Jump to content

Yamaha MT 07 Tracer

Big Py

Recommended Posts

pred 24 minutami, spartanbp pravi:

Zdravo,

ja, bi rekel da bi, ker si nižji kar 5 cm. To ni zanemarljivo. Sploh če imaš integralno čelado.

Enih 120 € + poštnina. Nova je po ceniku 183 €. Uporabil sem jo pa le 1x za testno vožnjo, torej je brez praske. Zraven je še set za montažo ter navodila.

Zdravo,

prosim če me lohk zvrcneš na mobi, da se dogovoriva...

041-789-815

Ob 18. 7. 2022 ob 10:31, bajkr88 pravi:

Js sm zlo zadovoln... Kappa vizir pa spojler in stranska spodnja spojlerja... Top

Screenshot_2022-07-18-10-29-09-11.jpg

A prejsnjo si dal dol?

Ja... Ta je širša ... Zdej spodi vse pobere in ne piha v vrat...pa ni bobnenja nic..tud čelada ne šumi nič več... Men je supr.... 

IMG20220720202555.jpg

Edited by bajkr88

Kje si pa dobil deflektorje (te črne na vsaki strani)? To pa ni Kappa verjetno.

Ja tanova tracer je čist drgacna in spet treba najdt primerno sipo... Ni druge kot probavat katera ti ustreza..sm kr vesel da sm zakljucu s tem in sm zadovoln 😁

pred 23 urami, bajkr88 pravi:

Ja tanova tracer je čist drgacna in spet treba najdt primerno sipo... Ni druge kot probavat katera ti ustreza..sm kr vesel da sm zakljucu s tem in sm zadovoln 😁

Šipo sem znižal (odrezal). Mislim, da ne bom iskal več....ker lahko kupim 3 šipe, preden najdem pravo. Raje bom Yamahi napisal, da je naredil zanič vetrno zaščito 😁

Ob 20. 7. 2022 ob 20:24, bajkr88 pravi:

Ja... Ta je širša ... Zdej spodi vse pobere in ne piha v vrat...pa ni bobnenja nic..tud čelada ne šumi nič več... Men je supr.... 

IMG20220720202555.jpg

Kako se obnesejo tile stranski deflektorji napram brez njih dejansko? Ali je kej razlike, ce bi meu originalen vizir motorja zmontiran? 

Ej nevem ti tocn rect koliko... Je pa razlika... Vsaka stvar pomaga... Sam vizir od kappe je men najbolsi drgac ker je spodaj sirok pa pocen je, ni glasen... dobil original turing vizir ob nakupu motorja pa mi je bobnel in sem ga prodal prec.... Bols bil tamali....

Spojler sm pol še sam  dodal na tega  k sm ga itak imel od mra... In je tako še boljse ker zvok se bl utihne ... Sej pravm men je to najbol opcija, teb pa nevem ce je vsec ker te moti visina 😁 

Js sm navajen in sploh ne vem da vizim z sipo... Cist kul... Navadt se mores... 

Ob 22. 7. 2022 ob 18:58, bajkr88 pravi:

Ej nevem ti tocn rect koliko... Je pa razlika... Vsaka stvar pomaga... Sam vizir od kappe je men najbolsi drgac ker je spodaj sirok pa pocen je, ni glasen... dobil original turing vizir ob nakupu motorja pa mi je bobnel in sem ga prodal prec.... Bols bil tamali....

Spojler sm pol še sam  dodal na tega  k sm ga itak imel od mra... In je tako še boljse ker zvok se bl utihne ... Sej pravm men je to najbol opcija, teb pa nevem ce je vsec ker te moti visina 😁 

Js sm navajen in sploh ne vem da vizim z sipo... Cist kul... Navadt se mores... 

Imel si srečo, da si naletel na tapravo. Lahko se zgodi, da jih kupiš 5, pa ne najdeš prave 😁

pred eno uro, bajkr88 pravi:

Sej sm povedu da sm meu 4.... 

Jaz sem že živce izgubil pri prvi 🤪Jajce japonske.

Sem čez vikend ob robovih še malo odstranil pleksi, popilil ter spoliral obstoječo originalno. Pozimi si še sedež dvignem za 2 cm z lateksom. In to je to.

Edited by spartanbp

Ko boš višje sedel boš še bl pizdu čez šipo 😅 

pred eno uro, bajkr88 pravi:

Ko boš višje sedel boš še bl pizdu čez šipo 😅 

Brez skrbi...ko se 2 cm dvignem s sedeza, se veter drugače piha 😀