Skoči na vsebino

PRENOČIŠČA (priporočila, mnenja .... itd)


NumLock

Priporočene objave

Nisem našel neke teme, ki bi se nanašala samo na prenočišča in tukaj bi si lahko izmenjavali mnenja. Saj, če se na netu prebrska se marsikaj najde, ampak šteje samo to, ko ti nekdo iz prve roke priporoči določen apartma, sobo .... itd. Priporočljivo bi bilo priložit kakšno sliko.

Upam, da bo zadeva zaživela.

 

Popravljeno . Popravil DL650
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imenjujem mnenje ,da je bolje prenočevat na morju kot v zdravilišču .:cool: slikam kasneje ....:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, solorider pravi:

jaz pa upam, da se bo zaklenila!

Sebičnost je grda razvada!
Zaradi mene jo lahko tudi zbrišejo. Namen je bil, da si medsebojno delimo informacije. Se pa najdejo vmes tudi taki biseri, ampak ok.
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vsaki temi za državo, mesto se vpraša in ko greš gledat naprimer za Bosno mogoče najdeš v Jajcu ali Sarajevu kje se prespi.... Tukaj bi se mešale Države, mesta, vasi in bi se čez čas vse zgubilo.... Nisem sebičneš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Ob 29. 7. 2016 at 12:04, DL650 pravi:

Sebičnost je grda razvada!
Zaradi mene jo lahko tudi zbrišejo. Namen je bil, da si medsebojno delimo informacije. Se pa najdejo vmes tudi taki biseri, ampak ok.
 

Lahko daš podkategorijo države ? Pol bi bilo pa super! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje pa super ideja!Vsak ima kakšna priporočila s svojih poti.Ne da bi se ne dalo dobiti,ampak včasih ti tak nasvet zelo olajša vse skupaj.Lahko se tudi obrne vse skupaj,tako da se postavi vprašanje pa se potem odgovarja z nasveti.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi mislim, da je to dobra ideja, da se zbirajo tovrstne informacije iz prve roke.

Če koga motijo, naj spregleda temo in bere druge poučne teme o iskanju in preplačilu prenočišč ali celo spanju na klopci.

Za motor je vseeno priporočljivo neko prenočišče, nastanitev, kjer je vozilo tudi na varnem, garaža ali za ogrado ipd..

Švabi imajo celo sajt.

http://www.motorradhotels.info/index.php?L=2

Na forumu smo tudi imeli neke obupne poskuse z aplikacijami, zemljevidom in je zamrlo.

MS je v veliki večini hit&run forum.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Češka:

- Brno: EFI Hotel se nahaja v samem centru. Soba za dva je z zajtrkom od 30 EUR naprej. Za doplačilo 4 EUR je znotraj hotela varovano parkirišče. V sobah, ki so zelo velike, so opremljene kuhinje in hladilnik. Velika izbira jedi pri samopostrežnem zajtrku, ima tudi restavracijo.  Hotel je v starem mestnem jedru, čeprav je zunaj starejši objekt, je notranjost čisto nova.

- Kutna Hora: Hotel Kreta je mali družinski hotel, šef je prijazen in je z nami tudi kakšno rekel zvečer ob pivu. Urejen, čist, zajtrk obilen (samopostrežen), cena 23 EUR/osebo. Bili smo štirje in smo imeli varno parkirane motorje znotraj dvorišča (brezplačno).

20150911_191434.jpg20150912_073922.jpg

 

Popravljeno . Popravil Miha X
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 7. 2016 at 8:38, DL650 pravi:

Nisem našel neke teme, ki bi se nanašala samo na prenočišča in tukaj bi si lahko izmenjavali mnenja....

Čudi me, da take teme ni pri nas že prej kdo odprl. Lahko pa da je, pa se je v amorfni gmoti izgubila... Hrvati imajo to na svojem forumu že 10 let, razdelano po krajih, državah... Lahko klikneš npr. po kriteriju "Naslov", pa ti bo vse zadetke izpisalo po abecedi. Precej olajša iskanje. Se mi zdi, da je to področje (Balkan) precej zanimivo tudi za mnoge naše bajkerje...

prenocisca.jpg

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, mi je všeč, da podpirate to vrstno idejo, ampak kaj, ko so admini na MS-ju vkopani in se jih ne da premaknit niti za centimeter, ter so brez posluha. Isto, kot je bilo dolgo nazaj o samostojni temi "potopisi". Predlagam jim, da malo prečekirajo Hrvaški ali pa Srbski forum, ki je kar se tega tiče lahko za vzor. Zanimivo, kako nas vsi prehitevajo po desni!

Hudič je, ko v real lajfu nimaš avtoritete, potem pa ti dodelijo admin funkcijo, kjer se končno počutiš "močnega".

@Miha X, točno tako sem si predstavljal opise v teh temah. Morda bi dodal še kakšen mail za kontakt in GPS koordinate in je to to.

Vem, obstaja kar nekaj strani in aplikacij za pametne telefone, kjer se da rezervirat prenočišče, ampak dejstvo je, da NOBENA aplikacija ni tolko vredna, kot informacija iz prve roke.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ne vem v katero temo bi to vtaknila...

"I would highly appreciate any contacts along the way (for example; recommendations for accommodation, bike workshops or just awesome people!). You can get in touch with me via this website or any of my social media channels." Kinga Tanajewska

 

Kinga Tanajewska.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Očitno se ta tema res ni uveljavila...

Pa vseeno bi vprašal glede prenočišča. S punco imava namen čez vikend do Crikvenice. Kje vi ponavadi prespite oziroma kaj se za eno noč najbolj splača? Soba, hotel,...? Si že prej rezervirate ali sproti poiščete?

Vem , da je nekaterim to že rutina, vendar midva greva prvič tako z motorjem, da bova prespala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Damo001 pravi:

Očitno se ta tema res ni uveljavila...

Pa vseeno bi vprašal glede prenočišča. S punco imava namen čez vikend do Crikvenice. Kje vi ponavadi prespite oziroma kaj se za eno noč najbolj splača? Soba, hotel,...? Si že prej rezervirate ali sproti poiščete?

Vem , da je nekaterim to že rutina, vendar midva greva prvič tako z motorjem, da bova prespala.

Samo pejta, ustavi se v kafani in nekaj spijeta, pa vprašaj za prenočišče-kar koli pač želita. Verjemi, da bosta kmalu med rjuhami, ali pa ostala v bifeju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, Damo001 said:

Očitno se ta tema res ni uveljavila...

Pa vseeno bi vprašal glede prenočišča. S punco imava namen čez vikend do Crikvenice. Kje vi ponavadi prespite oziroma kaj se za eno noč najbolj splača? Soba, hotel,...? Si že prej rezervirate ali sproti poiščete?

Vem , da je nekaterim to že rutina, vendar midva greva prvič tako z motorjem, da bova prespala.

probaj v temi "Jadranka" vprašat, boš bolj zadel ciljno grupo jadrankarjev .. čeprav je Crikvenica čist na začetku in ne vem, kolko mopedistov prespi čist na severu .. bolj spalna destinacija je bolj južno .. ali pa kot so ti že svetovali, v par bifejih boš ziher dobil kaj ..

aja, pa pazita na stacionarna radarja pred crikvenico pri bencinski in takoj za crikvenico pri šparu .. ;) 

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js  sm ga  zadnc  tut tko przgal  mem, da  joj.  Cist pozabil. :slap:  

Kaj pa  ce  booking pogledas najprej, pol  pa  vidis....ce  ni nc pametnega, gres  na per pa  vprasas,  pa ti  hitr  dajo vedt a  se da al  ne...v   hotel  gres pa  zmeri loh uprasat :)  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi dal kak uporabni nasvet ampak mam prvo pavzo šele v Novi vinodolski po kaki urci pa pol vožnje, tako, da mi kraji do Senja sploh niso znani. :P

ps. kot vedno, vprašaš v kaki ošteriji, kelnarji vedno zrihtajo, celo v ČG v Boki kotorski ni problem sredi Avgusta dobit placa.

Če si pa ziheraš, potem pa uporabi booking.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Ob 6/30/2017 ob 12:36, DAMI34 pravi:

Če si pa ziheraš, potem pa uporabi booking.

 

Ob 6/30/2017 ob 12:36, DAMI34 pravi:

 

jst bi dal kak uporabni nasvet ampak mam prvo pavzo šele v Novi vinodolski po kaki urci pa pol vožnje, tako, da mi kraji do Senja sploh niso znani. :P

ps. kot vedno, vprašaš v kaki ošteriji, kelnarji vedno zrihtajo, celo v ČG v Boki kotorski ni problem sredi Avgusta dobit placa.

Če si pa ziheraš, potem pa uporabi booking.

 

Če gremo skupaj z mojo skupino, se ustavimo na črpalki v kraju ali tik pred njim, povprašamo in to deluje tako na jugi, na zahodu kot tudi na severu. Problem je samo v tem, če prideš kasno, že v temi, poleti, ja potem včasih ni enostavno. Smo v Avstriji pol ure pred mrakom zavili na edino bencinsko postajo v zdraviliškem kraju, a je bila žal avtomatska brez osebja. Na srečo znam nemško, pa sem težil strankam. Na koncu, ko sem bil že prepričan, da bomo vozili iz Kulma do doma ponoči, en tip pokaže s prstom proti gmajni, češ tam je kemp, imajo par sob, povprašajte. Bilo je točno tako kot je rekel, je pa sopotnica na drugem motorju postavila pogoj: alergija na plesen. Stres je dosegel svoj vrh.  Poslali smo jo v nadzor stanja, pa se je vrnila nasmejana: ni plesni, vredu bo. Ja tako je to. 

Booking je obveznost, ki te lahko davi, če gre kaj narobe na furi.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Živjo banda.

Rabil bi vaš nasvet, letos grem na morje v Murter in sva z drago razmišljala, da bi šla nazaj grede še v Sarajevo (noben od naju še nikoli bil tam). Lahko kdo priporoča ugodno prenočišče za recimo 3 nočitve, predvidevava da bo 3-4 dni zadosti za ogled Sarajeva.

 

Lp Arzen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Arzen pravi:

Živjo banda.

Rabil bi vaš nasvet, letos grem na morje v Murter in sva z drago razmišljala, da bi šla nazaj grede še v Sarajevo (noben od naju še nikoli bil tam). Lahko kdo priporoča ugodno prenočišče za recimo 3 nočitve, predvidevava da bo 3-4 dni zadosti za ogled Sarajeva.

 

Lp Arzen

Okol Sarajeva imaš tamajhn miljon ful lepih pa čip kempou.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!