Skoči na vsebino

Ljubezen na prvi pogled ....


Magnolija

Priporočene objave

URKOMAN!

Kaj se pa jeziš name :)

Ti pa v letih, hehe, ta je pa dobra, potem sem jest z eno nogo ze v grobu :surrender:

Jah, opazam da folk vedno tezi prenasa drug drugega in vecina se kar strinja s tem da tko pac je in da se ne da nic naredit.

Jest mislm da se je za vsako stvar treba potrudt, tko za izobrazbo, sluzbo kot sreco in ljubezen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pa jeziš name :)

Ti pa v letih, hehe, ta je pa dobra, potem sem jest z eno nogo ze v grobu :surrender:

Jah, opazam da folk vedno tezi prenasa drug drugega in vecina se kar strinja s tem da tko pac je in da se ne da nic naredit.

Jest mislm da se je za vsako stvar treba potrudt, tko za izobrazbo, sluzbo kot sreco in ljubezen.

vidš urkoman zdj si si pa minuse naredu :lol1::lol1::lol1: :lol1: :lol1:

jest ti pa plusa nobenga ne morem več dons dat,ker sm jih že za našo anči ponucala :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pa jeziš name :)

Ti pa v letih, hehe, ta je pa dobra, potem sem jest z eno nogo ze v grobu :surrender:

Jah, opazam da folk vedno tezi prenasa drug drugega in vecina se kar strinja s tem da tko pac je in da se ne da nic naredit.

Jest mislm da se je za vsako stvar treba potrudt, tko za izobrazbo, sluzbo kot sreco in ljubezen.

URKOMAN!

Mal heca mora bit.Je pa res da živimo v času,ko je med partnerji veliko kompliciranja in prevelikih želja....

Da se je treba potrudt....Kaj pa vem.Mislim da je v zraku mal preveč napetosti,vsi nekaj pričakujejo,želijo....

Jaz pa živim bolj na izi,če bi se dalo bi se preselila u našo kočo na planino.... In v miru uživala življenje

Jedla polento in žgance in v miru ustvarjala... Če bi pa imela še koga na prvi pogled zraven pa toliko bolje :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

URKOMAN!

Mal heca mora bit.Je pa res da živimo v času,ko je med partnerji veliko kompliciranja in prevelikih želja....

Da se je treba potrudt....Kaj pa vem.Mislim da je v zraku mal preveč napetosti,vsi nekaj pričakujejo,želijo....

Jaz pa živim bolj na izi,če bi se dalo bi se preselila u našo kočo na planino.... In v miru uživala življenje

Jedla polento in žgance in v miru ustvarjala... Če bi pa imela še koga na prvi pogled zraven pa toliko bolje :lol1:

hm na planino sliši se zelo zanimivo!!! jst se že javim! =D

Folk je preveč scrklan!!! zato pa se pari med sabo ne povohajo!!! en bi meu lepo, ustrežljivo(copata), z dobro rotjo, hude joške, sexy postava, ... nekaterim pa čisto zadošča če mu partnerica vrača vse kar ji on nudi!!!

prijaznost, srčnost, veselje, ljubezen, ..... v glavnem ženska kakršna je je!

Ne spreminjaj osebe zaradi svojih želja ampak se spremeni sam!!!!!

Očitno je to tvoja napaka da te nekaj na njej moti!!!

ko spoznaš žensko že takoj vidš a je za stvar ali ni! je resna ali se zajebava! je vredu ali pa kr nekej bluzi!

zato ne jokat kaj je po določenem času naredila!!!!!!!!!

uživejte pa čim več :pos: =D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm na planino sliši se zelo zanimivo!!! jst se že javim! =D

Folk je preveč scrklan!!! zato pa se pari med sabo ne povohajo!!! en bi meu lepo, ustrežljivo(copata), z dobro rotjo, hude joške, sexy postava, ... nekaterim pa čisto zadošča če mu partnerica vrača vse kar ji on nudi!!!

prijaznost, srčnost, veselje, ljubezen, ..... v glavnem ženska kakršna je je!

Ne spreminjaj osebe zaradi svojih želja ampak se spremeni sam!!!!!

Očitno je to tvoja napaka da te nekaj na njej moti!!!

ko spoznaš žensko že takoj vidš a je za stvar ali ni! je resna ali se zajebava! je vredu ali pa kr nekej bluzi!

zato ne jokat kaj je po določenem času naredila!!!!!!!!!

uživejte pa čim več :pos: =D

Če maš ta prave gojzarje in ruzak,te vzamem s seboj.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, čudna so pota gospodova.....

Se dogaja in se je meni tudi ....

Ko najmanj pričakuješ pa uleti...... nekdo....nekdo, ki ve kaj hočem, nekdo ki me razume, nekdo ki je ob meni ko ga potrebujem.... :)

Nekdo, ki me zadovoljuje.... :naughty:

In zgodbica gre takole:

Dan za šoping... to je takrat ko ne veš kaj bi sam s sabo in ko želiš kake stvari mal prestaviti, pa preusmeriti, in se greš mal zadet. Eni se s pijačo eni pa mamo kr šoping, ki nas loh zadane..

In glej no glej..... v eni izmer trgovin ga zagledam..... uh..... srce mi je začelo močneje biti, roke so se mi zatresle.... kar naenkrat so začela klecat kolena....

Res, šok........

Tudi on me je gledal....... spogledala sva se.... in to je bilo čisto dovolj.... za začetek

Vse ostalo je sledilo........ prijela sem ga...... ni se upiral...... :P

Sem rekla, da če je zato da ga sprobam...... nobenega odgovora...... vseeno sem ga potegnila do pulta..... prodajalki je šlo na smeh.... :lol:

Mene je pa samo zanimalo, če je pripravljen da gre z mano....

Uh..... ti metuljčki v trebuhu..... spet so bili na delu...... :010

KAKO JE LEPO BITI ZALJUBLJEN O:-)

Aja..... seveda je odšel z mano, če kdo kaj drugega misli, se je hudo zmotil. Tudi on se mi ni mogel upreti...... :)

In oba sva srečna, zadovolja, on ker mi lahko ustreže, jaz ker ga imam vedno pri sebi.... ko to jaz hočem....

I'm in love!!!!!!! :rolleyes::kva2: moj Rudi.... :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

URKOMAN!

Mal heca mora bit.Je pa res da živimo v času,ko je med partnerji veliko kompliciranja in prevelikih želja....

Da se je treba potrudt....Kaj pa vem.Mislim da je v zraku mal preveč napetosti,vsi nekaj pričakujejo,želijo....

Jaz pa živim bolj na izi,če bi se dalo bi se preselila u našo kočo na planino.... In v miru uživala življenje

Jedla polento in žgance in v miru ustvarjala... Če bi pa imela še koga na prvi pogled zraven pa toliko bolje :lol1:

Pa nč salame pa klobase...heh, same vegetarjanke

Jah, čudna so pota gospodova.....

Se dogaja in se je meni tudi ....

Ko najmanj pričakuješ pa uleti...... nekdo....nekdo, ki ve kaj hočem, nekdo ki me razume, nekdo ki je ob meni ko ga potrebujem.... :)

Nekdo, ki me zadovoljuje.... :naughty:

In zgodbica gre takole:

Dan za šoping... to je takrat ko ne veš kaj bi sam s sabo in ko želiš kake stvari mal prestaviti, pa preusmeriti, in se greš mal zadet. Eni se s pijačo eni pa mamo kr šoping, ki nas loh zadane..

In glej no glej..... v eni izmer trgovin ga zagledam..... uh..... srce mi je začelo močneje biti, roke so se mi zatresle.... kar naenkrat so začela klecat kolena....

Res, šok........

Tudi on me je gledal....... spogledala sva se.... in to je bilo čisto dovolj.... za začetek

Vse ostalo je sledilo........ prijela sem ga...... ni se upiral...... :P

Sem rekla, da če je zato da ga sprobam...... nobenega odgovora...... vseeno sem ga potegnila do pulta..... prodajalki je šlo na smeh.... :lol:

Mene je pa samo zanimalo, če je pripravljen da gre z mano....

Uh..... ti metuljčki v trebuhu..... spet so bili na delu...... :010

KAKO JE LEPO BITI ZALJUBLJEN O:-)

Aja..... seveda je odšel z mano, če kdo kaj drugega misli, se je hudo zmotil. Tudi on se mi ni mogel upreti...... :)

In oba sva srečna, zadovolja, on ker mi lahko ustreže, jaz ker ga imam vedno pri sebi.... ko to jaz hočem....

I'm in love!!!!!!! :rolleyes::kva2: moj Rudi.... :wub:

Duracel, zajčki ki skačejo in skačejo :010

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pa ne :blush: rudi mu je ime.... tih bod :blink:

ikeabateriesruls :P

Hja, a ne bi blo bolš en adapter, pa direkt u štrom, baje ma GEN pocen industrijski tok :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, a ne bi blo bolš en adapter, pa direkt u štrom, baje ma GEN pocen industrijski tok :naughty:

k da tle vleče industrijski tok a ne :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne dela, preredek zrak :surrender:

Sej bi ti reko da sončne celice na streho dej, sam k si tk visoko doma, da bi ti jih luna, k gre nad bajto dol zmetala :evilgrin: :evilgrin:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bi ti reko da sončne celice na streho dej, sam k si tk visoko doma, da bi ti jih luna, k gre nad bajto dol zmetala :evilgrin: :evilgrin:

:( tud enga rudija mi ne prvošiš :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gojzarje mam v ruzak sm pa že spakirou!!! =D

kdaj greva? .)

Greva na Veliko planino in tam se bova zaljubila v gore na prvi pogled.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če kaka beyba ne verjame v ljubezen na prvi pogled,naj me pa 2x pogleda :grim pa bo hitr zaljubljena :010

samozavest serijsko :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

ljubezen na prvi pogled ... hm; a je res lahko ljubezen? po moje ne; na prvi pogled je lahko samo in zgolj zaljubljenost ... nekateri ljudje se zaljubljajo precej pogosto, ne glede na to ali so vezani ali ne; nekateri ne vedo kaj ljubezen sploh je, zamenjujejo jo z zaljubljenostjo; največji "problem" zaljubljenosti pa je, da mine ... in ko se to zgodi ponavadi nastopijo težave, največkrat pripeljejo do prekinitve veze.

(spet po moje) mislim da je "ljubezen na prvi pogled" najboljše možno izhodišče za začetek zveze, vse ostalo je pravzaprav nepomembno, če ni neke kemije, privlačnosti, poželenja ... ni "osnove";

torej, ja verjamem v "ljubezen na prvi pogled", le razlagam si jo po svoje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, čudna so pota gospodova.....

Se dogaja in se je meni tudi ....

Ko najmanj pričakuješ pa uleti...... nekdo....nekdo, ki ve kaj hočem, nekdo ki me razume, nekdo ki je ob meni ko ga potrebujem.... :)

Nekdo, ki me zadovoljuje.... :naughty:

In zgodbica gre takole:

Dan za šoping... to je takrat ko ne veš kaj bi sam s sabo in ko želiš kake stvari mal prestaviti, pa preusmeriti, in se greš mal zadet. Eni se s pijačo eni pa mamo kr šoping, ki nas loh zadane..

In glej no glej..... v eni izmer trgovin ga zagledam..... uh..... srce mi je začelo močneje biti, roke so se mi zatresle.... kar naenkrat so začela klecat kolena....

Res, šok........

Tudi on me je gledal....... spogledala sva se.... in to je bilo čisto dovolj.... za začetek

Vse ostalo je sledilo........ prijela sem ga...... ni se upiral...... :P

Sem rekla, da če je zato da ga sprobam...... nobenega odgovora...... vseeno sem ga potegnila do pulta..... prodajalki je šlo na smeh.... :lol:

Mene je pa samo zanimalo, če je pripravljen da gre z mano....

Uh..... ti metuljčki v trebuhu..... spet so bili na delu...... :010

KAKO JE LEPO BITI ZALJUBLJEN O:-)

Aja..... seveda je odšel z mano, če kdo kaj drugega misli, se je hudo zmotil. Tudi on se mi ni mogel upreti...... :)

In oba sva srečna, zadovolja, on ker mi lahko ustreže, jaz ker ga imam vedno pri sebi.... ko to jaz hočem....

I'm in love!!!!!!! :rolleyes::kva2: moj Rudi.... :wub:

glavno da se Rudi potrudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!