Skoči na vsebino

Yamaha Tenere 700 (2019)


celjan89
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servisna navodila T7sh.pdf

15B1E4E6-7756-4DEA-9832-540165C2C052.jpeg.3743b8414cc2c5f66b88b5aab1bc1a62.thumb.jpeg.2bd511e4a127d34be2090be0366a0f13.jpeg

Priporočene objave

da, vsak večer pred spanjem se kontaktiramo in si sporočimo novice, ter zaželimo lahko noč :P

 

 

Drgač pa Yamaha dobro leti na posnetku. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

da, vsak večer pred spanjem se kontaktiramo in si sporočimo novice, ter zaželimo lahko noč :P

Ne vsak večer, v pol leta odkar ga ni več na forumu, bi se pa spodobilo? :hmm:

pred 14 minutami, DAMI34 pravi:

Drgač pa Yamaha dobro leti na posnetku. 

Yamaha je stroj...😃

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vandrovec pravi:

Ne vsak večer, v pol leta odkar ga ni več na forumu, bi se pa spodobilo? :hmm:

 

pokliči ga, pa nehaj smetit temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga jaz!   Vem zakaj…🤭

Evo vam najboljšo vetrno zaščito za T-700. Barva po izbiri z sprejemljivo ceno in hitrim pošiljanjem.

https://www.motorcyclescreens.eu/motorcycle-windshields-for-yamaha/830-yamaha-tenere-700-2019-2021-touring-windscreen-windshield

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jo imam na poviških in jo lahko dvigujem, spuščam brez orodja. Meni je boljš, ni pa dobro. Pa obvezno mora biti transparentna in ne pobarvana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Loba pravi:

 Big Enduro v družbi zweitakterjev

 

50415172-AA7E-4D0C-9B50-99AE0C331F99.jpeg

.

... dobr zgleda tole ... 💪💪💪

... čeprov, glih prou dolg se pa najbrž niste mogl skupi vozit .... 😁

... se mi zdi, da je "big" na določenih odsekih krepko zaostal, in na drugih delih poti, sta lahko zweitakterčka samo gledala v auspuh "big brother"-ja 😯

 

no, zdej me pa poravi 🤣 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, pik1 pravi:

.

... dobr zgleda tole ... 💪💪💪

... čeprov, glih prou dolg se pa najbrž niste mogl skupi vozit .... 😁

... se mi zdi, da je "big" na določenih odsekih krepko zaostal, in na drugih delih poti, sta lahko zweitakterčka samo gledala v auspuh "big brother"-ja 😯

 

no, zdej me pa poravi 🤣 

Sej vidiš koliko časa je trajalo, do drugega tramička :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, HyperJack pravi:

Sej vidiš koliko časa je trajalo, do drugega tramička :D

.

... jah, najbrž se je res mogu mal pomatrat do tadruzga tramička 😀 

... je pa pol zato lahko po luftu odletu na hitr mimgrede še u Paklo na kavo in nazaj ... medtem ko sta se zweitaktarja zapeljala na kavo maksimalno še do OMV-ja ... pol pa domov 😀

 

ps.

... jebi ga ... niso vsi za vse 😀

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, pik1 pravi:

.

... jah, najbrž se je res mogu mal pomatrat do tadruzga tramička 😀 

... je pa pol zato lahko po luftu odletu na hitr mimgrede še u Paklo na kavo in nazaj ... medtem ko sta se zweitaktarja zapeljala na kavo maksimalno še do OMV-ja ... pol pa domov 😀

 

ps.

... jebi ga ... niso vsi za vse 😀

Vem vem, govorim zato ker sem včeraj kravo ganjal po terenu kjer bi z 250 zgledal ko Jarvis :D, s 701nko je pa zgledalo, kot da se mi bliža konec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, HyperJack pravi:

Vem vem, govorim zato ker sem včeraj kravo ganjal po terenu kjer bi z 250 zgledal ko Jarvis :D, s 701nko je pa zgledalo, kot da se mi bliža konec :D

med nama tko potiho, ta ki je fotke objavil se ne ustavi kr tako, njegov je tudi posnetek na prejšnji strani (ko obsojam da sneči nažiga po Pohorju), čeprav se strinjam, krava ostane krava. sam...je velka razlika a kravo nažiga ta, ki je fotke objavi, ti, pa joker, al pa jaz in Pik ter ostali penzionisti :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

med nama tko potiho, ta ki je fotke objavil se ne ustavi kr tako, njegov je tudi posnetek na prejšnji strani (ko obsojam da sneči nažiga po Pohorju), čeprav se strinjam, krava ostane krava. sam...je velka razlika a kravo nažiga ta, ki je fotke objavi, ti, pa joker, al pa jaz in Pik ter ostali penzionisti :D

 

Sej nažigat ni problem, sploh s temi kojni k jih mamo. Problem se je ustavit, pa na spolzki podlagi po mokrih kamnih hendlat tak motor. Sicer pa kdor rad nažiga naj pride na Dinaric...sej prvi dan nažigaš, sam pol se spomniš, da jih imaš še 4 pred sabo :D. 

Tko k gledaš razne promocijske videje, 3min samga nabijanja, posnetega v nekaj dneh. Sicer, pa kaj čem govorit, sej vsak za sebe ve. 

Men recimo je ta Yamaha res simpatična, sam ene 50kil pretežka. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

med nama tko potiho, ta ki je fotke objavil se ne ustavi kr tako, njegov je tudi posnetek na prejšnji strani (ko obsojam da sneči nažiga po Pohorju), čeprav se strinjam, krava ostane krava. sam...je velka razlika a kravo nažiga ta, ki je fotke objavi, ti, pa joker, al pa jaz in Pik ter ostali penzionisti :D

 

.

.... ne razumem 😵

... čaki, kam si zdej mene štel ??? 😯😵😵😬

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, HyperJack pravi:

Sej nažigat ni problem, sploh s temi kojni k jih mamo. Problem se je ustavit, pa na spolzki podlagi po mokrih kamnih hendlat tak motor. Sicer pa kdor rad nažiga naj pride na Dinaric...sej prvi dan nažigaš, sam pol se spomniš, da jih imaš še 4 pred sabo :D. 

Tko k gledaš razne promocijske videje, 3min samga nabijanja, posnetega v nekaj dneh. Sicer, pa kaj čem govorit, sej vsak za sebe ve. 

Men recimo je ta Yamaha res simpatična, sam ene 50kil pretežka. 

itak..nisem reku da ni pretežka, vseen pa gre, vpraš Tarresa :P

pred 41 minutami, pik1 pravi:

.

.... ne razumem 😵

... čaki, kam si zdej mene štel ??? 😯😵😵😬

v DESUS :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Markantna pojava...na cesti izstopa z 4-imi lučmi, visoko nameščenimi. kot bi srečal NLP 😀

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred 3 urami, Bostjan L pravi:

Ali je prišel do konca??

 

.

... zmer je enkrat konc 😁

 

ps.

... top moped ... ampak težek k prasica 😮

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, pik1 pravi:

.

... zmer je enkrat konc 😁

 

ps.

... top moped ... ampak težek k prasica 😮

Ko sem gledal Tarresa se mi ni zdel težak 😁

Svaka čast kaj tip dela.

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tale jo tut dobro pelje +50kg prtljage in E07+

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori dami,  ma mičkeno pantalon se mi zdi. Ni neki biser. Al kamera laže,  ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, BRANE pravi:

Sori dami,  ma mičkeno pantalon se mi zdi. Ni neki biser. Al kamera laže,  ne vem.

no, ker ga osebno poznam, si falil 100%. čakam pa tvoj posnetek na t700 (al pa ka drug moped) z odpeljanim tetom ČG+BIH+Alb in 50 kg prtljage. ajd da ne nabijam, lahko je 30 kg prtljage. :P

ps. med nama, ja kamera laže, pokaže manj klanca, manj razrite površine, manj kamenja in manj problemov, kot so v resnici. In tole je vzpon po "hard" poti do kapetanovega jezera. Izi del se da odpeljat s cestakom, ker sem tam bil.

V danem momentu se je klapa iz skupine (KTM) s pravimi kramparcami kar jebala na 200+ težkih kravah 790 ali 890R (ktm) za dosego cilja.

Tako da ja, T700 (al katerakoli druga karjola 200+kg) s pravim šoferjem zmore marsikaj.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!