Skoči na vsebino

Skupne vožnje


Priporočene objave

pred 12 minutami, sunnygirl pravi:

Dobiš sam sok, pa še to deci-deci :P

Ma sem skromen,tudi to bo v redu :OK:......a vzameva še Neptuna poleg , da mu ne bo dolgčas :P

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Snecer pravi:

pajkica že dolgo išče, samo dvomim, da ustreza kriterijem

kje boš dau za kavo :blush: sam da se nauš usrau, k tle si pogumen, verjet u realnem življenju bežiš pred babam..k si tko zategnjen... škoda.....

jaz pač nimam teh problemov kot jih imaš ti in grem z veseljem s kom manj zategnjenim na kavo, še posebej če je zabaven, kar zate ne bi mogla reči :) 

pred 18 urami, KARMEN1 pravi:

Saj ni napisal kriterijev :cool:

ta prva si se javla, si se že najdla v opisu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, pajkica pravi:

kje boš dau za kavo :blush: sam da se nauš usrau, k tle si pogumen, verjet u realnem življenju bežiš pred babam..k si tko zategnjen... škoda.....

jaz pač nimam teh problemov kot jih imaš ti in grem z veseljem s kom manj zategnjenim na kavo, še posebej če je zabaven, kar zate ne bi mogla reči :) 

ta prva si se javla, si se že najdla v opisu :P

Nekak ne pijem kave pa tudi drugih ne zabavam. Zgleda pa, da se MS spreminja, postaja zmenkarije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

Nekak ne pijem kave pa tudi drugih ne zabavam. Zgleda pa, da se MS spreminja, postaja zmenkarije.

zgleda ja.... in tebe to zanima :) škoda, včasih tut sladoled paše.... sicer pa najboljš družba je sam sabo :P uživi, mogoče te pa neptun kdaj na kak sok povab, saj si skor največja pička na ms :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo! Brez kompliciranja... Rad bi spoznal dekle/žensko z motorjem ali brez za skupne vožnje. Star sem 34. Več informacij, slik in ostalega v zasebnem sporočilu. LP 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Essarte pravi:

Mislim...brez komentarja. Drugič se prosim pojdite kregat kam drugam...ne vem za kaj sploh komentirate pod objavo, če se vas ne tiče...a res nimate drugega dela? Opažam, da se stalno eni in isti oglašate, kot da ste obsedeni z forumom in kot da nimate drugega dela. Sem mislil, da ste motoristi malo nad povprečnim nivojem pa vidim, da temu ni tako. Večina odgovorov pod mojo začetno objavo je idealna za malo šolo psihiatrije in za specializanta psihiatrije, da vam pripne diagnozo. Prostaško do konca. Ni čudno, da polovico ljudi odženete iz foruma in potem ostanete stari "botri" foruma, ki se bodete med sabo, karkoli in kamorkoli objaviš vedno eni in isti...

Ne se sekirat, sem že povedala, da nekateri s tega foruma niso tako smotani :cool:.

Pusti jih, naj se tukaj izživljajo, potem se počutijo veliko bolje :whistle:.

Če je slučajno slika s profila tvoja, jih je večina le zeloooooo fouš :ras:.

No, sedaj se bodo spravili name, tako boš kakšen dan imel mir pred njimi!

Zakaj bi na Ona-on iskal motoristko, če jo lahko iščeš na motorističnem forumu :cool:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

To še aktualno ali je zamrlo ? :D

da je mešana družba za kakšen miting ali druženje :D

Motorist vedno več na cesti kar jee lepo videt ampak se dobena kaj dost ne pojavi na kakšnem srečanju ali pa za kako vožnjo v družbi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!