Skoči na vsebino

TRIUMPH Trophy 1200


MARJA

Priporočene objave

Srečno in varno, pa čimveč kmjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, mapso pravi:

Pozdravljeni po dolgem času. 

Po dolgotrajnem iskanju se mi je vztrajnost obrestovala. Našel in kupil sem Triumph Trophy SE letnik 2015. Nekaj se mi jih je izmuznilo, tokrat pa mi je uspelo.  ?

 

LP

Marjan

IMG_20201212_131131.jpg

IMG_20201212_131121.jpg

IMG_20201212_131106.jpg

2015? boš delil kakšne podatke o ok in končni ceni ? si ga dobil zunaj ali je to tisti , ki se je prodajal pri nas? fuš k svija!!! no tko dobrohotno fouš.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, mapso pravi:

Pozdravljeni po dolgem času. 

Po dolgotrajnem iskanju se mi je vztrajnost obrestovala. Našel in kupil sem Triumph Trophy SE letnik 2015. Nekaj se mi jih je izmuznilo, tokrat pa mi je uspelo.  ?

 

LP

Marjan

IMG_20201212_131131.jpg

IMG_20201212_131121.jpg

IMG_20201212_131106.jpg

2015? boš delil kakšne podatke o ok in končni ceni ? si ga dobil zunaj ali je to tisti , ki se je prodajal pri nas? fuš k svija!!! no tko dobrohotno fouš.. :OK:

ne se hecat z meglenkami..dol jih daj pa pelji na pregled.. če so original v nemčiji ne rabijo nič ker imajo papir "ABE"

ko boš imel registriranega jih daš nazaj gor.. potem na tehničnih ti verjetno ne bo nihče več težil..če pa je pa to 5 min dela ..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je letnik 2015. Model SE. Od opreme ima vse razen ogrevanih sedežev. Uvožen iz Nemčije od prvega lastnika, 25.000 prevoženih km , servisna knjiga, nove gume, cevna zaščita motorja in meglenke, navigacija . Cena zglihana na 8500 e. Zaenkrat sem se peljal samo 50 km pri minus 2 na homologacijo in nazaj :). Občutek odličen. Za naprej bom pa videl.

 

Zakaj praviš da meglenke dol. Na homologaciji mi je rekel da naj samo en certifikat prinesem in ni problema. Preverjal sem po netu na podlagi številke, katera je na steklu meglenke da bi dobil proizvajalca in probal pri njemu dobit certifikat pa mi ne vrže nič ven.

 

 

 

Popravljeno . Popravil mapso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, mapso pravi:

Zakaj praviš da meglenke dol

v čvekalnici si jamral da ni papirja za meglenke.. a niso celo serijsko na tem modelu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, thumper pravi:

v čvekalnici si jamral da ni papirja za meglenke.. a niso celo serijsko na tem modelu ?

Ne niso serijsko. Certifikat iščem, ker  mi je na homologaciji rekel da naj samo en certifikat prinesem in ni problema. Preverjal sem po netu na podlagi številke, katera je na steklu meglenke da bi dobil proizvajalca in probal pri njemu dobit certifikat pa mi ne vrže nič ven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, thumper pravi:

2015? boš delil kakšne podatke o ok in končni ceni ? si ga dobil zunaj ali je to tisti , ki se je prodajal pri nas? fuš k svija!!! no tko dobrohotno fouš.. :OK:

ne se hecat z meglenkami..dol jih daj pa pelji na pregled.. če so original v nemčiji ne rabijo nič ker imajo papir "ABE"

ko boš imel registriranega jih daš nazaj gor.. potem na tehničnih ti verjetno ne bo nihče več težil..če pa je pa to 5 min dela ..

To je res 5 min dela, ampak glede na to da je homologacija meglenk 30 e jih z veseljem plačam, sam certifikat rabim hahaha. Nekak ga bom dobil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslikaj meglenke od blizu, da se vidi kaj v stvari je. Mogoče jih kdo prepozna in pove znamko. Več ljudi vidi več lahko izveš.

Srečno vožnjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A za ne original prednje diske pa nihče ni zahteval certifikata? 

Samo vprašam, ker so mi takoj v oči padli zlati nosilci zavornih kolutov. Je pri 25 kkm potreboval že menjavo, ali so bili original neučinkoviti, pa si jih dobil polek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mapso, fauš sem ti do zavisti!:cool: Ok, ti pa iz srca privoščim!!!:worship::OK::yea1: Čeprav sem po dolgem neuspešnem iskanju Trophy-ja SE, (več kot kriv tudi jebeni kovid), presedlal z resnično težkim srcem na njegovega največjega konkurenta. Zakaj in kako, o tem nebi, čeprav je to res dober motorin, ampak v srcu ostaja prostor samo za Triumph-a.

 Resnično upam, da Angleži naredijo še kaj več kot mega serijo Tigrov in Klasikov, ki se res dobro prodajajo in so resnično dobri motorji. Ampak takšen brend kot je Triumph, bi moral imeti v svojem segmentu obvezno tudi touring motor! Mamo jim:l_01:

Upam, da še dočakam. Tebi Mapso pa želim srečno in varno vožnjo in naj ti služi dobro kot so nekoč vitezi okrogle mize.:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čvek je tule:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Malo sem bil odsoten :) . Evo urejeno vse. Homologirane meglenke, dobil podatke potrebne za homologacijo iz Francije od proizvajalca. Diski so novi ja, zamenjal jih je prejšnji lastnik, po njegovi izjavi ker se teli bolj učinkoviti. Diski so vpisani v homologacijo, ročke sklopka, zavora vpisano v homologacijo. Bil je na preventivnem zdravniškem pregledu :) pri JERMANU. Mare se je malo peljal z njim in povedal, da je bomba, lepo ohranjen, vse ok, narejene posodobitve na računalniku. V glavnem motor je registriran, zaj pa gasa. Narejena prva fura cca 200 km v dvoje, občutki odlični, poraba po računalniku 5,6 l.

Končna cena: motor 8.500, prevoz 250, homologacija 100, DMV 336 = 9186e

  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!