Skoči na vsebino

GPS Tracker TrackR-Crowd


Snečer

Priporočene objave

Kot zanimivost.

Kolega me je opozoril na zanimivo aplikacijo, ki se namesti na telefone (podobno kot google latitude).

http://www.instamapper.com/

Gre za brezplačno zadevo.

Če ima vaš telefon vgrajen gps ali agps (torej vsi običjani novejši telefoni) lahko preko te lokacije ob uporabi gsm omrežja sporočite svojo lokacijo.

Poraba podatkovnega prenosa je minimalna, nekje 1kb za en podatek o lokaciji.

http://www.instamapper.com/fe?page=demo

Zemljevid z vašo lokacijo lahko integrirate na vašo spletno stran, blog, ni pa nujno, saj portal omogoča tudi "šeranje", torej direktna povezava na zemljevid (javni vpogled).

Zadeva je sila preprosta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz že nekaj let uporabljam Sports Tracker za vse vrste rekreacije, tudi mopediranje.

Sports Tracker uporablja mape naložene iz telefona, če jih pa ni, pa zgolj izrisuje pot, šteje kilometre, riše grafe višin ...

Uporabniški vmesnik je odličen, vse zbrane podatke pa se enostavno izvozi in odpre na PC-ju v programu google earth.

sports-tracker.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sport tracker imam na telefonu, vendar če se ne motim omenjeni program ne omogoča pošiljanja podatkov preko gsm omrežja.

Ali?

Tako da npr. domači vidijo kje si.

Gre za drugačen program, ki zgolj shranjuje gps sled in jo analizira, podatkov pa ne sporoča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Zdravo,

Odpiram topic če je bi bil kdo zainteresiran za nakup te napravce:

https://www.thetrackr.com

Če bi se odločil za skupinski nakup, bi pršlo dost ceneje + pokritost bi povečal.

Pri nakupu paketa 5 + 5 Gratis je to s poštnino + processing fee vse skup 171$ kar nanese 17$ na eno napravco. Se pa lahk tud kakšn kupon najde 40% in bi to pršlo pol pod 10$ an device kar je pa že dost ugodno.

Edit: 
Ok promo koda je za 10$ in ne 40% :) Ampak bol k nč :)

Torej kdo je za?

LP
   Branko

Trenutno zainteresirani:

P.S. Če je kdo na seznamu in si premisli naj pove :)

Skupno: 4

Popravljeno . Popravil Shark4109
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiva stvarca ... privlačna .. ampak .... če te nekaj dni ni doma, ne morš vedt, da mopeda ni več v garaži in da ga morš iskat .... da bi meu vsaj kakšn move alert, bi ga takoj vzel.

a se motim :?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, maus said:

zanimiva stvarca ... privlačna .. ampak .... če te nekaj dni ni doma, ne morš vedt, da mopeda ni več v garaži in da ga morš iskat .... da bi meu vsaj kakšn move alert, bi ga takoj vzel.

a se motim :?

 

Bo držalo.

6 minutes ago, twom said:

A sem jaz kaj spregledal? V čem se razlikuje od drugih podobnih zadev (npr, če se ne motim celo ena prvih takih, Chipolo iz Zagorja)?

Po mojem dokaj ista zadeva, 5$ ceneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nima move alert je res minus ampak gre bolj za lociranje v primeru kraje. Se kaksen disc-lock ali nekaj.....

 

p.s. Vsak dan preveris, ce je motor se na lokaciji, kjer naj bi bil...

 

lp,

Yagi

Popravljeno . Popravil Yagi-san
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neuporabna zadeva. Sam uporabljam Chipolo, ki mi še ni prišel prav saj te naprave delujejo preko bluetooth povezave in če je vmes stena se zadeva ne locira. Trackr je ravno tu naredil izboljšavo, da se ga lahko locira če ga zazna kakšen drug telefon z nameščeno njihovo aplikacijo ob pogoju seveda, da ima prižgan bluetooth. Kako mizerna je ta možnost da se to dejansko zgodi v sloveniji upam da si predstavljate vsi. Raje kupi gps tracker in vstavi sim kartico, naštimaj move alert in si rešen (komplet cena 20€)

Popravljeno . Popravil Sorty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Sorty said:

neuporabna zadeva. Sam uporabljam Chipolo, ki mi še ni prišel prav saj te naprave delujejo preko bluetooth povezave in če je vmes stena se zadeva ne locira. Trackr je ravno tu naredil izboljšavo, da se ga lahko locira če ga zazna kakšen drug telefon z nameščeno njihovo aplikacijo ob pogoju seveda, da ima prižgan bluetooth. Kako mizerna je ta možnost da se to dejansko zgodi v sloveniji upam da si predstavljate vsi. Raje kupi gps tracker in vstavi sim kartico, naštimaj move alert in si rešen (komplet cena 20€)

Ravno pri takem razmišljanju se potem zalomi in produkt potem ne napreduje. Če bi zadevo več ljudi sprejelo bi verjetno spremenil mnenje. Meni osebno se splača tistih 20-30€ reskirat in če bi bilo takih več bi zadeva postala uporabnejša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne poanta tega je da imaš to napravo pritrjeno na steno in ko iščeš telefon pritisneš to zadevo da te pozvončka in veš kje je telefon :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in upaš da ni v drugi sobi ker telefon sicer ne bo zvonil. Shark ti ne branim da kupiš, tudi sam sem bil pred tremi leti navdušen ko sem videl Chipolo, zanj odštel krepko preko 30€, da sem ugotovil da je neuporaben.

ok mam pa vsaj drag obesek :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Sorty pravi:

Raje kupi gps tracker in vstavi sim kartico, naštimaj move alert in si rešen (komplet cena 20€)

Lepo napisano ... Do sedaj sem naročil in plačal 2 ... Noben ni prišel do mene.... Money back :(

... pa ga še vedno nimam !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj smo potem ugotovili za TrackR.....ni to še to, kar iščemo? Skenslamo nabavo, gre sam posamicno v nakup?! Jaz, ko sem zadevo na nitro pregledal, je izgledala odlicno. Ampak, ce ne oddaja signala, da lahko kadarkoli in kjerkoli preveris.....hm, ni to to?!

lp,

Yagi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 300€ ti povem, kaj nabavi...oziroma tok te pride tolele:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HD-dyna kontaktiraj me pa ti posredujemm kontakt od fer prodajalca. (kupil 3, delajo BP)

@smasher vzdrževanje sim kartice te na leto pride cca 10€. Mislim da to ni noben denar glede na to da zadeva deluje tako kot mora.

Popravljeno . Popravil Sorty
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, DAMI34 said:

za 300€ ti povem, kaj nabavi...oziroma tok te pride tolele:

 

Kje pa je možno nabavit tolele?

lp,

Yagi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Yagi-san pravi:

Kje pa je možno nabavit tolele?

lp,

Yagi

Axle Koper

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Yagi-san pravi:

Kje pa je možno nabavit tolele?

lp,

Yagi

bljak ... KTM barve :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!