Skoči na vsebino

Modeka


lukec

Priporočene objave

Nismo že omenili?

Imam hlače Modeka Breeze, same pohvale, ugodna cena, kvaliteta, podloga za hladne dni, na izgled in otip prijeten material.

Opral pa sem kar v pralnem stroju, ker so "bele" pač program za outdoor in to je to.

Skratka, spet bi kupil, zdaj jih imam drugo sezono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je ze bilo kar nekaj govora o tej firmi. Jaz imam rokavice in dva kompleta oblek. Ce ti pase na rit kupi. Ce pa gres v bs center kupit ti bojo pa itak dobr svetoval. 

Jaz zelooo zadovoljen. Veliko bolj kot z revitom kjer so zacel fajn sparat na materialu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam hlače VenturaGT, zaenkrat zelo zadovoljen, dobro razmerje kvaliteta/cena napram ostali ponudbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komplet ventura gt, notranji del zunanje plasti razpada na ovratniku, pri zadrgi, v žepih. Odpada uni odsevni material. Drugače pa overall dokaj dobra zadeva. Sem se vozil tako pri 0 stopinjah kot tudi sredi poletja. Moja naslednja oprema bo sicer BMW. Tud če cenovno x2.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en lastnik VenturaGT.

Meni zaenkrat dobro služi. Imel sem problem z žepom, ki je tudi "odpiralo" za zračnik, saj se je preprosto strgal pri gumbu (smo zašili in svet gre dalje). Zamera gre preozkim hlačam, saj mi jih (če imam samo veterno podlogo gor) ne uspe povleči čez škornje (TCX Xdesert. To ima revit dosti boljše rešeno, saj ima dosti širše hlačnice). Žepi za kolenske ščitnike mi  vedno parajo živce, ko jih nameščam. V notranjosti žepa imajo še en dodaten "ježek" (nisem še pogruntal čemu služi), ki otežuje nameščanje. Žep za zadnji strani jakne bi bil lahko večji, da bi bil uporaben. Tako je zadaj samo za boljši izgled :P
Za ostalo pa nimam pripomb, sploh ceno. Razen žepa, je vse celo, nič se ni še strgalo. Podloge so super, razmeroma hitro snemljive.

Mogoče bi pogrešal še malo višji ovratnik za hladnejše dni, ampak za to je pa ruta. Pa zadrga na rokavih bi bila lahko manj fina, da bi se jo dalo odpirat in zapirat med vožnjo. Tako se sedaj vedno kaj ujame vanjo. Ampak za ta denar...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modeka Brezee včeraj kupljen komplet. Sem pričakoval, da bo najmanjša številka malo bolj oprijeta. Mam še mal lufta za mišično maso. Material izgleda dokaj tanek, seveda bo vzdržljivost materiala pokazal čas in uporaba. Izdelava izgleda kvalitetna, dopade se mi tudi podloga, počakam malo boljše vreme, pol pa sprovamo, če je bil dobr nakup =). 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno leto uporabljam hlače VenturaGT sem zadovoljen ko bo v prodaji jakna VenturaGT  v rumeni barvi oziroma v odsevnih barvah bom kupil     marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Ventura GT jakno.

Kupil sem jo enostavno zato, ker je imela od vseh n+1 jaken, ki sem jih preizkusil, najdaljše rokave.

Sicer pa jakna vredna svojega denarja, dobri zračniki, podloge bp.

Po pol leta se je pokvarila zadrga na žepu za dokumente. Ni se mi dalo ubadati z reklamacijo. Uredila lokalna šivilja...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modeka Brezee, res je frizzz. Danes pri 20,5 stopinjah je že toliko hladilo da je na trenutke kr malo zeblo. Zračenje super, kroj odličen, le malo krajša jakna bi mogla bit...al pa jaz kak centi višji, ne bi mel nič proti :P

img-20160617-wa0001.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Modeke imam škornje in dvoje rokavice.

Če se prav spomnim, so škornji "Monza" in zaenkrat nimam pripomb. Je pa res, da jih v kakšnem ekstra dežju ali ekstremnih razmerah še nisem imel prilike testirat.

Rokavice pa imam pa ene poletne (se mi zdi, da so "Sahara Traveller") in ene skoraj zimske oz. toplejše ("Stavanger") in za oboje lahko rečem, da so, kot bi bile narejene po meri zame - oboje mi pašejo na roko "u nulo", ne da bi kjerkoli kakorkoli tiščale ali pa bile preveč ohlapne. Ko sem jih kupoval in sprobaval, sem se od vseh raznoraznih, ki sem jih vlekel na roko, v teh daleč najbolje počutil že od prvega trenutka dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem imel letno jakno Modeka Breeze dokler mi jo niso ukradli in mi je bila boljša kot trenutna, ki je Alpinestars T-GP Plus R Air. Bolj se mi je dopadel tako kroj, kot material, pa še dosti bolj zrakopropustna je bila Modeka Breeze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Modeka ventura GT komplet 35kkm

Rokavice ne vem model, cena 80€, usnje.

2x menjana zadrga pri žepu za dokumente (pri lokalni šivilji), ovratnik se je začel cufat z notranje strani, se bo dalo poflikat.

Precej zračna jakna, čeprav je je Buse jakna od žene še lažja in hladnejša. Redno vozim od -2° do kamor gre (lani +35°), tam nekje od 25 naprej rata vroča. Hlače b/p.

Če boš vozil celo leto potem ja, če samo sonček pa 25°+ potem si najdi eno lažjo jakno.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 6. 2016 at 19:13, Rokic pravi:

Žepi za kolenske ščitnike mi  vedno parajo živce, ko jih nameščam. V notranjosti žepa imajo še en dodaten "ježek" (nisem še pogruntal čemu služi), ki otežuje nameščanje.

To je za naštelat ščitnike po višini. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno, samo če ga imam "zaprtega" ščitnika sploh ne spravim noter. Če ga "odprem" pa ga spravim lepo na mesto. Tako, da mi je vloga še vedno vprašljiva. Pri dainese teh problemov nisem imel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je pa kaj z ne/premočlivostjo? Zadnje  cajte se mi nekako ne da gor vlečt dežjaka.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vetrna/ dežna zaščita je znotraj, če jo sploh daš gor. Se pravi da je jakna ali hlače mokre, ti si pa suh. Tista zaščita kar drži, samo jajca so ker moraš pol jakno vseen sušit.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
pred 6 urami, discover0709 pravi:

jakna  modeka po 2 letih kot nova rokavice tudi zelo udobne , kvalitetne, v kratkem si kupim se hlace modeka. 

...katera jakna, rokavice...pa kolilo je rabljeno, v dveh letih lahko 1kkm ali100kkm....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, xtzs pravi:

...katera jakna, rokavice...pa kolilo je rabljeno, v dveh letih lahko 1kkm ali100kkm....

Zdravo,

mam Modeka Ventura GT 2leti cca 35Kkm in zaenkrat super.

Lp,n

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni, je kaksen zadovoljen uporabnik Modeka Monza touring skornjev tudi tu? So v ozjem izboru, pa Breeze hlace, jakno imam pa usnjeno Ixs.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...

Ker je Modeka tacoma obleka že bolj v zadnjih vzdihljajih, dodatno je preživela še eno drsanje po tleh, sem se odločil za novo. V trgovinah so dokaj slabe zaloge, za karkoli drugega pomerit, pa bom kar po netu kliknil, saj dimenzije poznam.

Panamericana 2 bo:

 

93A7854.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

enter in enter...nč ne boli, sam kodo za peypal vtipkam...v glavnem, nimam časa več čakat, da bi naši kaj dobili...bs ma qurac na zalogi, še FC nima (short variant). In sem kliknil L za jakno ter hlače, kar imam sedaj od Modeke verzija Tacoma velikost L.

panamericana2_393.jpg.bdb09b3b228542ab05766bff92621c6a.jpg

panamericana2_h_393.jpg.33a998c0b0cce4e97e0de34d64ecaa87.jpg

full bom lep :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi zaupaš svoje mere? Jaz si tudi nagledujem Panamericano II, ampak me malo skrbi, kako se obnese v vročih razmerah (nad 35 stopinj)... bi jo naročil prek neta, samo nimam občutka glede velikosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!