Skoči na vsebino

TRIUMPH Trophy 1200


MARJA

Priporočene objave

:shock: :? BLJAK, to si pa od triumpha nebi mislil, da grejo tako grd-ameriški design posnemat. ampak uradno ni triumph nic takega napovedal, mogoce pa je samo prevara, da bi po toliko lepih motorjih kaj takega naredili?????????!!?!?!?!!!??!?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradno je Triumph tiho kot ljubljanske Žale, očitno jim pa hudo Amerika diši. Nadaljevanje (Bonevilla) America npr., potem pa še povrtavaš cilindre do nezavesti, pa cruiser stil brez stila ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisem že jest nekje to slikco nalimal.

Meni ni ravno (sploh ne za Triumph) mogoče bo pa komu všeč.

Jast osebno bi rajš vidu kako slikco Daytone 1300 ali novga Trophya. Neki so ful napovedoval modele, dokler jim ni en obrat zgorel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

scusate mi..........grd u 3PM. :roll: :(

Ma ne u 3.........u 30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tole so me pa čisto razočaral...........

Novi trophy se je pred nekaj meseci videl(risba) na netu.....samo sedaj je od te risbice samo tekst še ostal.....kao načrtovani ccm,pa kardan,pa......

Tudi jaz čakam na uradni posnetek.......nestrpno!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlani smo bili na Grobiku, kjer je imel Triumph predstavitveni dan in je lahko vsak obiskovalec probal motor. Bile so tri variante Daytona ,RS 1200 in pa mislim da trophy. Ker je bilo veliko obiska motorjev pa ne dosti, sem komaj prišel do RS-a. Motorji so bili tako zmatrani, da je moj komaj vžgal po petem poskusu. Nisem šel na progo, ampak sem se zapeljal do reške avtoceste in nazaj. Je vozen in ima dobre zavore, ni mi pa všeč zvok in moti me tudi, da si Anglež privošči na motorju Japonske vplinjače in vzmetenje. Drugače pa je OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo preprosto je s Triumhi - delajo popolnoma enako kot Japonci, samo angleška zastavica je nekje na oklep napopana. British soul je izumrl konec 60-ih po zaslugi taistih Japoncev. Zato Triumhi npr. ne puščajo več olja. Ne vem pa, kaj je narobe z japonskimi fergazerji n vzmetenjem. Lucas&co. so izumrli. Tudi Norton se je šel vstajenje "on Its own way" z Wanklovim motorjem, pa je doživel enako usodo kot znameniti avto NSU Ro 80. Amen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej bom pa jst dal eno čist x. Zanima me kako se pravilno reče Triumh. :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Triumph = trai¤mf. Naglas je na a. Pomeni zmaga; bleščeč, sijajen uspeh; zmagoslavje; veselje zaradi zmage; zmagoslavni sprevod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Triumph = trai¤mf. Naglas je na a. Pomeni zmaga; bleščeč, sijajen uspeh; zmagoslavje; veselje zaradi zmage; zmagoslavni sprevod.

Ja voditelj na DSF se zelo trudi s tem povdarjenim "A".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vsak primer sem mogu uprašat. De ne bi blo pol: ker motor je šou mim. miselm de ta, ne un, ne tramf. Ha ha pa se sploh ne izgovori tko. LOL :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
:shock: Klimbra, še preden sem prebral, da si ga odpeljal v prodajo, sem ga danes videl v TC Motoshop-u...

Je lep....kaj ne?????????

Vreden vsakega tolarja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KLIMBRA :wink: MOGOČE PA VSEEN ČAKA NAME :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: Klimbra, še preden sem prebral, da si ga odpeljal v prodajo, sem ga danes videl v TC Motoshop-u...

Je lep....kaj ne?????????

Vreden vsakega tolarja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KLIMBRA :wink: MOGOČE PA VSEEN ČAKA NAME :lol: :lol: :lol:

Bog naj ti ga požegna!!!!!!!!!

Bom zelo vesel,da je v poznanih rokah.....sej veš....sentimentalna navezanost itd..... :cry: :wink: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW fifty......z Radotom se zmen,pa ga pejt probat....al naj se raj jest???????????

V soboto pripeljem VN v trgovino, pa se bom zmenu 8) Upam, da bojo prej mojga prodali kot tvojega :lol: Če ne je tam še tista FJR, ki bi bila lahko tudi zanimiva, ampak ne tako kot Trophy :!: Če se mi ne posreči :evil: :cry: bom imel dovolj časa za razmišljanje :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FJR....vprašaj ga , kaj si misli o njej...........da ne bim pisal slabe reklame.....predvsem cenovne!!!!!!!

BTW....niti slučajno ne reklamiram svojega!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW fifty......z Radotom se zmen,pa ga pejt probat....al naj se raj jest???????????

V soboto pripeljem VN v trgovino, pa se bom zmenu 8) Upam, da bojo prej mojga prodali kot tvojega :lol: Če ne je tam še tista FJR, ki bi bila lahko tudi zanimiva, ampak ne tako kot Trophy :!: Če se mi ne posreči :evil: :cry: bom imel dovolj časa za razmišljanje :idea:

Fiffty, čisto odkrita in nepristranska beseda s moje strani. Videl sem vso paleto motorjev, ki se prodajajo v TC-ju. Glede na ceno in letnik ter prevožene kilometre in pa tudi na splošno stanje sploh nimaš dvomiti v kaj drugega kot, da zapelješ Triumpha Trophy-ja k novim zmagam naproti. Sem ga sam sprobal. Verjemi ne bo ti žal! :!: :wink: V glavnem taprava igrača za nas starejše pionirje nad 40. :lol:

Lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fiffty, čisto odkrita in nepristranska beseda s moje strani. Videl sem vso paleto motorjev, ki se prodajajo v TC-ju. Glede na ceno in letnik ter prevožene kilometre in pa tudi na splošno stanje sploh nimaš dvomiti v kaj drugega kot, da zapelješ Triumpha Trophy-ja k novim zmagam naproti. Sem ga sam sprobal. Verjemi ne bo ti žal! :!: :wink: V glavnem taprava igrača za nas starejše pionirje nad 40. :lol:

Lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

:lol: :lol: :lol: HVALA, verjamem :!: Ali naj bo prva vožnja do tvojih vinogradov :?: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fifty, pa ne da boš iz čoperista potovalc ratu?

Yep :oops: Nisem še čist prepričan kaj sem (saj veš-druga puberteta, obdobje, ko spet iščeš identiteto). Zaenkrat me ne vleče med enduraše in cestake; potovalniki, čoperisti, naked-i so mi pa bližje. Tu pa tam me je na VN zamikalo tud kej bolj ostrega odpeljat - pa ni šlo več kot tolk. Bom probal še kaj drugega 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!