Skoči na vsebino

Gostovanje


Priporočene objave

Kaj potem sprašuješ tukaj za najcenejšega ponudnika gostovanja ?!?

Sej sem prej povedu, de hočem zaston plac :!:

Lepo daj svojo stran na katerega izmed zastonj ponudnikov in, če gre za firmo se ti bodo pač vsi smejali.

Ne gre za firmo ampak za mojo osebno stran. Če pa bom kdaj za fotra kej delu bo pa ziher domena :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem - zguba cajta...

Jah, jst sem se pa ,k sem to delu tut dost nauču. Sicer pa :arrow: vsak tele ma svoj vesele :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

jes se bolj mal spoznam na postavljanje strani tko da rabm ene par odgovorov!

Stran imam trenutno postavljeno na freeweb.siol.net. No zdej bi pa rad kupil domeno, pac da bi mel drug naslov ampak stran bi ostala na istem mestu.

a je to mozn?

pa kaj morm nardit

grem pac na recimo domenko.com, kupim.. kaj pa pol?

tam se neki govori o DNS streznikih, nej mi en mal razloži tole, preden se jes spravim kupovat

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom uporabil kar to temo za svoje vprašanje:

Rad bi registriral lastno domeno, ne potrebujem gostovanja (moj PC stalno laufa, pe še par GB mam viška :rolleyes: )

Ponudnikov za registracijo domen je veliko

(Domenca, Domenko, PowerCom, 1Ainternet, SaaxGroup, Webteh, Modronebo), mene pa zanima, kakšna je razlika med njimi (poleg malenkostne v ceni) ? <_<

A je potrebno še na kaj paziti ? Kakšen vaš nasvet iz lastnih izkušenj ?! :unsure:

Za nasvete zahvaljujem :yea2: :notworthy: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...

Se kdo na forumu ukvarja s ponujanjem spletnega gostovanja? Ni panike dobit velike količine ponudnikov ampak raje par everčkov pustim tukaj v domačem logu kot pa preko luže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kdo na forumu ukvarja s ponujanjem spletnega gostovanja? Ni panike dobit velike količine ponudnikov ampak raje par everčkov pustim tukaj v domačem logu kot pa preko luže.

Kaj rabiš ?

Pošlji PM ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Fantje, če kdo kupuje gostovanje v tujini imam nekaj kuponov za najboljšega ponudnika gostovanj v USA - HostGator

 

Za 25% popust pri nakupu uporabite kodo SLOVENIA25

 

Upam, da bo komu prišlo prav :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Se kdo na forumu ukvarja s ponujanjem spletnega gostovanja? Ni panike dobit velike količine ponudnikov ampak raje par everčkov pustim tukaj v domačem logu kot pa preko luže.

 

Verjetno si zdaj že našel ponudnika.....

Jaz ti lahko samo priporočam tole... http://www.e-streznik.com/

 

Jaz imam dve strani ( http://www.manta-web.net/ , http://www.moto-potepuh.si/ ) pri njih in sem zadovoljen z njimi. Ko so bili lani eni problemi z Joomlo in Drupal-om so res hitro pomagali.

Skratka.....lahko priporočam!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, ampak ja, sem že našel ponudnika :D

 

Bom pa v kratkem menjal ampak za malce drugačno storitev, ki poleg gostovanja ponuja zelo enostavno urejanje updejtanje in oblikovanje strani. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!