Skoči na vsebino

Yamaha Tenere 700 (2019)


celjan89
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servisna navodila T7sh.pdf

15B1E4E6-7756-4DEA-9832-540165C2C052.jpeg.3743b8414cc2c5f66b88b5aab1bc1a62.thumb.jpeg.2bd511e4a127d34be2090be0366a0f13.jpeg

Priporočene objave

Je kr draga tale Yamaha, glede na "konkurenco", če sploh lahko rečemo ostalim motorjem da so konkurenca. Je zelo samosvoja. Je sicer vredna svojega denarja. Pelje se res lepo. Agregat je pravi biser. Ampak, da za to ceno ne morejo dodati ročk za sopotnika je pa greh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, D.J. pravi:

Prideš prideš, če imaš v grupi koga s T7.

zdj majo že vsi asistenco :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

zdj majo že vsi asistenco :P 

.

.... maš srečo, da s moj prjatu ??? ... pa da ti skoz neki pomagam na najinih poteh ?

 

 

ps.

... kar prlimi gor tisto fotko s tvojim Duketom, če si upaš ... k sem te mogu najprej fotkat pol pa še pobirat ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, pik1 pravi:

.

.... maš srečo, da s moj prjatu ??? ... pa da ti skoz neki pomagam na najinih poteh ?

 

 

ps.

... kar prlimi gor tisto fotko s tvojim Duketom, če si upaš ... k sem te mogu najprej fotkat pol pa še pobirat ?

Ne smem packat te teme, sicer pa od danes dalje mam v "grupi" nekoga s t7. Baje bo spal celo v garaži :D

Čakam fotke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original rolbari prejšnje generacije so radi lomili blok motorja ali pa se zvili že ob rahlo večjem padcu. Če so updejtali, nevem, ampak za to ceno se dobi veliko več in zanesljive zaščite.

Nenačrtovan testni padec na poti navzgor..skor 180 obrat in bam. Edina škoda je popraskana barva na baru, moped brez pikice kjerkoli drugje.

IMG_20200907_165119.jpg

IMG_20200907_165535.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 2. 2022 ob 18:04, DAMI34 pravi:

ne morš verjamit, tudi s 790/890 in huso prideš brez asistence :P

 

10.500 sem plačal za 790S v akciji...se je za vprašat, kaj hočeš od motorja.

 

Jaz lahko primerjam oba, ker sem ju "premeril". T700 je gol, in dober za teren, ni za potovanja. 790S opravi s konkurenco po cestnih performansah, udobju in če gledamo teren...pejte ga peljat...je mal drug svet. 

S tem da je naloudan v primerjavi s T700, ki si ne more niti TC privoščit in barvne tv.

Vse ostalo je bolj prepuščeno kupcu. In z enim in z drugim ko greš v profi vode, jurji kar letijo, za upgrejd vzmetenja itd..

 

In ne, naj že takoj povem, T700 sploh ni slab moped, če veš kaj hočeš in kaj boš dobil. Pa cenovno ugoden. Je pa konkurenca v tem razredu huda.

 

ps. in iz mojih iskušenj, 2 jurja sploh ne igra vloge pri nabavni ceni, oziroma se skrije, ko za 3 jurje robe gor zmečeš. Pa seveda, za kok ga prodaš in koliko veselja ti nudi.

 

790 R zgleda zelo dobro, 790S je pa po izgledu zame katastrofa, žal, zato so ga pa nehali delat

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, D.J. pravi:

Original rolbari prejšnje generacije so radi lomili blok motorja ali pa se zvili že ob rahlo večjem padcu. Če so updejtali, nevem, ampak za to ceno se dobi veliko več in zanesljive zaščite.

Nenačrtovan testni padec na poti navzgor..skor 180 obrat in bam. Edina škoda je popraskana barva na baru, moped brez pikice kjerkoli drugje.

IMG_20200907_165119.jpg

IMG_20200907_165535.jpg

.

.... ob prvem mal bolj resnem "bam", bom vse povedu kako je šlo .... 😁

... upam da bo ok ... 👍😊

 

 

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, sayo pravi:

790 R zgleda zelo dobro, 790S je pa po izgledu zame katastrofa, žal, zato so ga pa nehali delat

 

ja, zdej delajo 890, k je isto..(po izgledu) :P

No men T700 izgleda lepo. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 10 urami, pik1 pravi:

.

... ne morm brez roštilja ...  😁

 

20220315_104754.jpg

Đizs, grdo zgleda. Je pa dobr, ker imaš zdej več teže na sprednji gumi, bo boljši oprijem.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, pik1 pravi:

.

... ne morm brez roštilja ...  😁

 

20220315_104754.jpg

malce me na LJ proteste spominja ??? pa ne vem zakaj???:yea2:

images.jpg.a29dde5fc130ffa66176974306e6b2f0.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, HyperJack pravi:

Đizs, grdo zgleda. Je pa dobr, ker imaš zdej več teže na sprednji gumi, bo boljši oprijem.

js sm tut to reku, pol so me pa kregali :D

T700 ma najlepše ravno lučke, škoda jih je prekrit. Je pa res, da v kolikor kakega goloba zbiješ bo luč cela.

Če te pa jelen zbije, bo luč cela pa moped razbit :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, kaizer pravi:

malce me na LJ proteste spominja ??? pa ne vem zakaj???:yea2:

images.jpg.a29dde5fc130ffa66176974306e6b2f0.jpg

ta je polcaj iz protestov, moder bike modra uniforma,mrežast ščit na ksihtu motorja, z dodatki,ki jih je dobil,ko je v nas solzivec metal si je pa motor kupil...busted! 😆😆

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Hytech pravi:

ta je polcaj iz protestov, moder bike modra uniforma,mrežast ščit na ksihtu motorja, z dodatki,ki jih je dobil,ko je v nas solzivec metal si je pa motor kupil...busted! 😆😆

.

👍👍👍🤣🤣🤣

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 hours ago, pik1 said:

.

... ne morm brez roštilja ...  😁

 

20220315_104754.jpg

Daj to kromirat!
Bo bolj podobno Webru😜

 Čoper itak mora imeti vse svetlečo🤣🤣🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

tole bo zanimivo. Štiri epizode, pa upgrejdi

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetloba tak prnese, al maš levo stran vizirja čist spraskano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

a je to Sneči, ki je t700 ubodu?😇

Pohorje mi je znano :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DAMI34 pravi:

a je to Sneči, ki je t700 ubodu?

Pohorje mi je znano :D

 

Ne verjamem, Sneci ni bil tak divjak in je pazil na motorje. Tudi kawasakijeve jakne ni prepoznati po rokavih. Me pa res zanima, kam se je Sneci umaknil...se moderatorji ne kontaktirate med sabo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!