Skoči na vsebino

Skuter duši pri dodajanju gasa


tenson

Priporočene objave

skuter normalno vžge ,ko pa dodam gas ga zaduši in vgasne. po tem vžgem skuter in normalno vžge će mi pa uspe da dobi obrate pa leti normalno . med vožnjo ,ko ne držim gas on ostaja nespremenjen ko se pa ustavim pade na 1800 obratov in dam ponovno gas ga zaduši .ugotovil sem da zajla za gas se razdeli na dva dela -razdelilnik- en del zajle gre na uplinjač drugi pa nekam k glavi motorja .ni mi jasno kakšno funkcijo ima ta zajla ker nekaj odpira istočastno z zajlo ki gre v uplinjač

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ti glede skuterja ne morem pomagat, ampak malo popravi post in naaliv teme če še lahko, preden te kdo pošlje kam.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, tenson pravi:

skuter normalno vžge ,ko pa dodam gas ga zaduši in vgasne. po tem vžgem skuter in normalno vžge će mi pa uspe da dobi obrate pa leti normalno . med vožnjo ,ko ne držim gas on ostaja nespremenjen ko se pa ustavim pade na 1800 obratov in dam ponovno gas ga zaduši .ugotovil sem da zajla za gas se razdeli na dva dela -razdelilnik- en del zajle gre na uplinjač drugi pa nekam k glavi motorja .ni mi jasno kakšno funkcijo ima ta zajla ker nekaj odpira istočastno z zajlo ki gre v uplinjač

sem malo zmočo tipkovnica sem moral menjat  - duši skuter pri dodajnju gasa -

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se globoko opravičujem za napake v pisavi ,  tudi drugi bi se morali opravičit tudi ti smasher nisi brez napak   kaj se pa tiče skuterja je 2t in sem rešil problem lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dobro da si rešil, nisem rekel da sem brez napak ampak so nekateri precej občutljivi tudi na to, če se človek zatipka ali piše v lokalnem narečju pa sem te le obvestil.

Lahko pa napišeš rešitev, če bo kdo imel podobno težavo in mu s tem pomagaš-

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prav saj smo vsi zmotljivi   glede zajle za gas ki se razdeli na dva dela  eden gre na uplinjač drugi pa odpira olje za pravilno mešanco kaj se pa tiče glede napake da ga je dušilo je bil problem v razmerju mešance in zraka preveč zraka se je nekao diza za zrak odvila med tekom motorja sem privil dizo zmanjšal dotok zraka     LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!