Skoči na vsebino

Bohinj divjaki


Bojanv

Priporočene objave

Danes sem na cesti Bohinj-Bled (cca 30 km) naštel preko 10 motoristov (ne v skupini) ki so vozili preko 120/h in enega ki je peljal po omejitvah. Naslednjič ko bo kdo mrtev se ne razburjajte zakaj vas avtomobilisti izsilijo,,,

 

lp

 

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so vozili nasproti, tako da sta se hitrosti seštevali. Eden je imel srečo, je sekal ovinek ko sem mu pripeljal nasproti. Sem bil čisto na svojem notranjem robu, tako da je uspel po mojem pasu nagnjen na mojo stran mimo... 

 

lp

 

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:lol1:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Bojanv pravi:

Danes sem na cesti Bohinj-Bled (cca 30 km) naštel preko 10 motoristov (ne v skupini) ki so vozili preko 120/h in enega ki je peljal po omejitvah. Naslednjič ko bo kdo mrtev se ne razburjajte zakaj vas avtomobilisti izsilijo,,,

 

lp

 

bv

Res so bolani. :mad:

 

 

 

Ves normalen folk v nedelo ob šestih zjutri še spi. :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Bojanv pravi:

Danes sem na cesti Bohinj-Bled (cca 30 km) naštel preko 10 motoristov (ne v skupini) ki so vozili preko 120/h in enega ki je peljal po omejitvah. Naslednjič ko bo kdo mrtev se ne razburjajte zakaj vas avtomobilisti izsilijo,,,

 

lp

 

bv

Malo se še pelji po drugih delih Slovenije :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Bojanv pravi:

so vozili preko 120/h

 

Slab dan! ponavadi preko 200...
Poj pejd pa še čez pokljuko nazaj in si lahko GP dirko ogledaš v živo..

GP=gorjanski pokal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa voziš normalno (po predpisih in malo čez) te pa avtomobilisti in kombiji prehitevajo in vozijo na 2 metra za ritjo.

Mentaliteta folka je ista, in isti osebki sedijo v avtih in na motorjih, razlika je samo v tem da v avtu bi, pa ne moreš, za razliko od motorja...

Je pa del populacije "normalen", tako v avtih kot na motorjih, ampak kaj ko oni drugi toliko iztopajo.

----------------------------------------

V časih ko sem bil samo avtomobilist sem si misli: motoristi idioti. Potem v prvem letu motorističnega staža, ko se na motorju čutiš nezaščitenega in ranljivega, sem si misli: avtomobilisti so idioti. Sedaj po dveh letih pa vidim da je mentaliteta ista, in da je na svetu čisto preveč idiotov, pa sploh ne rabiš big brotherjev gledat, in si mislim da so oboji (motoristi in avtomobilisti) idioti..., ne vsi...

----------------------------------------

Ker me je (motoristična) tematika zanimala, sem marsikaj prebral..., nek zelo resen motoristčen članek z analizo prometa v angliji..., je bilo zapisano da so prometne razmere bolj normalne če je v prometu vsaj 30% motoristov.

Pa sem si mislil, res je, če jih dovolj vozi motor, poznajo nevarnosti, potem tudi kot avtomobilisti vozijo bolj varno..., sedaj pa mislim da je bolj res to, da če je več motorjev v prometu, motoristi preprosto ne morejo vsega kar leze in miga prehiteti po levi ali desni, po pasovih za zavijanje levo ali desno, po pločnikih in vseposod, KER jih je v tem primeru preveč in bi lezli eden preko drugega in se pobili...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut u Dolenjskih toplicah so sami objestneži, tule pod mojim hotelom zlo glasno 30km/h sam da mi delajo skomine. Diujaki, nehite :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, twom pravi:

Če pa voziš normalno (po predpisih in malo čez) te pa avtomobilisti in kombiji prehitevajo in vozijo na 2 metra za ritjo.

Mentaliteta folka je ista, in isti osebki sedijo v avtih in na motorjih, razlika je samo v tem da v avtu bi, pa ne moreš, za razliko od motorja...

Je pa del populacije "normalen", tako v avtih kot na motorjih, ampak kaj ko oni drugi toliko iztopajo.

 

To je res, vendar pa če voziš aktivno, narediš prostor in spustiš.

Sem že videl veliko motoristov, ki delajo kolono pa jih boli patak, kaj se zadaj dogaja. Jim ego preveč trpi, če jih pospravi osebno ali drugo vozilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, no_name pravi:

Slab dan! ponavadi preko 200...
Poj pejd pa še čez pokljuko nazaj in si lahko GP dirko ogledaš v živo..

GP=gorjanski pokal

Samo do Zatrnika. Naprej gor je itak soft enduro cesta. Ampak...kolikor vem, se tam že dolgo ni nihče pošteno zložil.

 

Kar se pa tiče ceste v Bohinj. Od prvega križišča za B. Belo do Soteske tako intenzivno propada, da če je ne bodo sanirali, bo čez dve sezoni tam konec  dirkanja.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če vam gredo vozniki kombijev ali avtov na živce, ko vam na 2 metra sledijo, ste tut sami malce krivi, avto ne pospeši kot moped, pa te ne more tako hitro prehitet. Če ti gre na živce, se pomakneš desno, znižaš in zamahneš z roko v stilu, ajdi napred, pa je mir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

No, če vam gredo vozniki kombijev ali avtov na živce, ko vam na 2 metra sledijo, ste tut sami malce krivi, avto ne pospeši kot moped, pa te ne more tako hitro prehitet. Če ti gre na živce, se pomakneš desno, znižaš in zamahneš z roko v stilu, ajdi napred, pa je mir.

No ja, če se ob konici iz Ljubljane pelješ v strnjeni koloni domov, pač sam ne čutim potrebe da bi moral naslednjih 30 kilometrov prehitet vse kar je pred menoj. Se postavim na konec kolone, in ko kolona prehiteva zelo počasnega, ga ko pridem na vrsto prehitim tudi sam. No ja, prehitim še kakšnega več, nisem pa ves čas na levi strani.

Se pa najdejo tudi kombiji, stari golfi, pickupi, ki te morajo prehitet, poleg tistih ki ti vozijo za ritjo, čakam samo še kakšnega šleparja in avtobus da me začneji prehitevat...

Saj pravim, mentaliteta ljudi je na nuli, in nižje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da nis preveč paranoičen? :P

Men se to ne dogaja....al čakam in cijazim v vrsti (si žvižgam, pojem ogledujem okolico), al pa vse po spisku prehitevam, nekaj vmes ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

tut u Dolenjskih toplicah so sami objestneži, tule pod mojim hotelom zlo glasno 30km/h sam da mi delajo skomine. Diujaki, nehite :(

Imaš srečo, ker si bolj daleč, ti vsaj Ciko ne bo prišel gumo palit pod okno :sleep2:.

Posebno sedaj, ko je nanjo malo jezen :mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Bohinju nobenih norcev vsi normalni motoristi z mano vred:jezik:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mmmmmmmm . . . . . . taprav norc bo 3,4 in 5-ega v Bohinju, tko da pazite se :ras:

Če me gdo vidi, nej me pocuka za rokav in za kofe da . . . . . norc nebo imel nič proti:P

Popravljeno . Popravil osa rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, DAMI34 pravi:

tut u Dolenjskih toplicah so sami objestneži, tule pod mojim hotelom zlo glasno 30km/h sam da mi delajo skomine. Diujaki, nehite :(

Jah... bi dal za pivo, pa nism vedu da se tudi ti namakaš.

So pa tudi mene nerviral. Tako motorji kot avijoni iz Prečne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KARMEN1 pravi:

Imaš srečo, ker si bolj daleč, ti vsaj Ciko ne bo prišel gumo palit pod okno :sleep2:.

Posebno sedaj, ko je nanjo malo jezen :mad:

ni več, baje je bil tlak kriv. (še vedno pa se lahko zgodi, da je tut slaba guma)

pred 38 minutami, ciciban pravi:

Jah... bi dal za pivo, pa nism vedu da se tudi ti namakaš.

So pa tudi mene nerviral. Tako motorji kot avijoni iz Prečne.

sej bom še 12 dni tukaj :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemtiš... nism nič fouš. Toplice so fajn samo če greš prostovolno se mal namakat. Mi smo bili sam za čez vikend. Sva z tamalim uspešno spravlala mojo talepšo polovico v zadrego. Tamau v jedilnici jaz pa vsepovsod drugje. Uglavnem... pocajtaj se!

image.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, ciciban pravi:

Bemtiš... nism nič fouš. Toplice so fajn samo če greš prostovolno se mal namakat. Mi smo bili sam za čez vikend....

Najprej sem mislu, da je Jan Cvitkovič na fotki, tolk sta si podobna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!