Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Snečer
      iz d.i.d. tabele se bi dalo sklepati, da je povezano z močjo, 520 je najšibkejša in tako naprej kot je opisal dirkajo pa z njo, ker je najmanj trenja, a pri dirkanju so itak druga pravila
    • Racka11
      Hvala za popravke. Saj sem napisal, da sem te podatke našel in niso iz moje glave. Pri "Sprox" pa gre za dodatke cinkove prevleke in nekaterih dodatkov, kar ga razlikuje od ostalih. Vem da sprocket pomeni zobnik, sprox pa v tem primeru material. Tudi na škatli piše "SuperSprox Sprocket". Ni pa potrebe, da se odzovete tako posmehljivo, ne glede na to, da veste veliko več od mene. Saj sem samo vprašal.
    • twom
      prva slika 👌👌👌👌👌👌 druga slika 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 😀
    • bobi1001
    • Kugelschreiber
      Moram? Ok. Skoraj vse. A je veriga 520/525/530 nima nic z mocjo. Dirka se s 520. Tud wsbk vozijo s 520. Redko kateri motor ma na izbiro vec razlicnih sirin. Moja Honda je mela 525, Aprilija, z vejo tezo, vecjo nosilnostjo in samo 3kwmanj, pa 520. 92bhp/68kw gpz750, letnik 1985 ima pa, ugani, 530. Tisto, za 220 kojnske. Kaksn material je Sprox? Beseda pomeni verižnik. A nadaljujem? 
  • Similar Content

• Snečer
      By Snečer
      Mogoče bo koga zanimalo

Nizozemska firma izdeluje specialno motoristično karto Evrope, ki je kompatibilna z Garmin napravami.

Trenutno so pokrite države Beneluxa, Avstrija, Nemčija in Švica.
      http://www.gps.nl/onroute_motorkaart_2010.html#6
      http://www.onroute.nl/page/product/motorkaart_extra_regio

Te pa so očitno še v "delu":
      Frankrijk, Italië, Spanje, Portugal (nog niet beschikbaar) <LI>Engeland en Ierland (nog niet besschikbaar)<LI>Denemarken, Noorwegen, Zweden en Finland (nog niet beschikbaar)

Karta je razdeljena na 110fragmentov in skupno velika 860Mb, primerna tudi za starejše Garmin naprave, ker ni v formatu NT.

pokritost držav v Mapsourcu

Bistvena razlika glede na City Navigator:
      - avtomatsko iskanje najboljših motorističnih cest
      - izdelava rute na PCju ali v naprave
      - podprte vse Garmin naprave
      - preprosta uporaba

Potrudili so se tudi že pri samem izgledu, tako da ja karta bolj pregledna kot City Navigator.

Primer Nockalmstrasse

motokarta

city navigator 2011.10

Vsaj Italijo še morajo dodati pa bo zadeva kar zanimiva za planiranje.

V praksi še jasno nisem preizkusil, po testu na PCju je videti, da sili na motoristične ceste ob narejeni ruti, ruto naredi drugače kot City Navigator.

Primer "iste" poti v CN in motokarti.

in

• tom rider
      By tom rider
      Kaj se lahko zgodi,ce imas navigacijo na motorju

tom rider
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!