Skoči na vsebino

Ljubezen na prvi pogled ....


Magnolija

Priporočene objave

Soncy , nisem čist sigurn , da je tako. V ljubezi na prvi pogled ni samo pogled , ampak ob tem pogledu preskoči neka iskra ,ki jo tudi oba občutita , tako se rodi nova ljubezen , ki pa lahko traja večno , ali pa samo nekaj dni ... seveda govorim o ljubezni do partnerja :naughty:

:OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, očitno je za mnoge zaljubljenost in ljubezen eno in isto. :whistle:

Mogoče tudi ni.....ampak jaz sem poročil tisto,v katero sem se zaljubil NA PRVI POGLED :wub: :wub: :wub: :wub:

In potem sem se še dvakrat zaljubil v ISTO osebo, ko sem bil zdraven pri obeh porodih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče tudi ni.....ampak jaz sem poročil tisto,v katero sem se zaljubil NA PRVI POGLED :wub: :wub: :wub: :wub:

In potem sem se še dvakrat zaljubil v ISTO osebo, ko sem bil zdraven pri obeh porodih...

ostala brez besed.... razen:

:worship: :worship:

VELIK SREČE IN LJUBEZNI VAMA ŽELIM ŠE NAPREJ :yea1: :yea1: :yea1:

VSE NAJNAJ... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče tudi ni.....ampak jaz sem poročil tisto,v katero sem se zaljubil NA PRVI POGLED :wub: :wub: :wub: :wub:

In potem sem se še dvakrat zaljubil v ISTO osebo, ko sem bil zdraven pri obeh porodih...

joj no, a mislš da si edini? :wacko:

gre se sam zato, kaj je lahko na prvi pogled? :headbang: zaljubljenost ja, ljubezen pa ne. :whistle:

da zaljubljenost zraste v ljubezen, je potrebn čas. :) ne more bit to hipoma, na prvi pogled. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče tudi ni.....ampak jaz sem poročil tisto,v katero sem se zaljubil NA PRVI POGLED :wub: :wub: :wub: :wub:

In potem sem se še dvakrat zaljubil v ISTO osebo, ko sem bil zdraven pri obeh porodih...

Lepo je kaj takega slišat ... :worship: . Srčno upam, da res nisi edini.

No ja, pravzaprav, a gre za ljubezen na prvi ali n-ti pogled, je na koncu čisto vseeno.

Pomembno je le, da gre za ljubezen, kot pravi soncy. Če pa preraste iz zaljubljenosti v sekundi ali pa treh letih, pa je spet odvisno od vsakega posameznika.

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je kaj takega slišat ... :worship: . Srčno upam, da res nisi edini.

No ja, pravzaprav, a gre za ljubezen na prvi ali n-ti pogled, je na koncu čisto vseeno.

Pomembno je le, da gre za ljubezen, kot pravi soncy. Če pa preraste iz zaljubljenosti v sekundi ali pa treh letih, pa je spet odvisno od vsakega posameznika.

.... :worship: ....lepo lepo povedano

Edini pa nisem.....bi bilo preveč žalostno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam to še ni ljubezen, :wacko:

to je simpatija, zaljubljenost in šele iz tega se razvije ljubezen.

tko kot iskra, še ni ogenj, je sam začetek gorenja.

:hmm: Nak , simpatija nima nobene veze z ljubeznijo na prvi pogled , pač pa je to oseba , ki ti je simpatična . Lahko bi bila oseba tudi istega spola, pa zato še ne pomeni , da si zaljubjen.

Iskra pa ni začetek gorenja , pač pa je že gorenje . Če pogledaš iskro zelo od blizu bi jo videl kot gorenje , to pa je že to ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Nak , simpatija nima nobene veze z ljubeznijo na prvi pogled , pač pa je to oseba , ki ti je simpatična . Lahko bi bila oseba tudi istega spola, pa zato še ne pomeni , da si zaljubjen.

Iskra pa ni začetek gorenja , pač pa je že gorenje . Če pogledaš iskro zelo od blizu bi jo videl kot gorenje , to pa je že to ! :naughty:

vauuuuuuuuuuuuuuu, dobr da si me razsvetlil, zdej pa vse vem o ljubezni. :lol:

upam, da srečam svojo ljubezen na prvi pogled na soboto, da bova šla lahko takoj k matičarju. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je kaj takega slišat ... :worship: . Srčno upam, da res nisi edini.

No ja, pravzaprav, a gre za ljubezen na prvi ali n-ti pogled, je na koncu čisto vseeno.

Pomembno je le, da gre za ljubezen, kot pravi soncy. Če pa preraste iz zaljubljenosti v sekundi ali pa treh letih, pa je spet odvisno od vsakega posameznika.

nope, tudi jaz imam tako srečo...zaljubil sem se vanjo na prvi pogled že v otroštvu, no komaj pri 18 ih pa mi je uspelo da sma končno postala nerazdružljiv par in upam da boma še dolgo...no morda jo bom čez par let zamenjal za njeno starejšo in močnejšo sestro...ahh moja ninja :wub:, jo grem hitro malo pokrit v garažo, da je nebo ušalo :lol1:

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope, tudi jaz imam tako srečo...zaljubil sem se vanjo na prvi pogled že v otroštvu, no komaj pri 18 ih pa mi je uspelo da sma končno postala nerazdružljiv par in upam da boma še dolgo...no morda jo bom čez par let zamenjal za njeno starejšo in močnejšo sestro...ahh moja ninja :wub:, jo grem hitro malo pokrit v garažo, da je nebo ušalo :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vauuuuuuuuuuuuuuu, dobr da si me razsvetlil, zdej pa vse vem o ljubezni. :lol:

upam, da srečam svojo ljubezen na prvi pogled na soboto, da bova šla lahko takoj k matičarju. :lol:

Ne vem zakaj bi šla kar takoj k matičarju ? Matičar itak ne more nobenga skupaj obdržat , zato je treba kaj več oz. tudi kaj narediti za to , da se ljubezen ohranja in krepi .

Ne mislim te učit , pač pa je to samo moje skromno mnenje... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj bi šla kar takoj k matičarju ? Matičar itak ne more nobenga skupaj obdržat , zato je treba kaj več oz. tudi kaj narediti za to , da se ljubezen ohranja in krepi .

Ne mislim te učit , pač pa je to samo moje skromno mnenje... :whistle:

res nevem kako tega do sedaj nisem vedla. :lol:

ma ne da se mi več. .) od vseh besed , ki imajo v sebi kaj na LJU, mi je še najbolj všeč beseda ljubimec. :lol: edin to vsak ve, kaj je. :lol:

Popravljeno . Popravil soncy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res nevem kako tega do sedaj nisem vedla. :lol:

ma ne da se mi več. .) od vseh besed , ki imajo v sebi kaj na LJU, mi je še najbolj všeč beseda ljubimec. :lol: edin to vsak ve, kaj to je. :lol:

:naughty: Meni je pa všeč beseda LJUbica ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Soncy , nisem čist sigurn , da je tako. V ljubezi na prvi pogled ni samo pogled , ampak ob tem pogledu preskoči neka iskra ,ki jo tudi oba občutita , tako se rodi nova ljubezen , ki pa lahko traja večno , ali pa samo nekaj dni ... seveda govorim o ljubezni do partnerja :naughty:

Tako je stari... :worship:

Mogoče tudi ni.....ampak jaz sem poročil tisto,v katero sem se zaljubil NA PRVI POGLED :wub: :wub: :wub: :wub:

In potem sem se še dvakrat zaljubil v ISTO osebo, ko sem bil zdraven pri obeh porodih...

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Nak , simpatija nima nobene veze z ljubeznijo na prvi pogled , pač pa je to oseba , ki ti je simpatična . Lahko bi bila oseba tudi istega spola, pa zato še ne pomeni , da si zaljubjen.

Iskra pa ni začetek gorenja , pač pa je že gorenje . Če pogledaš iskro zelo od blizu bi jo videl kot gorenje , to pa je že to ! :naughty:

:worship: se strinjam :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na prvi pogled???mogoče NE VEM traja pa že zelo dolgo,prej bi rekel po prvem oralnem...mogoče naj premislim NE VEM

pa po stasu mogoče ne ni to saj je v zadnjih letih zelo bolj vitka, kot ko sem jo spoznal.

VEM na prvi pogled to bo to! Pa na prvi pokus tudi.

JEEEE tu bu piwa ta rugata :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ljubezen na prvi pogled :grim

fuk na drugi pogled :grim

sovraštvo na tretji pogled :grim

ko ni več pogledov pa pride nočna mora :grim

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Nak , simpatija nima nobene veze z ljubeznijo na prvi pogled , pač pa je to oseba , ki ti je simpatična . Lahko bi bila oseba tudi istega spola, pa zato še ne pomeni , da si zaljubjen.

Iskra pa ni začetek gorenja , pač pa je že gorenje . Če pogledaš iskro zelo od blizu bi jo videl kot gorenje , to pa je že to ! :naughty:

gut gezagt :worship: :worship: :worship:

absosmrktno :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, govorimo o ljubezni na prvi pogled in še vedno sem mnenja, da jo ni. :grrr da je za ljubezen potrebno pa le nekaj več kot prvi pogled. :grim

ampak zgleda, da so čist različni pogledi na to, kaj za koga je ljubezen. :wacko: lepo je, če se najdeta dva, ki imata podobn pogled. .) in ker je ljubezni toliko vrst, se da uživat življenje tudi, če ni to ravno ljubezen do partnerja. :whistle:

mislim, da se preveč naslanjaš na dobesedno interpretacijo besed. Valda ljubezni na prvi pogled ni. Ne more biti. Ne obstaja... obstaja pa od prvega, drugega, tretjega ali petnajstega momenta tista močna kemija, ki ti poganja metuljčke v trebuhu in vrti se ti v glavi itd.... in skozi čas to prinese (če gre vse tako, kot bi moralo iti) do ene velike ljubezni.

Bistvo izraza ljubezen na prvi pogled ni (kot sem že napisala) dobesedno interpretiranje izraza, ampak ko hočeš povedati, da si recimo osebo zagledal, je v tistem trenutku stekla energija in od tam naprej je šlo samo še v višave. Do tiste faze, ko lahko govorimo o ljubezni, spoštovanju in zaupanju.

Midva z mojim sva se definitivno zaljubila na prvi pogled oz. je postala ljubezen na prvi pogled, ampak je trajalo kake dva tedna, preden se je razvila ljubezen :D in traja še sedaj in če me občutek ne vara, bo še kaaarrrr nekaj časa.

aja, prosim zavoljo mladih punc, ki še nimajo otrok in jih bodo enkrat imele, da ne pišeš takih bedarij, kot je orgazem pri rojevanju. To je samo tista silna bolečina, ki jo čutiš pri iztisu otroka, ne pa orgazem. S takimi bedarijami fopate ljudi o nekih nadnaravnih silah, ljubeznih in orgazmih, ko se rodi otrok. In kaka močna čustva te objamejo in kako si ves blažen in si potem blažen še naprej in nič ni težko in ti kar lebdiš in kako je materinstvo najlepša stvar na svetu, brez ene težke minute, ure, dneva, tedna, itd.... Potem pa te mlade punce rodijo in ugotovijo, da je porod lahko zelo težak in ni nobenega orgazma, da je začetek zafukano težek, da si zmatran, utrujen, ne znajdeš se z otrokom, ne sanja se ti, zakaj joka, kaj narediti, kako preživeti kar se da normalno dan itd... in potem padejo v poporodno depresijo. In potem jih nekdo še obtoži, da je zaradi tega slaba mama

vem, da sem :topic: ampak to sem mogla napisat, ker non stop pišeš, kako je porod en sam orgazem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da se preveč naslanjaš na dobesedno interpretacijo besed. Valda ljubezni na prvi pogled ni. Ne more biti. Ne obstaja... obstaja pa od prvega, drugega, tretjega ali petnajstega momenta tista močna kemija, ki ti poganja metuljčke v trebuhu in vrti se ti v glavi itd.... in skozi čas to prinese (če gre vse tako, kot bi moralo iti) do ene velike ljubezni.

Bistvo izraza ljubezen na prvi pogled ni (kot sem že napisala) dobesedno interpretiranje izraza, ampak ko hočeš povedati, da si recimo osebo zagledal, je v tistem trenutku stekla energija in od tam naprej je šlo samo še v višave. Do tiste faze, ko lahko govorimo o ljubezni, spoštovanju in zaupanju.

Midva z mojim sva se definitivno zaljubila na prvi pogled oz. je postala ljubezen na prvi pogled, ampak je trajalo kake dva tedna, preden se je razvila ljubezen :D in traja še sedaj in če me občutek ne vara, bo še kaaarrrr nekaj časa.

aja, prosim zavoljo mladih punc, ki še nimajo otrok in jih bodo enkrat imele, da ne pišeš takih bedarij, kot je orgazem pri rojevanju. To je samo tista silna bolečina, ki jo čutiš pri iztisu otroka, ne pa orgazem. S takimi bedarijami fopate ljudi o nekih nadnaravnih silah, ljubeznih in orgazmih, ko se rodi otrok. In kaka močna čustva te objamejo in kako si ves blažen in si potem blažen še naprej in nič ni težko in ti kar lebdiš in kako je materinstvo najlepša stvar na svetu, brez ene težke minute, ure, dneva, tedna, itd.... Potem pa te mlade punce rodijo in ugotovijo, da je porod lahko zelo težak in ni nobenega orgazma, da je začetek zafukano težek, da si zmatran, utrujen, ne znajdeš se z otrokom, ne sanja se ti, zakaj joka, kaj narediti, kako preživeti kar se da normalno dan itd... in potem padejo v poporodno depresijo. In potem jih nekdo še obtoži, da je zaradi tega slaba mama

vem, da sem :topic: ampak to sem mogla napisat, ker non stop pišeš, kako je porod en sam orgazem

če bi dovolj pozorno prebrala, bi dojela bistvo o tem orgazmu :wacko:

nihče nikoli ni trdil, da je materinstvo lahko, je pa definitivno lepo. Mislim, da se tega zaveda vsaka, ki se odloči za otroka. Dober vem, kaj je materinstvo, sem mati že 22 let, zato prosim, ne mi solit pamet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav žal vam je lahko, moški, da ste ob tako čudovit orgazem, ki ga doživiš ob rojevanju. :lol:

ne vem, kaj bi ob tem stavku lahko narobe razumela oz. kako bi lahko še bolj pozorno prebrala :unsure:

ne solim ti pameti in ne vem, od kod ti taka ideja. Hočem samo povedati, da zaradi takih izjav, kot je zgoraj citirana ženske dobijo narobe predstavo o porodu in potem prvih mesecih življenja.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!