Skoči na vsebino

Hrvaška, Črna gora, Albanija


dejan77

Priporočene objave

Al pa si vzameš doma 5 minut na booking.com, poiščeš ustrezno namestitev, klik, klik in je zadeva rešena.

Ni treba hodit po nobenih turist centrih, ki bodo po pravilu ravno takrat zaprti :)

Bolje se doma pripraviš, manj je "težav" na poti, kjer potem samo voziš in gledaš.

Najslabši so nasveti za nekoga, ki gre prvič v taki špil, že itak mu je vse tuje in novo, potem pa se še s takimi zadevami heca, da ne govorim, da mladi ne govorijo niti besedice južnega jezika.

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko leto šel skoraj po isti poti. Budva ni nič posebnega meni se je malo zamerila. Raje ubrni proti žabljaku in durmitorju. :)

Rezerviral sem zmeraj preko bookinga zjutraj ko sem se zbudil.

 

Pa srečno pot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za vse nasvete, ste mi res v pomoč. To je v bistvu moje prvo pravo potovanje z motorjem tako da mi vse prav pride.

Spreminjam pa sedaj sproti, preko vaših nasvetov potek,…

Res je mogoče brez veze, da plačujem hotel za 3 dni, ker prvi dan bi samo prespal in zadnji tudi, tako sem sedaj sklenil, da se res posluživa sob in si mogoče vzameva en dan pravega počitka pa mogoče takrat posluživa razvajanja v hotelu.

 

Sem pa po duši čisti  »go with a flow« tako da lokacije na poti nebi v naprej rezerviral preko bookinga, mogoče le na končni lokaciji.

 

Bom pa še te vaše linke zvečer malo prečekiral.

 

Za enkrat hvala vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol pa tut na Lovčen moraš it :D

Ža zaradi razgledov, če ne drugega

 

11902517_913938038675749_208814234276733

 

11863214_913938205342399_586573954065032

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

ene vzamem poleg, drugič grem s tabo

nič ne bo, ker jaz ne jem v sparu, sponzorja pa tut ne bom špilala :O

 

drugač pa tkole: delat iz ljudi invalide, in jih strašit da ne morejo nikamor, če ne znajo jezika je bedarija. Ker če se ne zna zmenit za sobo, kaj bo šele v gostilni, kjer bo mogu kikirikat da bo kelnerju povedu da bi rad pišče jedu....vse ostalo bo pač težje pokazat :D  jaz verjamem, da je v sparu najlažje se prehranjevat, ker ne rabiš nič kazat prodajalcem, ampak niso vsi tebi podobni, kdo rad tut kaj drugega poje, kot jogurt pa kos nečesa z neznano vsebino :) sory, sam res komplicirate ...eni :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mladenič očitno le ni "z vetrom", sicer se ne bi pojavil na forumu in malo povprašal o zadevi in bi se spustil direkt na jug, spalko poleg pa je zmagal.

Ok, neznanje jezika ni takšna ovira, vsekakor pa današnja mladina nima pojma o srb-cro, znajo pa angleško, to gre tudi vsepovsod skozi.

p.s.

burek je bil iz Konzuma-Mercator :)

v bistvu drugi komplicirate, jaz jem, kaj pride pod roko in ne iščem celo popoldne ošterije, ki ima 2centa cenejšo ponudbo od druge, ki itam hrano pripravi iz zamzrovalnika...

ne nalivam se s kafejem in ne čikam, tak da tudi teh komplikacij nimam in abstinenčne krize...

če pa imajo drugi kaprice in posebne prehranjevalne navade na moto tripu pa je to njihov problem, ne moj :) 

tudi nimam komplikacij z menjavo valute, kartice, tudi nimam komplikacij s spanjem, ker doma kliknem in tudi nimam komplikacij z iskanjem in spraševanjem poti, ker si doma pogledam

če pa vidim še kaj viška izven plana, pa je itak super

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Motocaster pravi:

Sem pa po duši čisti  »go with a flow« tako da lokacije na poti nebi v naprej rezerviral preko bookinga, mogoče le na končni lokaciji.

Končna lokacija je ponavadi doma, tam menda ja ni potrebno rezervirat :whistle:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Buking, lahko al pa ne, tut samo en dan prej, lahko pa sam pogledaš kje je kaj, pa kako zgleda, pa se osebno ustaviš, al pa greš po principu (ta je men osebno najboljši) kjer se vsedeš v restoranu dol, nešto pomeziš, vprašaš kelnarja če ve za kak apartma ali sobo in lej, do sedaj tudi v sezoni so nam vedno super zrihtali in to v Kotorju.

 Vsak ma svoj stil in način, važno da mu odgovarja.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, MiNa pravi:

Končna lokacija je ponavadi doma, tam menda ja ni potrebno rezervirat :whistle:.

hmmmm....ah ti ne poznaš moje...! :D

 

No jutri dan D.

Poročam kako se je razplelo. Mogoče vas pa še kaj vmes za rokav pocukam;)lp

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
56 minutes ago, Joker said:

 

skrit-gsa.jpg

 

 

medvedi-1.jpg

 

FOUS !!!

Tok dobro si/sta zlozila tale potopisic, da sem bil med branjem pod vtisom, ko da sem spet tam.

Vrhunsko

:OK:

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Joker ... Ograj ni, zato me spomeniki ob cesti ne čudijo. ... Večina jih je nagrobnih spomenikov. Tudi sam sem mislil podobno kot ti, dokler nisem naletel na prvi pogreb. Ta je bil na vzponu iz Selce proti Gusinju.

Drugače pa lep potopis kateri prikliče spomine.

Capture.JPG

Popravljeno . Popravil Whiskey
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sunnygirl pravi:

Kaksna je cena trajekta? Pa kako je lepse it, iz Komana gor, ali iz druge strani dol?

Kar drago. 2 motorja in 2 osebi:

karta-berisha-ferries.jpg

Glede smeri tudi jaz ne vem, zakaj bi bila ena boljša kot druga. Midva sva šle iz Komana v Fierze enostavno zato, ker se nama je časovno lepše izteklo.

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo,

z ženo odhajava v Črno goro in Albanijo naslednji teden, pa me zanima pokritost teh dveh držav s bankomati in ali so zanesljivi, kako je s plačilnimi karticami ali je bolje s seboj nesti komplet gotovino?

lp, notranc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, notranc pravi:

zdravo,

z ženo odhajava v Črno goro in Albanijo naslednji teden, pa me zanima pokritost teh dveh držav s bankomati in ali so zanesljivi, kako je s plačilnimi karticami ali je bolje s seboj nesti komplet gotovino?

lp, notranc

Nekaj gotovine za sproti, bankomati so povsod. Brez strahu. Glej, da se kje ne srečamo ;)

Popravljeno . Popravil The Lakl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, The Lakl pravi:

Nekaj gotovine za sproti, bankomati so povsod. Brez strahu. Glej, da se kje ne srečamo ;)

Midva kreneva v petek 21.7. preko BIH,  če se srečamo dam za pijačo.

Lp, n

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 7. 2017 ob 13:55, Joker pravi:

Kar drago. 2 motorja in 2 osebi:

karta-berisha-ferries.jpg

Glede smeri tudi jaz ne vem, zakaj bi bila ena boljša kot druga. Midva sva šle iz Komana v Fierze enostavno zato, ker se nama je časovno lepše izteklo.

To je Berisha....je dobro preverit še Alpin Ferry...čeprav so začeli lepo kasirat za ta trajekt na Komani-ju. Po drugi strani pa je kar zanimivo in tudi vožnja mislim da traja 2 uri (če se prav spomnim). Pa če greš 1x ni za crknit strošek....drugič pa po cesti....da ti roke odpadejo od ovinkov....:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 7. 2017 ob 13:55, Joker pravi:

Kar drago. 2 motorja in 2 osebi:

karta-berisha-ferries.jpg

Glede smeri tudi jaz ne vem, zakaj bi bila ena boljša kot druga. Midva sva šle iz Komana v Fierze enostavno zato, ker se nama je časovno lepše izteklo.

Tnx :)

Ja vcasih je tako da je v eno smer lepse kot kontra ;)

Ni poceni, ma mislim da bova vseeno sla v eno smer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!