Skoči na vsebino

Priporočene objave

pred 4 minutami, motolover pravi:

Kaj je gor zanimivega? Pot gor in nazaj je najbrž bolj dolgčas.

Zakaj tako mislis?:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse države bivšega komunizma so zelo interesantne , čas se je tam ustavil.
Cene zelo ampak res zelo nizke. Narava skorajda nedotaknjena.
Mene osebno fascinirajo te države konkretno Prypiat - Chernobil in staro vesoljsko izstrelišče http://www.boredpanda.com/abandoned-soviet-space-shuttle-program-buran-baikonur-cosmodrome-kazakhstan-ralph-mirebs/ 

Sicer je to izstrelišče precej daleč je pa na poti ogromno stvari katere se, da pogledat , seveda če si te sorte človek in te take zadeve zanimajo ...

To bi bil zelo dober trip ...

Screen Shot 2016-04-24 at 19.02.09.jpeg

Popravljeno . Popravil Samuell
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Samuell pravi:

Nimam datuma ... Iščem nekoga da bi se mi pridružil ...

Če počakaš toliko časa da se rehabilitiram , grem takoj s teboj......mesec-dva.....koliko časa si pa namenil za izlet?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Če počakaš toliko časa da se rehabilitiram , grem takoj s teboj......mesec-dva.....koliko časa si pa namenil za izlet?

3000km ,en teden :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi ne mudi imam plan pač videt  ... Če gremo trije bo super ... Pa verjamite da nam nebo žal ...

Sem zamenjal motor tako, da sem končal z dirkanjem ... Lepo na eazy pa da se vidi nekaj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Samuell pravi:

Se mi ne mudi imam plan pač videt  ... Če gremo trije bo super ... Pa verjamite da nam nebo žal ...

Kot sem ti rekel, Černobil mam tud v spisku želja,kot Nordkap itd ....samo kakor sem nekaj bral bi se moral prej najavit oziroma pridobit neko dovolilnico za vstop v kontaminirano področje.

P.S. Pa kot je rekel snecer če ga booš tiščal po ravnicah te ne bom moral dohajati :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, js sm za, da greta še Kmet in Sneci, pa prosm čimveč objav, da se bom lahko zabaval.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vse podatke kako in kaj ... Tako da brez skrbi ... Rabimo pa VIZO za Ukraino ... Tudi rute še nimam prave ... Cilj je Prypiat ... Kje in kako do tja pa se zmenimo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Samuell pravi:

Imam vse podatke kako in kaj ... Tako da brez skrbi ... Rabimo pa VIZO za Ukraino ... Tudi rute še nimam prave ... Cilj je Prypiat ... Kje in kako do tja pa se zmenimo ...

Še mi nisi odgovoril koliko časa predvidevaš za izlet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja gremo te pubeci ... Zmenimo se pa gasa ... Mislim po pameti in da imamo nekaj od tripa ...

1 teden je dovolj ... Jaz mislim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, dAlencc87 said:

Zakaj tako mislis?:blush:

Ravna cesta čez Madžarsko do Ukrajine, potem pa ne poznam, najbrž ni nekih zanimivih cest. Če je cilj zanimiv je sigurno vredno iti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Samuell pravi:

Ja gremo te pubeci ... Zmenimo se pa gasa ... Mislim po pameti in da imamo nekaj od tripa ...

1 teden je dovolj ... Jaz mislim ...

mislim, da ni, če hočeš kaj več ogleda vsaj 10 dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :kmet: na izzy? :D  mogoče če greta še ta teden :P ... 

 

Ravno bil posnetek na popu... je novinar malo posnel kako je tam... .hmmm

Jaz bi še moral prej deco naret :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim da je najbolje da se uskladimo kdo in kdaj ... in ko bomo imeli te podatke ... si omislimo še rok trajanja ...

Če mene nekdo kaj vpraša se lahko jutri vsedem na motor pa odpeljem turo ...

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi bila epska zasedba :)

ne bi upal na nikogar staviti, a raje idita skupaj s prikoličarjem, so jih še vedno navajeni na meji :)

no, kak je tam z objekti? Baje se na švarc vozijo v prepovedano cono

geigerjev števec bi vzel poleg za ziher

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.24ur.com/novice/svet/zgodba-o-katastrofi-cernobil-30-let-pozneje.html

 

Nevem.. nazadnje ko sem gledal odajo, je ta cona varovana... Sicer, neki Volkovi in ostala drhal se giblje tam okrog, tak da neke sile "na silo" nebi verjetno bilo it not... Ta števec pa se lepo vidi v prispevku da "nori"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!