Skoči na vsebino

Yamaha Tenere 700 (2019)


celjan89
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servisna navodila T7sh.pdf

15B1E4E6-7756-4DEA-9832-540165C2C052.jpeg.3743b8414cc2c5f66b88b5aab1bc1a62.thumb.jpeg.2bd511e4a127d34be2090be0366a0f13.jpeg

Priporočene objave

Upajmo da jo uvidimo 2018 in da bo zelo  dober približek  konceptnemu T7. Če bo tako jo zagotovo kupim takoj ko pride ven.

Upam pa da ne bo taka kot spodaj na sliki, ker je res grdo vse skup, pa še malo mi diši na photoshop... Kot je videti so uporabili veliko materijala iz sedajšnje Tenerejke, ter dodali verjetno blizu 10 kg težjo mašino kar pomeni motor s suho težo blizu 200 kg... 

 

92028da256a43f78ad991eb2.jpg

 

Pa še za tole nisem prepričan...čeprav je boljše videti kar se teže tiče (zaradi okvirja).

p5pb12530100.jpg

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, lakl pravi:

Po vsej verjetnosti!  

Kot mi je lokalni Yamaha diler razlagal, da po vsej verjetnost XTZ660 Tenere brez ABS sistema ne bodo več dobavljive. Z ABS sistemom pa bi naj bile dobavljive do prihoda dvovaljne 700tke katera bi naj bila v prihodu predvidena za drugo polovico prihodnjega leta. Trenutno še je veliko neznank in nihče ne ve, če bo 660 Tenere sploh še ostala v proizvodnji ali ne.  Živi bili pa videli ;)

XTZ660 Tenere brez ABS-a vsaj v EU ni možno več dobiti. Sem se pozanimal ko so imeli akcijo septembra. In so po znižani ceni pri nas vse šle kr hitro, kolker je bilo zaloge.

So se pa pred časom na MCN objavile slike prototipa z MT-07 motorjem. Tako da nova Tenere bo ziher narejena okoli MT-07 mašine. Starega agregata verjetno tudi zaradi eko norm ni bilo več smisla posodabljat, pa še precej švoh je. Ono zgoraj so photoshopi, tole spodaj bo bolj verjeten približek:

1.jpg

 

T7 pa ... verjetno ma @Nearrain kr prav. Too good to be true. Al pa 20k/kos.

Popravljeno . Popravil jskrablin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niša nizkolitražnih ADV motorjev je vabljiva za vse proizvajalce. 800 razred pokrivata že dva igralca vendar so cene "artiklov" 12K€ +. Tole bi moralo bit pod 200kg in pod, ali okoli 10Ke da bo zanimivo in konkurenčno.

Jaz že od nastanka CP2 yamahinega motorja (MT, in sedaj Tracer) čakam, kdaj bodo motor "vtavil" v 660 okvir in poslali na trg.

Ali bo to T7, XTz700 ali nekaj takega kot na sliki zgoraj, mi je vseeno. Koncepta na "cesti" pomoje ne bomo videli, bo pa sigurno to nekaj za množice in blagodejno za "blagajno" proizvajalca. Za njih je pomemben ekonomski učinek ne delajo motorjev zaradi veselja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve od zadnjih treh XTZ Tenere sva z kolegom odpeljala. Zadnji trenutek... ;)

edited_FB_IMG_1477899501693.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The Ténéré spirit: Forever in our DNA

Whatever kind of Adventure motorcycle you ride, it is likely that it has been influenced in some way by one of the most significant models in the history of Yamaha. That model was the legendary XT600Z Ténéré, launched 33 years ago at the Paris Show.

The iconic XT600Z Ténéré appealed to a wide range of riders who loved its rugged simplicity and race-bred pedigree. Based closely on Yamaha’s factory Dakar Rally competition machines that were raced by legendary riders including Stéphane Peterhansel, this tough adventure model went on to become one of the best selling motorcycles in Europe.

In the first 10 years of its life – between 1984 and 1994 – this remarkable motorcycle achieved 61,000 sales, and today the Ténéré continues to attract a loyal following amongst many proud owners who are members of dedicated owners clubs.

New Yamaha T7 Concept: An expression of know-how and passion

The original Ténéré spirit that made Yamaha one of the greatest names in Rally and Adventure riding has never gone away, and is forever in the company’s DNA. Adventure represents a very pure and essential way of enjoying motorcycle riding for Yamaha– offering feelings of utter freedom and discovery, traveling to stunning places even when there are no roads to get there. Now Yamaha are about to give the world a glimpse of the future with the unveiling of the T7 Concept at EICMA.

Many existing mid-size adventure models are perceived as being too road oriented and too sophisticated, and are unsuited to real off road riding. The adventure world needs a new kind of motorcycle that can offer the genuine long distance versatility and pure durability of the original Ténéré, combined with contemporary design plus cutting edge engine and chassis technology.

A committed team composed of Yamaha’s engineers, designers and product planners from the Official Rally Team in France, the R&D in Italy and GK Design in the Netherlands have developed the new T7 concept. Each member of the team is driven by a desire to create something that would fit the needs of the adventure traveller and represent the Yamaha vision for the next generation of adventure bikes.

Created using the race-bred DNA that has made Yamaha one of the most successful names in the Rally world, the Yamaha T7 Concept is a fully functioning prototype developed to achieve a perfect balance between road and off road capability.

This lightweight machine is based on an all new chassis that has been designed to complement a specially developed version of Yamaha’s highly acclaimed 700cc CP2 engine, delivering strong torque and an easy power delivery for perfect traction in all conditions.

Equipped with an aluminium fuel tank, 4-projector LED headlight, a carbon fairing and skidplate, and a custom made Akrapovič exhaust – as well as high specification KYB front suspension – the T7 is a vision of the ideal adventure machine, and is playing a major role in the development of Yamaha’s next generation adventure models.

A new chapter from the book of legends will be on the street – and on the dirt – from 2018.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pade ta misel v glavo. CP2 mašina ma zelo globok karter. Da so dosegli dovolj odmika od tal, so morali mašino kar dvigniti, kar pomeni visoko težišče. Kaj pravite? Če pogledam trenutno Tenere nima takega joška spodaj, zato je lahko mašina nižje.

lp

Popravljeno . Popravil Janezs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj bodo prodajali 2017? jim ostaja 1200 ali bodo eno leto brez motorja v tem segmentu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tenerejka brez ABSa ni več dobavljiva.Govori se, da jih sploh več ne bo. Z ABSom pa bodo dobavljive zgodaj spomladi. Ne ve se pa, če bodo ostale v programu po izidu T7.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bolj smešno, da nihče od velikih štirih ne naredi low performance enovaljnika 350-500 ccm...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ker se nebi izšlo .. ccm 450 stane koliko ? japonca verjetno za ta denar nebi mogli prodati v evropi . bmw je tudi nehal producirati g450xin g650x .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, SF pravi:

Ok sam... Kateri razumen človek pa kupi BMW za po terenu?:twak:

kolk si ti za štose!!! greš v enem stavku napisat besede "razumen kupi motor bmw" ..teren je odveč..:lol1:

a vam povem ceno ? 8495e ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj mučkajo s tem do 2018. Jaz bi ta motor najraje spomladi že nabavil :P

Popravljeno . Popravil c00L3r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, c00L3r pravi:

Ne vem zakaj mučkajo s tem do 2018. Jaz bi ta motor najraje spomladi že nabavil :P

Ma to so te japanci. Njih ne mores zastopit, vedno. Namesto, da bi kuli zelezo, dokler je vroce, meckajo. 

Meni se ideja izredno dopade in bi jo tudi imel v garazi. A bi jo kupil ne vem, imel pa bi jo :)

Popravljeno . Popravil compaq
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam čakam prihod. Do takrat bomo pa staro nažigaval.. Je pa vse odvisno od cene ki bo postavljena!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja napoved je, da bo cena nekaj čez 9000€. To sklepam, po tem da stane Tracer 700 trenutno 8300€. Enduro izvedba pa bo najverjetneje še malo dražja, ker morajo bit določene komponente bolj vzdržljive. Bomo pa videli, za koliko sem se zmotil :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, c00L3r pravi:

Moja napoved je, da bo cena nekaj čez 9000€. To sklepam, po tem da stane Tracer 700 trenutno 8300€. Enduro izvedba pa bo najverjetneje še malo dražja, ker morajo bit določene komponente bolj vzdržljive. Bomo pa videli, za koliko sem se zmotil :D 

Če bi bila 9 jurjev € bi bila poceni, ker zgleda kot raly specijalka, taki mopedi imajo ceno preko 15 k €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, c00L3r pravi:

Moja napoved je, da bo cena nekaj čez 9000€. To sklepam, po tem da stane Tracer 700 trenutno 8300€. Enduro izvedba pa bo najverjetneje še malo dražja, ker morajo bit določene komponente bolj vzdržljive. Bomo pa videli, za koliko sem se zmotil :D 

torej bo cestno homologirana nekje okoli tracer 900 navzgor....odvisno tudi od cene komponent vzmetenja , platišč ..in moči seveda..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Stara tenerejka je na sceni deset let in me preseneča, da pride nov model komaj 2018 vmes pa nas rajcajo z koncepti. Očitno se ne bojijo konkurence ali pa je stari model še vedno v zadovoljivi prodaji po svetu in se jim nikamor ne mudi.

Nič! Bomo pa stare preganjali naprej... ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!