Skoči na vsebino

TRIUMPH Trophy 1200


MARJA

Priporočene objave

:lol: :lol: :lol: HVALA, verjamem :!: Ali naj bo prva vožnja do tvojih vinogradov :?: 8)

Fiffty, vedno dobrodošel še posebej, če pripelješ Trophy-ja. :lol:

Kar se pa tiče vinogradov pa je to tako moj dolg iz letošnje pomladanske sezone, ki pa je žal odpadel predvsem zaradi slabega vremena. Je pa vsa stvar prestavljena nekje v drugo polovico maja naslednje leto kot naslovna tema MOTO SREČANJE POD VINOGRADI. :P :lol:

Pa tako rad bi videl to triumfalno - trofejno vožnjo do vinogradov! Da ne boš rekel, da te mučim zaradi neugodnih vremenskih okoliščin, bom počakal tudi na pomladansko sonce. Zna pa takrat bit zelo interesantno. :wink:

Vse dobro izpod vinogradov! ROCKY 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Pa to, trophy 900, sploh obstaja?

Ga nisem našel ne v Motorradovem katalogu 2003 in ne v Biker'sovem katalogu 2003.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

900 ne delajo več.No ni se niti obnesel,oziroma ga ljudje niso kupovali.

Če se prav ne motim sta v sloveniji samo dva.En srebrn in en moder.

Prijateljski nasvet......NE TEGA KUPOVAT,RAJE 100KSIT ZRAVN,PA 1200 NABAVT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Zanimam me koliko kaj trosi triumph trophy!

Hvala za informacije ze v naprej!

dve osebe + 65 kg prtljage mal čez 7 litrov. Z umirjeno vožnjo 6,5 , s hitro okoli 9.

A boš nabavil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekak ne morem razumet fabrke Triumph.....da že nekaj let "kao" razvijajo novega Trophy-a......pa nikjer na netu človek več ne more najdt nobene slikce tega novega čuda........

Totalno so me razočaral.....sam neka ugibanja,govorice.....podatki stari vsaj leto,če ne več.......

Jaz pa čakam in čakam :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dve osebe + 65 kg prtljage mal čez 7 litrov. Z umirjeno vožnjo 6,5 , s hitro okoli 9.

A boš nabavil?

Ja verjetno naslednje leto ali čez 2 leti, vendar bolj ciljam na BMW 1200 LT, trenutno so zelo lepe cene v Nemčiji, pa še davka na motorna kolesa ni, samo DDV, če pa je ta razviden na fakturi, pa samo homoligacija v kopru! Cene v Nemčiji za letnik 2000-2002 so od 7.900-11.900 EUR, kar je za 1/2 manj kot pri nas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kar se tiče novega Trophy-ja, ta zagotovo še ne bo nared pred letom 2006/2007.

Saj vem Klimbra, da jočeš za njim ampak sedaj je že prepozno. Le zakaj si prodal svojega Trophy-ja?????

Kar se tiče Triumpha Trophy-ja pa lahko rečem samo vse dobro. :notworthy: Motorju je pisano na kožo potovanje za dva. Bolj kot je naložen, lepše se ga da peljat. :OK: Da ne omenjam dobre zaščite pred vetrom. Po dolgih urah vožnje se ti sploh ne da sestopiti z motorja, bi ga kar preganjal še naprej. :yea2: Edina zame prav smešna stvar je njegov zvok na prostem teku. Kot, da bi poslušal stare žrmlje, ki meljejo koruzo. :lol1: Z pneumatikami Metzeler Z6 pa se pelje kot po tračnicah. Poraba je prav takšna kot je napisal Marja. Zaradi medvedjega navora - moči ni tistega pretikanja navzdol do 3 ali celo 2 in nazaj navzgor. Vse se dogaja v 5 in 6 prestavi. Ni varijante, da me spravite iz Trophy-ja. Tisti kateri smo že pokukali čez 40 že vemo zakaj.

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY - AVE TRIUMPHATOR B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

"Viharni prinašalec" :kva2: , kar rahlo dvomim, da boš kje v SLO zahaklal Trophy-ja 900. Resnično ti svetujem, da raje nabaviš Trophy-ja 1200. Za vse dodatne informacije pa kar povprašaj, ti bomo Triumphatorji z veseljem pomagali.

V bistvu "razlike" med 900 in 1200 ni posebne. S tem, da je 900ccm tri cilindrski motor, znan iz Tigra, ST-ja...(preizkušena dobra Triumphova klasika). Vozne lastnosti enake, s tem, da je 1200ccm medvedje močan (veliko navora 108 Nm), 4cilindri, 98 ihahajev. V glavnem motocikla, ki ne utrujata tudi po dolgih urah vožnje, ki sta po pedigreju namenjena potovanju. Se ju pa da tudi lepo polagat na ovinkih (pri mojem že brusil s fusrasterji in predvsem s centralnim stojalom). Če te zanima kaj več pa kar pošlji PM.

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Popravljeno . Popravil Rocky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi edn po PM-u pošlje tel. štev. od dobrega serviserja za triumphe, ga mam namen vprašat par stvari okrog 900-tke. :yea1: :worship:

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kero olje nalivate v vaše Trophyje. :eek:

Malo pozno ampak z veseljem. Od samega začetka Motul V300. Serviserja pa tak ne rabiš, če voziš Triumpha. :OK: Za redne velike servise pa Jerman v Depali vasi.

Malenkosti (zavorne ploščice, olje...)pa kar sam.

Pozdrav izpod vinogradov! Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVALA! :yea1:

Nabavu sn 900! :OK:

Naredu prvih 100 km, delno pom dežju, pa nimam kaj rečt.

Ko bo več pa poročilo! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
"Viharni prinašalec" :kva2: , kar rahlo dvomim, da boš kje v SLO zahaklal Trophy-ja 900. Resnično ti svetujem, da raje nabaviš Trophy-ja 1200. Za vse dodatne informacije pa kar povprašaj, ti bomo Triumphatorji z veseljem pomagali.

V bistvu "razlike" med 900 in 1200 ni posebne. S tem, da je 900ccm tri cilindrski motor, znan iz Tigra, ST-ja...(preizkušena dobra Triumphova klasika). Vozne lastnosti enake, s tem, da je 1200ccm medvedje močan (veliko navora 108 Nm), 4cilindri, 98 ihahajev. V glavnem motocikla, ki ne utrujata tudi po dolgih urah vožnje, ki sta po pedigreju namenjena potovanju. Se ju pa da tudi lepo polagat na ovinkih (pri mojem že brusil s fusrasterji in predvsem s centralnim stojalom). Če te zanima kaj več pa kar pošlji PM.

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Hojla, jaz ga imam, Trophy 900, moder, vsi trije kovčki, krasna zverina. Rocky, ne imaj toliko proti 900-ki, ta ki jo imam ima isto 98 ihahajev ( zadnji angleški model z že dvignjeno šipo, potem so šli na 89 ihahajev zaradi nemških predpisov ).

Bistvo pa je, da žre BISTVENO MANJ ( čez 5.5 l ga še nisem spravil, pa sva z ženo vozila že marsikaj in marsikje ).

Sicer pa, o Trophyu samo najbolje, ko bodo objavili tisto mistriozno novo zverino ( če sploh kdaj :xx: ) in če bo imela kardan :yea1: , bo moj naprodaj.

Seveda se najprej javim semle:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla, jaz ga imam, Trophy 900, moder, vsi trije kovčki, krasna zverina. Rocky, ne imaj toliko proti 900-ki, ta ki jo imam ima isto 98 ihahajev ( zadnji angleški model z že dvignjeno šipo, potem so šli na 89 ihahajev zaradi nemških predpisov ).

Bistvo pa je, da žre BISTVENO MANJ ( čez 5.5 l ga še nisem spravil, pa sva z ženo vozila že marsikaj in marsikje ).

Sicer pa, o Trophyu samo najbolje, ko bodo objavili tisto mistriozno novo zverino ( če sploh kdaj  :xx:  ) in če bo imela kardan  :yea1: , bo moj naprodaj.

Seveda se najprej javim semle:-)

Biker - AVE TRIUMPHATOR!

No glej ga fanta med Elito. Kje in kdaj pri hudiču pa sem jaz Rocky napisal kaj proti Triumphu. Še najmanj pa proti Trophy-ju. :eek: Fant, bo treba kakšen post prebrat še enkrat. :D Pa brez zamere.

Sem pa vesel, da si se oglasil in, da si še eden več, ki vozi Triumpha.

Verjami, da tudi jaz nestrpno čakam na kakšno novico iz Otoka o novem Trophy-ju.

Biker, od kod pa si?

Lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes sn s svojo 900-tko zaenkrat po 3K km zadovoljen ko vrag. :OK:

Papa mi malo čez 5l, leti ko vrag, vozim se pa tak udobno kot v Merdžotu mod.123 SE, ki sn ga mel pred leti. :afro1:

Res pa je da pod štand-gasom ropota ko traktor, pa da je na mestu kar precej nerodn za obračat.

Pa to vse pozabiš, ko se malo zapelješ :OK: :OK: :OK:

Pubeci le tak naprej, en moj kolega že resno študira, da bo čez 2 leti, ko ma plan zamenjat mopeda, verjetno isko kakega Triumpha :yea1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biker - AVE TRIUMPHATOR!

No glej ga fanta med Elito. Kje in kdaj pri hudiču pa sem jaz Rocky napisal kaj proti Triumphu. Še najmanj pa proti Trophy-ju.  :eek: Fant, bo treba kakšen post prebrat še enkrat.  :D  Pa brez zamere.

Sem pa vesel, da si se oglasil in, da si še eden več, ki vozi Triumpha.

Verjami, da tudi jaz nestrpno čakam na kakšno novico iz Otoka o novem Trophy-ju.

Biker, od kod pa si? 

Lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Hojla,

saj nisem res mislil, da imaš kaj proti, ampak ker si tako svetoval, raje 1200 kot 900 :topic:

Sem pa iz okolice Litije, nas je silno veliko, pa imava samo dva Triumpha, večina se jih ubada z rižarji.

No ja, saj so tudi oni že napravili kaj dobrega, ampka anglež je anglež.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ave Biker!

Se "bojim", da boš z besedo RIŽARJI nekoga dreznil v osje gnezdo. :OK:

I agree! Konec koncev pa je važno, da se imamo radi in vsi jahamo. :yea1:

Tak kot si rekel: anglež je anglež! :OK:

Ave! Triumphator ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zmeraj govoril, da ko so anglezi ze motorje delali, so se kosooki se z riksami vozli... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!