Skoči na vsebino

Hrvaška, Črna gora, Albanija


dejan77

Priporočene objave

pred 6 urami, Roman AT pravi:

 

20180706_111500.jpg

Tukaj sem spal leta 2015...lastniki sicer živijo v Kranju. Takrat sem še vozil 4cikl, ki sem ga z avtom na prikolici privlekel do Gusinj. Nikoli prej se s temi ljudmi nismo videli...pustil sem jim avto, prikolico in ključe od avta....sam pa za teden dni izginil v Albanijo. Ko sem se vrnil, avto in prikolica na svojem mestu...gazda častil pijačo. Parkiranje avtomobila in prikolice za ograjo teden dni...đabe. Spanje 10EUR....sobe sicer niso Hilton kategorija...ampak meni je itak vedno pomembna pozitivna energija ljudi... Priporočam.

@Roman AT...super tura, še boljši motor...tako se zadevam streže....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

13 dni in 4300km za manj kot jurja? :worship:   Ma svaka cast! Res, respekt. Jez zalutam do Bihaca za ENO NOC! pa sm ob 200. 

Jbg ... sva jedla tam kjer je velik plehovja parkiranga pred oštarijo in lokalno hrano ... razen benza je dol vse cenej ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, BIF pravi:

Tukaj sem spal leta 2015...lastniki sicer živijo v Kranju. Takrat sem še vozil 4cikl, ki sem ga z avtom na prikolici privlekel do Gusinj. Nikoli prej se s temi ljudmi nismo videli...pustil sem jim avto, prikolico in ključe od avta....sam pa za teden dni izginil v Albanijo. Ko sem se vrnil, avto in prikolica na svojem mestu...gazda častil pijačo. Parkiranje avtomobila in prikolice za ograjo teden dni...đabe. Spanje 10EUR....sobe sicer niso Hilton kategorija...ampak meni je itak vedno pomembna pozitivna energija ljudi... Priporočam.

@Roman AT...super tura, še boljši motor...tako se zadevam streže....

Ja res so super ... tud nama gazda častil pijačo ... pa razložil kaj vse morava videt okol ... 

Men je @maus povedal za tole ... jest pa povem naprej ... fenomenalno za na SH20, Skadar, SH21, SH22 in SH23 ... same lepe gorske ceste ...

Moped je pa mlel brez težav ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, Roman AT said:

Men je @maus povedal za tole ... jest pa povem naprej ... fenomenalno za na SH20, Skadar, SH21, SH22 in SH23 ... same lepe gorske ceste ...

Do SH21 22 23 moraš pol preko SH20, ne? Ali pa je kje kakšna insiderska pot na jugovzhod proti SH22/23? Čez Kosovo mi ne diši preveč ..

 

eidt: google sicer vidim da vozi tu, a to drži? Je uporabna cesta?

hmm sh21.JPG

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, BIF pravi:

...

 

pred 23 minutami, Roman AT pravi:

....

nas je cu popoldan s svojim avtom in še enga je posodu, da ga je en od nas pelju, okol vozil na razne izvore, vrelce, vodopade, Prokletije, nam celo okolico razkazal, pa še častit je hotu :P ... itak je častil ampak, člouk je res dobričina ... pa še fajn smo se nasmejali ... res je .. sobe niso de lux, ampak sj tega niti ne iščemo, ko se vozimo okoli ....

odlična izstočnica za več dni ... je kar veliko enodnevnih stvari, ki se jih splača ogledat in prevozit.

pa še ena prigoda ... enim Čehom se je pokvarl motor in so domačini zrihtal, da je en domačin (mislim da iz Berane) snel del iz svojega motorja in mu ga dal, da so se potem drug dan odpeljali naprej. Prespali so pa v Kuli ... 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kugelschreiber pravi:

13 dni in 4300km za manj kot jurja? :worship:   Ma svaka cast! Res, respekt. Jez zalutam do Bihaca za ENO NOC! pa sm ob 200. 

ja sam ti poješ velik čewapčičew :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Tex pravi:

Do SH21 22 23 moraš pol preko SH20, ne? Ali pa je kje kakšna insiderska pot na jugovzhod proti SH22/23? Čez Kosovo mi ne diši preveč ..

 

eidt: google sicer vidim da vozi tu, a to drži? Je uporabna cesta?

hmm sh21.JPG

Kar je belega po mapah je makadam ... tehnični off road ali pa celo raje za obrnit ... žal povezave ni ... edino, če se iz SH22 spuščaš nazaj proti jugu po SH23 do makedonske meje ...

Iz Thetha po beli cesti v dolino sta dva čeha vozila v kontra smeri 10 ur (konec SH21 po belo vrisani cesti na googlu).

Za dva na enemu motorju ne pride v poštev ...

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Kapetanovo jezero, je prevozno z običnim nejkedom, da ga ne razlupam na kakem skalovju?

Letos gre trio čelos na Sh20 pa bi še tole dodal, če je "normalen" makedam.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, DAMI34 said:

Ojla Kapetanovo jezero, je prevozno z običnim nejkedom, da ga ne razlupam na kakem skalovju?

Letos gre trio čelos na Sh20 pa bi še tole dodal, če je "normalen" makedam.

Shit. Zdaj moram še na to pazit, da se ne srečamo kje ... :cry:;)

19 minutes ago, Roman AT said:

Kar je belega po mapah je makadam ... tehnični off road ali pa celo raje za obrnit ... žal povezave ni ... edino, če se iz SH22 spuščaš nazaj proti jugu po SH23 do makedonske meje ...

Iz Thetha po beli cesti v dolino sta dva čeha vozila v kontra smeri 10 ur (konec SH21 po belo vrisani cesti na googlu).

Za dva na enemu motorju ne pride v poštev ...

Thnx. Torej bo treba naokoli ..

Edit: Hmmm .. google maps kaže zaprto cesto oziroma serpentine nad Kotorjem, črnogorski amzs (lol, your webpage has been hacked :slap:) pa nič ne piše o tem .. upam, da je samo trenutno zaprto ..

Popravljeno . Popravil Tex
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Ojla Kapetanovo jezero, je prevozno z običnim nejkedom, da ga ne razlupam na kakem skalovju?

Letos gre trio čelos na Sh20 pa bi še tole dodal, če je "normalen" makedam.

Kot bi rekel Janko. "Može golf dvojka brez problema da prođe" .

Važno je s katere strani ga "napadeš" . Pred leti je bilo iz smeri Nikšiča, čisto normalno prevozno. Zdaj je verjetno še boljša cesta, ker vidim, da imajo celo hostel.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Roman AT pravi:

Iz Thetha po beli cesti v dolino sta dva čeha vozila v kontra smeri 10 ur (konec SH21 po belo vrisani cesti na googlu).

Za dva na enemu motorju ne pride v poštev ...

Vse je relativno.

Jaz sem to kontra smer (iz Skadra čez Kir v Theth), brez kakršnih koli pripetljajev,  prevozil v slabih štirih urah. S postanki vred in sopotnico na zadnjem sedežu...

Je pa res okrog 50km ceste, ki ji v velikem delu težko rečeš makadam in se je ni za lotiti s prenizkim motorjem.

Opisano na drugi strani te teme:

 

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, franc pravi:

Kot bi rekel Janko. "Može golf dvojka brez problema da prođe" .

Važno je s katere strani ga "napadeš" . Pred leti je bilo iz smeri Nikšiča, čisto normalno prevozno. Zdaj je verjetno še boljša cesta, ker vidim, da imajo celo hostel.

lp

Da iz Nikšičke smeri, žal pa vidim iz tvojega dopisa, da potem ne morem naprej ampak nazaj.

Tist pa ko ti v Bosni al pa kje drugje rečejo, ma nema problema, sem že iskusil...je kr škoda mopeda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

Da iz Nikšičke smeri, žal pa vidim iz tvojega dopisa, da potem ne morem naprej ampak nazaj.

Tist pa ko ti v Bosni al pa kje drugje rečejo, ma nema problema, sem že iskusil...je kr škoda mopeda.

Spust v Velje Duboko (že ime je malo "sumljivo" ) zna biti kar adrenalinsko (razen če so dobro popravili cesto, kar pa dvomim) jo pa tisti golf dvojka zmore za malo malico . Cesta z Nikšičke strani je večinoma asvaltirana, ostane par kilometrov ne preveč slabega dokaj položnega makadama. Meni je bil obisk Kapetanovega vreden truda (pa sem "priskakljal" preko planote) . Mrzlo pivo (kjer imajo sedaj hostel) par klobas na ogenj in kampiranje ob jezeru (jezero je sicer v hribih ampak je toplo, čisto in ugodno za kopanje) . Čisto neka druga "dimenzija" . Najbrž je kar zadnji čas za doživeti kaj takega, ker če se bo hostel kaj preveč širil in bo cesta predobra...

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, franc pravi:

Spust v Velje Duboko (že ime je malo "sumljivo" ) zna biti kar adrenalinsko (razen če so dobro popravili cesto, kar pa dvomim) jo pa tisti golf dvojka zmore za malo malico . Cesta z Nikšičke strani je večinoma asvaltirana, ostane par kilometrov ne preveč slabega dokaj položnega makadama. Meni je bil obisk Kapetanovega vreden truda (pa sem "priskakljal" preko planote) . Mrzlo pivo (kjer imajo sedaj hostel) par klobas na ogenj in kampiranje ob jezeru (jezero je sicer v hribih ampak je toplo, čisto in ugodno za kopanje) . Čisto neka druga "dimenzija" . Najbrž je kar zadnji čas za doživeti kaj takega, ker če se bo hostel kaj preveč širil in bo cesta predobra...

lp

No saj po slikah sodeč je fin makedamček, kar ni problem. Sicer pa za moj moped, tudi če izginejo te ceste, verjemem pa da za avanturiste to ni dibrodošlo.

Vasekakor pa svetujem vsem ki se radi naganjajo po lepem in novem asfaltu traso Njeguši - Cetinje...isto kot Korzika, dober asfalt, ni plavih (zaenkrat) ovinki pa pravilni kot bi jih z ravnilom narisal. Mi2 sva kar 2x gor dol zaplužila, pa moja ni imela nič proti :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Da iz Nikšičke smeri, žal pa vidim iz tvojega dopisa, da potem ne morem naprej ampak nazaj.

Tist pa ko ti v Bosni al pa kje drugje rečejo, ma nema problema, sem že iskusil...je kr škoda mopeda.

Mene bolj podžge.....ee momci, tu neče iči.....:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Mene bolj podžge.....ee momci, tu neče iči.....:naughty:

zate nisem v dvomih :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni panike, včeraj je bil asfalt, danes je neurje malo poškodovalo cesto, jutri je ni več.

Vsaka nevihta preseneti ... pa se ne sekirajo ... majo jeepe, osle, mule ...

Dol sem bil 06.07.2018 in o cesti ni bilo duha ne sluha ... na Googlu imajo celo avtobusne postaje vrisane ...

Govorim o cesti iz Thetha do Rrheti, Lotaj, Prekal, Drisht ... če bi bil sam ... juriš ... v dvoje ne.

Že tako sem jo iz +46 v Skadru zapeljal do Thetha na +14 stopinj v pičlih treh urah ;) ... itak, da je ven padla :D

Spodaj slika nekaj ovinkov pod Thethom, SH21, ko se asfalt konča ... :) 

Čist cool, ker ni bilo neviht kakšen teden ... drugače je pa zanimivo ;):)

 

20180706_195411.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Kmet2 pravi:

Mene bolj podžge.....ee momci, tu neče iči.....:naughty:

Čakam tebe in une k tko rečejo ... da probava furo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎26‎. ‎07‎. ‎2018 ob 10:45, DAMI34 pravi:

Ojla Kapetanovo jezero, je prevozno z običnim nejkedom, da ga ne razlupam na kakem skalovju?

Letos gre trio čelos na Sh20 pa bi še tole dodal, če je "normalen" makedam.

Približen termin napada pa je?

V planu imam Gusinje in izlet po Prokletju  za dan avijacije.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Kaldu pravi:

Približen termin napada pa je?

V planu imam Gusinje in izlet po Prokletju  za dan avijacije.

štartamo v soboto 11.08. več pa ne vem, al bomo kje omagali al pa se zapili. Načeloma 2 dni do tam 2 dni tam, 2 dni nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štartni datum je enak,  le da bom 2-3 dni po Črni gori krožil (tudi z gojzarji) Morda vas pa kje potegnem iz jarka, če bo Dunja zmagala:jezik:.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kaldu pravi:

Štartni datum je enak,  le da bom 2-3 dni po Črni gori krožil (tudi z gojzarji) Morda vas pa kje potegnem iz jarka, če bo Dunja zmagala:jezik:.

 

se tipkamo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva planirava tam nekje 20.8. .. tako da če vas dunja vse hudo hudo pomeče, tako da obležite za več kot teden dni, vas lahko pol midva iz jarka pobereva .. v glavnem, you are covered, samo po njej! :lol1:

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Tex pravi:

Midva planirava tam nekje 20.8. .. tako da če vas dunja vse hudo hudo pomeče, tako da obležite za več kot teden dni, vas lahko pol midva iz jarka pobereva .. v glavnem, you are covered, samo po njej! :lol1:

ojej, pomoči bo dovolj, pri Dunji..no 20.08, bomo že nazaj...služba je hudič :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!