Skoči na vsebino

Ljubezen na prvi pogled ....


Magnolija

Priporočene objave

Ne!!.....zatreskas se lahko na prvi pogled. Ljubezen je pa proces pri katerem je vec cutil, kot pa samo oci, potrebnih, pa malo pameti tudi.

lp DTW

..... in če tako mislita oba, se malo prilagajata, malo popuščata, lahko živita srečno do konca svojih dni. To je namreč razlika med zaljubljenostjo in ljubeznijo.

Ampak tudi to obstaja, da se nekdo "zatreska" na prvi pogled, nato pa se ta strast, simpatija ali kemija (kakor že lahko to imenujemo) počasi prelevi v pravo Ljubezen. Ja, jaz mislim, da tudi to obstaja. Sicer nisem "na prvi pogled" doživela sama (midva sva se gledala dlje :D ) ampak verjamem, da se tudi na tak način lahko ljudje postarajo skupaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nismo živali, da bi nam gon vladal. :!:

A se zaljubite v najlepšo sliko !? Al pa si iz lepe podobe naredite osebo in ji transformirate željene kvalitete. Ker zato (verjetno) potem ko spolna zagledanost (kar naj bi bila zaljubljenost) mine slika tako drastično spremeni svojo podobo.

Zato je zaljubljenost na prvi pogled tolmačena in kvalificirana nepošetno kot vrednota.

Če ti je nekdo všeč na prvi pogled in se kasneje iz tega razvije :P LJUBEZEN :P potem to še ni ljubezen(zaljubljenost ) na prvi pogled.

Če se komu to vseeno dogaja, priporočam okulista ! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultat (matematično upanje), je torej nič deljeno z nič (ob omenjenih predpostavkah), kar da nedefiniran rezultat.

Z matematiko (razumom) si torej na takšno vprašanje ne moremo odgovoriti, rezultat bi bil odvisen od začetnih predpostavk - vere.

Kaj pa, če vzameš drugo matematično formulo:

nekaj na 0 je enako 1 :?:

Mislim, da matematika in ljubezen nista primerljivi. Matematika je logična, ljubezen in logika :shock: , ja, o tem bi pa lahko na dolgo in široko govorili (da ne bo kdo užaljen, govorim iz svojih izkušenj :oops: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je nekdo všeč na prvi pogled in se kasneje iz tega razvije :P LJUBEZEN :P potem to še ni ljubezen(zaljubljenost ) na prvi pogled.

Zakaj tako vztrajaš, da to ne obstaja?

Zaljubljenost (ne ljubezen!!) na prvi pogled namreč.

Če nečesa sam še nisi doživel, to ne pomeni, da to ne obstaja.

Zame obstaja. Že doživela. Pa ne samo enkrat.

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je nekdo všeč na prvi pogled in se kasneje iz tega razvije :P LJUBEZEN :P potem to še ni ljubezen(zaljubljenost ) na prvi pogled.

Zakaj tako vztrajaš, da to ne obstaja?

Zaljubljenost (ne ljubezen!!) na prvi pogled namreč.

Če nečesa sam še nisi doživel, to ne pomeni, da to ne obstaja.

Zame obstaja. Že doživela. Pa ne samo enkrat.

:wink:

Vendar to ni bila ljubezen na prvi pogled. V tebi je že dolgo obstajala.

Ob pogledu se je le razcvetela.

Izpolnjeni so bili vsi pogoji in kot goba po dežju,...

Kaj hočem povedat, ni dovolj da čakaš na ta prvi pogled, tudi kaj drugega mora biti. In to ima vsak v sebi.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da matematika in ljubezen nista primerljivi. Matematika je logična, ljubezen in logika :shock: , ja, o tem bi pa lahko na dolgo in široko govorili (da ne bo kdo užaljen, govorim iz svojih izkušenj :oops: ).

Taksne izkusnje imam tudi jaz. Enkrat prides do trenutka, ko nobena formula vec ne obstaja. Kliknes ENTER, pa ceprav ves, da bo rezultat Syntax error, 0 tock, zero, nula, nic, nic vec ne dobis, pa vendar kliknes, pa vendar das.

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vi verjamete v to ?

Maste kakšne izkušnje ? :roll:

"A verjameš v ljubezen na prvi pogled, ali moram še enkrat mimo tebe ?"

Zaljubljenost na prvi pogled da. Ljubezen na prvi pogled - NE.

Ljubezen ---> tak dolgo okoli nje hodiš, da dvojne čevle znucaš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, logično.

Za vsakega, ki ve, obstaja.

Saj jo izključno on definira.

Vedeti, Hoteti, in nato Moči.

Pri nekaterih se zalomi že v prvi točki.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaljubljenost na prvi pogled da. Ljubezen na prvi pogled - NE.

Ljubezen ---> tak dolgo okoli nje hodiš, da dvojne čevle znucaš :)

To pomeni, da se lahko človek v trenutku zaljubi - se strinjam ...... za ljubezen pa rabi čas oziroma premislek - se tudi strinjam.

Na koncu koncev se pa vedno začne s prvim pogledeom in takojšno iskrico ........ al je kdo koga moral 100 videt in se je pol spomnu :idea: ........ tega bi pa lahko ljubil ..... :?: :?: :roll:

Važno je kako močan pečat pusti prvo snidenje v naših očeh ali srcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko... če, se zedinite- mi pošljite strnjeno obnovo doktorske dizertacije...

Še vedno trdim...)podobno koz na 1.strani)...eh, zaj ga pa že serjete... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se zaljubiš na prvi pogled se obrni in poglej še enkrat. Al pa raj kr 2-krat de bo bolj ziher :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je nekdo všeč na prvi pogled in se kasneje iz tega razvije :P LJUBEZEN :P potem to še ni ljubezen(zaljubljenost ) na prvi pogled.

Zakaj tako vztrajaš, da to ne obstaja?

Zaljubljenost (ne ljubezen!!) na prvi pogled namreč.

Če nečesa sam še nisi doživel, to ne pomeni, da to ne obstaja.

Zame obstaja. Že doživela. Pa ne samo enkrat.

:wink:

Ceneje se je učiti ma tujih napakah.

Nisem kategorično zanikal da ne obstaja. Gre kvečjemu za subjektivno interpretacijo tega občutka.

Sem že slišal: ne morem s tipom če nisem zaljubljena. Pa se vsak večer baba "zaljubi" v drugega.

MIslim, da ti na človeku mora biti kaj več všeč kot pa sam videz. Da se ne zaljubiš samo v videz. Če pa se potem ko ti je bil nekdo všeč z njim še lepo štekaš in že prvi večer ..., potem pa to ni na prvi pogled.

Še vedno pa trdim, da je zaljubljenost sexualna zagledanost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno pa trdim, da je zaljubljenost sexualna zagledanost.

Zato pa nikoli nisi bil zaljubljen! Kaj je to zaljubljenost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa zdi da zaljubljenost ni samo sexualna zagledanost...potem bi lahko sla zenska (za moske ne vem ) s kerim kol ki bi ji bil ful usec fizicno..pa ni tako...jest sem se vedno zaljubljala v persono...v celostno podobo ki jo je clovek dajal.....sama fizicna podoba mi nikoli ni bila povod za zanimanje....hehe..kar pomeni da se m velikokrat hitro padla na tla ko sem boljs spoznala cloveka in sem vidla da je v bistvu nakladac :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa zdi da zaljubljenost ni samo sexualna zagledanost...potem bi lahko sla zenska (za moske ne vem ) s kerim kol ki bi ji bil ful usec fizicno..pa ni tako...jest sem se vedno zaljubljala v persono...v celostno podobo ki jo je clovek dajal.....sama fizicna podoba mi nikoli ni bila povod za zanimanje....hehe..kar pomeni da se m velikokrat hitro padla na tla ko sem boljs spoznala cloveka in sem vidla da je v bistvu nakladac :lol: :lol:

Seksualna zagledanost:

Človek se ne zaljubi v isti spol (če ni homo) pa če mu je oseba še tako všeč. Zaljubljenost je ostanek živalske mentalitete v ljudeh, ko odpove razum in "dela" nagon. Zato pa ko začne delat razum padeš na tla. Si bila kdaj zaljubljena pa nisi želela s tipom :wink: !

Razum naj vlada našim gonom. :oops:

Vsaj v glavnem !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vi verjamete v to ?

JA

Maste kakšne izkušnje ? :roll:

ODLIČNE, EDINO REGISTRACIJA PA OSTALI STROŠKI SO MALO DRAGI :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

volk

ajde važi :wink: .....se vdam :cry:

sem bla pa premalokrat zaljubljena da bi lahko dala eno verodostojno oceno podkrepljeno s statistiko :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko... če, se zedinite- mi pošljite strnjeno obnovo doktorske dizertacije...

Še vedno trdim...)podobno koz na 1.strani)...eh, zaj ga pa že serjete... :roll:

Dobiš ... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vi verjamete v to ?

JA

Maste kakšne izkušnje ? :roll:

ODLIČNE, EDINO REGISTRACIJA PA OSTALI STROŠKI SO MALO DRAGI :wink:

Registracija & stroški :idea: ... spet namigujete na to da smo ženske drage ... kaj pa vi ?! :roll: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

volk

ajde važi :wink: .....se vdam :cry:

sem bla pa premalokrat zaljubljena da bi lahko dala eno verodostojno oceno podkrepljeno s statistiko :wink:

Saj ne rabimo lastnih izkušenj 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!