Skoči na vsebino

Yamaha Tenere 700 (2019)


celjan89
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servisna navodila T7sh.pdf

15B1E4E6-7756-4DEA-9832-540165C2C052.jpeg.3743b8414cc2c5f66b88b5aab1bc1a62.thumb.jpeg.2bd511e4a127d34be2090be0366a0f13.jpeg

Priporočene objave

Pravkar, vandrovec pravi:

In potem, ko bo v prodaji, bodo letele kritike, da ima premalo moči....saj še Africa 1000 jih nima dovolj.:yawn:

Mislim, da bo ta agregat ravno tisto, kar je folk čakal = dvovaljnik, samo še teža mora biti "prava" pa bo šel za žemljice + cena.

Pri 07 tracer so ga že kiksnili s ceno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem bodo tu še bolj kiksnili. Z višino motorja se viša tut cena :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kolega stric je dolga leta živel v Avstraliji, ko se je po mnogih letih vrnil na obisk, je kolega bil ponosen lastnik Alfe33S za tiste čase kar nekaj konj (86) 1300ccm. Veš kaj je rekel "to pa ja v noben klanec ne prideš".

Meni je čist OK to kar napovedujejo, le da ne bo cena "znorela".

Popravljeno . Popravil MiNa
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

potem bodo tu še bolj kiksnili. Z višino motorja se viša tut cena :D

Ta zadeva zna bit konkurent novi africi glede na kW/kg

Africa ma 0,289 (najtežji kolos), tole pa morda isto, če bo imela 190kg, je 0,289.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brembo v kombinaciji z Bosch ABS, bo "žafranasta" na koncu po moje blizu Tracerja 09.

Težko bodo dosegli takšno težo ali pač (dražji materiali, nižja teža, višja cena...) JBG jo ni bližnice.

pred 19 minutami, vandrovec pravi:

In potem, ko bo v prodaji, bodo letele kritike, da ima premalo moči....saj še Africa 1000 jih nima dovolj.:yawn:

Za tiste ki želijo motor 100+ konjev pač tole ni izbira....

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 2 urami, ciciban pravi:

Moj Dojč zer šleht... Kaj so jo nardil ali ne?

Kar sm lahko prebral piše da so sanje iz leta 2014, ko so se začele govorice o nastanku modela, zdaj postale resničnost.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

2 good 2 be true 

upanje umre zadnje... ampak ne verjamem, da bo priblizno tak moped ugledal luc serijske proizvodnje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa ima "concept" v imenu. Kar pomeni, da bo serijski model povzel nekatera izhodišča. Verjetno bo spredaj imel 4 led lučke, ampak tudi 100 kil več. Ampak, kot praviš, upanje umre zadnje.

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U bistvu Je rally 450 replica v katerega so za marketinske namene stlacil od MT07 agregat. 

Ne izkljucujem moznosti, da zacno izdelovat maloserijske specialke, tako kot to  pocno KTM, Honda in se kdo...Samo v tem primeru lahko pozabis "humano" ceno. Samo zgornji del maske z lucmi (samo dvema) in nosilec za navigacijske pizdarije stane od 1,5K naprej. Omenil sem ga zato, ker je tak na slikal T7 concept-a. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsej verjetnosti!  

Kot mi je lokalni Yamaha diler razlagal, da po vsej verjetnost XTZ660 Tenere brez ABS sistema ne bodo več dobavljive. Z ABS sistemom pa bi naj bile dobavljive do prihoda dvovaljne 700tke katera bi naj bila v prihodu predvidena za drugo polovico prihodnjega leta. Trenutno še je veliko neznank in nihče ne ve, če bo 660 Tenere sploh še ostala v proizvodnji ali ne.  Živi bili pa videli ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!