Skoči na vsebino

Mikrofibra brisača za moto potovanja


motolover

Priporočene objave

Vpojnost večja kot bombaž, zloži se pa na dosti manj kot bombaž. Za na motor ni kaj razmišljat. Dimenzija pa kakor ti paše. Enih 60x40 za umivanje ali veliko da je še za na plažo.

Ponavadi so to "šport brisače", Lidl in Hofer imata OK. Pa ne kupovat kake drage ala Nike, Adidas pa to ker ni velikih razlik. Par mm več debeline, cena pa x5. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih prejšni tedn nabavu v Decathlonu. Imajo več dimenzij... Vzel eno taveliko 110x175cm za 10€. Nisem je pa še sprobal... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cool stvar ..ne zavzame veliko prostora pa kar hitro se posuši..ene imajo narejeno tako , da jih lahko s karabinčkom pripneš recimo na zadnji kufr pa se posuši med vožno...dobro vpojne .. 

manjšo velikost za zjutraj , večjo za stuširat .. midva imava tagladke - moja pravi da so boljše..kaj pa jst vem ..sm se sam dobr strinjal.. baje ta kosmate vpijajo povrhu , gladke pa v material sam..  http://www.iglusport.si/kategorije/skupine/osebna-nega-in-zascita/pribor-za-osebno-higieno/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, motolover pravi:

Uporablja kdo? Kako se kaj obnese in kako veliko ste nabavili? 

tale moja mislim da je 140×60? ne vem točno, je kr dovolj velika. Meni je super, briše dobro, je majhna in lahka. 

IMG_20160425_092344.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak kot  so že drugi napisal... fajn stvar. Jaz imam eno čisto malo in eno srednjo. Če grem za dlje časa sabo furam milo za ročno pranje in par kljukic za perilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za krajša potovanja (1-2 dni) je čisto vseeno kakšno brisačo imaš. Za kaj dalj pa je mikrofibra idealna. Velikost M in L (če gledaš Ferrino) , samo so kar zasoljene. Jaz imam Ferrino in ene poceni iz Spina. Ferrino so boljše, niso pa 3x boljše kot je razlika v ceni. Za malo brisačo so povsem uporabne tudi krpe (iz mikrofibre) , ki jih prodajajo v Obi (in v podobnih trgovinah) po 5 skupaj (30x30 cm) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, franc said:

Za moto potovanja so zelo uporabni otroški vlažni robčki. (čisto resno)

images?q=tbn:ANd9GcR457iOfw3nBbOg0e43lZN

To misliš na umivanje, kadar ni vode?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, motolover pravi:

To misliš na umivanje, kadar ni vode?

za pucat žužke iz ledra :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam mam že nekaj vedno ka grem več kak 1 dan 

V torbici vel cca 0.5 l

Sam več ne vem kje sem jo dobil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak res, vedno bolj komplicira(mo)/te.

Že nekaj časa nazaj sem na družinskem forumu bral, ko je neka mlada mamica spraševala  v smislu...da pričakujejo prvega otroka, načrtujejo tudi kak enodnevni izlet na obalo ali v Bohinj, pa  se  doma mučijo z vprašanjem, ali je  vozilo  tipa Ford Smax, WW sharan, SEAT alhambra....dovolj veliko...itd.

Nekdo jim je odgovoril (očitno so se mu povzpeli na K), da, ko, bodo čakali na tretjega, naj ga kontaktirajo...pozna prodajalca  avtobusov....

 

Glede teme......če poznate koga, da je v SV, pa na misiji (Afg, Kosovo....) ali na pripravah v Nemčiji (Hohenfels, Grafenwehr..) naj vam jo prinese iz USA PX trgovin (roba brez davka). Izbira terenskih artikov, ki so v dimenzijah (obseg, teža...) minimalistični (brisače, torbice, pribori za osebno higieno....) in glede na ceno...je dobra.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst ta "navadnih" brisač za na se it kopat ne rabim vec, ker so mi te mikrofibra boljse. Ful je mehka, lahka in hitro se suši. Pa še če pozabis kak dan mokro v kakem nahrbtniku ni tako hudo. 

 

Drgac pa ni da to nujno rabis je pa super zadeva, pa se drage niso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Drugace pa se najbolje obnesejo turske brisace. To so tanke bombazne brisace zelo vpojne in se hitreje susijo kot mikrofibra. Pa tudi manj prostora zavzamejo so pa precej vecje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, franc pravi:

Nikoli slišal.

Povej kaj več. Kakšen link?

lp

Promotional_Towels_Bathrobes_Textile_Products_4.jpg

 

To so brisače ki jih uporabljajo v hamamih. So izredno tanke, super vpojne iz 100% bombaža. Se hitreje sušijo kot mikrofibra.

Prodajajo jih v indijskih trgovinah.Jaz jih imam in mikrofibre sploh ne uporabljam več.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sva bila v Turčiji sva kupla dve. So fajne, uporabne in vsaj po mojem mnenju primerljive z mikrofibro... a na žalost so najine prevelike za motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, ciciban pravi:

Ko sva bila v Turčiji sva kupla dve. So fajne, uporabne in vsaj po mojem mnenju primerljive z mikrofibro... a na žalost so najine prevelike za motor.

moje so čisto tanke in ko jih zložim je manjša od mikrofibre. lahko vzamem dve namesto ene mikrofibre.

Popravljeno . Popravil dr.looney
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, dr.looney pravi:

moje so čisto tanke in ko jih zložim je manjša od mikrofibre. lahko vzamem dve namesto ene.

Vse to se da narediti z njima ? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, HD-Dyna pravi:

Vse to se da narediti z njima ? :eek:

Jep.....lahko prides preverit.....:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!