing vizir ob nakupu motorja pa mi je bobnel in sem ga prodal prec.... Bols bil tamali....

Spojler sm pol še sam  dodal na tega  k sm ga itak imel od mra... In je tako še boljse ker zvok se bl utihne ... Sej pravm men je to najbol opcija, teb pa nevem ce je vsec ker te moti visina 😁 

Js sm navajen in sploh ne vem da vizim z sipo... Cist kul... Navadt se mores... 

Imel si srečo, da si naletel na tapravo. Lahko se zgodi, da jih kupiš 5, pa ne najdeš prave 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, bajkr88 pravi:

Sej sm povedu da sm meu 4.... 

Jaz sem že živce izgubil pri prvi 🤪Jajce japonske.

 

Sem čez vikend ob robovih še malo odstranil pleksi, popilil ter spoliral obstoječo originalno. Pozimi si še sedež dvignem za 2 cm z lateksom. In to je to.

Popravljeno . Popravil spartanbp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, bajkr88 pravi:

Ko boš višje sedel boš še bl pizdu čez šipo 😅 

Brez skrbi...ko se 2 cm dvignem s sedeza, se veter drugače piha 😀

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni kolegi in sotrpini na mopedih, forumaši. Žal sem svojo Yamaho dal v prodajo.

Mislim, da se zaradi zdravstvenih tezav najverjetneje ne bom mogel nikoli več voziti z motorjem 😐

Če koga zanima moja 1 leto stara Yamaha Tracer 700 naj me kontaktira. 

Podatki:

Tracer 700 2021, prevoženih 4.700 km  2. servis opravljen na 4.500 km

Motorno kolo je se v garanciji, servisna knjiga, servisiran na uradnem servisu Yama.

Komfortni sedež Yamaha

USB priklop in Kappa nosilec kovčka, gumi nalepke Yama (original) na rezervoarju.

Popolnoma nastavljivo vzmetenje HyperPro

Brez napak, brezhiben, brez poskodb.

Lahko dam zraven tudi kovček Kappa, 57 l, po dogovoru.

 

PXL_20221005_115316405.jpg

Popravljeno . Popravil spartanbp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da pojasnim, hrbtenica se ne strinja vec, tako da bom moral presedlati na kaksen Tomosov moped za dušo :)

Če koga zanima Yamaha, pa mi kar pogumno pošljite sporočilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... vse se da porihtat...in bodo zrihtal tudi tvojo hrbtenico...💪

Upam, da se zrihtaš..... čim prej...

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, bajkr88 pravi:

Tam te bo še bl prerukal... Ta jamahca je mirna vodljiva loh vozis z enim prstkom 😁

3x na leto do gostilne bo ze menda :)

Ja, potem ko sem poslihtal vzmetenje, je Yama res pokazala, kaj zmore. Ne da bi prevec hvalil, ampak gre kot po tirnicah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam pa lahko naslednje kose tudi posamično, če kdo rabi;

- zadnji amortizer HyperPro (povsem nastavljiv) za Tracer 700 in 7

- komfortni sedež (original Yamaha) za Tracer 7

- nosilec za kovček za Tracer 7 & 700

Vsi ti deli so zamenljivi s starim modelom 700

PXL_20221005_115304323.jpg

PXL_20221005_115259111.jpg

PXL_20210902_152127636.jpg

Popravljeno . Popravil spartanbp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, spartanbp pravi:

Da pojasnim, hrbtenica se ne strinja vec, ...

 

Ja verjamem da ti ni lepo ... ampak za obupati je še čas. 

Off: Sam sem dobil 2017 diagnozo (da ne napišem kakšno) in odjavil motor in ga hodil gledat v garažo do letos, ko sem malo bolje in ga registriral ... seveda ni kot je bilo, ampak nabral sem pa le 3000 km in to takih za dušo ... zame je to kot del terapije.

Zato le premisli še enkrat. 

 

 

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... vem, da nima veze tale težava s hrbtenico s to temo o MT 07, ampak, ko je že govora...

 

...moja ima tudi težave s hrbtenico ... več operacij... sesedanje...itd...

... jaz imam (sem imel) tudi velike težave...

...pa meni in moji odgovarja športni motor... nagnjen si naprej... roke tudi malenkostno prevzamejo nekaj tvoje mase....in ko si nagnjen naprej, ti ne nabijajo luknje v cesti direktno v hrbtenico... ampak ti udarci "streljajo mimo" .... če se zastopimo, kaj hočem povedati...

... ne vem, kake težave imaš ti... samo povem, kako je (bilo) pri meni in moji ženi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!