Skoči na vsebino

Nauči se parkirati prosim!!!


Bmflar

Priporočene objave

pred 2 urami, kitekatus pravi:

Skratka,tudi če je ene vrsta invalida tale majster,katerega sem omenjal,očitno lahko parkira tudi na normalnih placih in se normalno giblje in razpizdi me to,ko mora dejanski invalid zaradi takšnega imet zakomplicirano,že tako zakomplicirano življenje in parkiranje.

Na tvojem mestu bi ga anonimno prijavil z vsemi njegovimi podatki !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, DAMI34 pravi:

Eno pravno vprašanje, od sodnega izvedenca medicinske stroke imam potrdilo da sm 26% invalid, a zdej lahko parkiram na mestu za invalide, al rabim modor nalepko? :P

 

Zakaj so ti pa izpit pustili ? :jezik:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... glede tako parkiranih avtomobilov na prostorih za invalide, se to naredi tako:

1. vržeš pest kruhovih drobtin po strehi in havbi avtomobila... z lakom opravijo ptiči.

2. greš mimo avta...in čisto slučajno iz tebe štrli en velik žebelj...in ker je parkiral avto tako, da te je oviral pri hoji mimo njega, mu slučajno ta žebelj nariše globooooko zarezo po boku avtomobila.

3. ko greš mimo avtomobila, opaziš, da imaš odvezano vezalko.....in ko si jo zavezuješ, opaziš en kamenček v pnevmatiki tega avtomobila...in ga iz vljudnosti poskusiš izpraskati s pipcem ven.....in pipec ti po nesreči zdrsne v notranjost gume....

....in še...in še...   :D

 

...še ena..  :lol1:

...če imaš malo več časa, se uležeš pod avto, mu pripneš ketno za zadnjo premo in kandelaber....in ko spelje, odtrga premo...in podre kandelaber s tablo z napisom "prostor za invalide" nase...  :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Zivnorc pravi:

... glede tako parkiranih avtomobilov na prostorih za invalide, se to naredi tako:

1. vržeš pest kruhovih drobtin po strehi in havbi avtomobila... z lakom opravijo ptiči.

2. greš mimo avta...in čisto slučajno iz tebe štrli en velik žebelj...in ker je parkiral avto tako, da te je oviral pri hoji mimo njega, mu slučajno ta žebelj nariše globooooko zarezo po boku avtomobila.

3. ko greš mimo avtomobila, opaziš, da imaš odvezano vezalko.....in ko si jo zavezuješ, opaziš en kamenček v pnevmatiki tega avtomobila...in ga iz vljudnosti poskusiš izpraskati s pipcem ven.....in pipec ti po nesreči zdrsne v notranjost gume....

....in še...in še...   :D

 

...še ena..  :lol1:

...če imaš malo več časa, se uležeš pod avto, mu pripneš ketno za zadnjo premo in kandelaber....in ko spelje, odtrga premo...in podre kandelaber s tablo z napisom "prostor za invalide" nase...  :lol1:

 

Sileđija :eek:

Pa kaj je avto kriv, če je voznik idiot ?????

... stara SLO priča .... Eni delajo pizdarije - drugi pa jebejo ježa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ok... pol pa tko.... ko avto cukne, ko ga je ustavila ketna... gre voznik gledat ven, kaj je narobe....in potem mu pade ta tabla z napisom na glavo...

....a je bolš tko..  :huh:

:P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Zivnorc pravi:

...ok... pol pa tko.... ko avto cukne, ko ga je ustavila ketna... gre voznik gledat ven, kaj je narobe....in potem mu pade ta tabla z napisom na glavo...

....a je bolš tko..  :huh:

:P

Ne, se pa bližaš pravilnemu odgovoru ....

Basebal kij pa čez kolena in naj ima tisto jebeno dovolilnico, jest jo ne bi imel :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, HD-Dyna pravi:

Ne, se pa bližaš pravilnemu odgovoru ....

Basebal kij pa čez kolena in naj ima tisto jebeno dovolilnico, jest jo ne bi imel :blush:

sj pol bo meu pravico tam parkirat .. sileđije jedne :mad: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Borutt pravi:

Zakaj so ti pa izpit pustili ? :jezik:

Zasmilu se jim je :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Borutt pravi:

Zakaj so ti pa izpit pustili ? :jezik:

to je pa tut men neznanka, v prvi vrsti se sprašujem, zakaj so mi ga sploh dali :P

 

pred 28 minutami, Kmet2 pravi:

Zasmilu se jim je :lol1:

sj ti se tut men mau smiliš :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 8. 2016 at 11:08, Borutt pravi:

Kdo bo prvi prilepil sliko motorističnega invalida na Črnem Kalu ? 

Roberto, 05. avgusta 2015, takrat še brez nalepke invalid ...

img2264.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 8. 2016 at 12:08, Kmet2 pravi:

Sem pa mentalni in telesni invalid brez nalepke ....kje se to dobi ;)

ne rabš ker imaš vsadke..

Ob 2. 8. 2016 at 12:26, kitekatus pravi:

Pri meni je en majster,ki ima vozilo parkirano na mestu za invalide,pa sploh ni invalid,saj normalno hodi,govori,sliši,vse,pa še kot mulca me je inštruiral matematiko in fiziko in me prav zanima na podlagi česa je majster dobil znak,da je invalidna oseba,s katero lahko parkira na za te namenjenim površinam.Po moje je težki mentalni invalid,ki ima veze in poznanstva in je tako prišel do tega statusa:P
Sej nimam nič proti,sam ko pride dejanski invalid na vozičku in nima kje parkirat in mora kasneje zaradi takih idijotov parkirat na plačljivih,normalnih parkiriščih,e takrat me prime,da bi takega človeka naredil invalida,da bo potem upravičeno imel tole izkaznico.
 

 

Ob 2. 8. 2016 at 13:46, kitekatus pravi:

Kar se mojega posta tiče je tako,da človeka vidim vsaki dan,poznam ga od malih nog,njegovo ženo tudi,je bila moja razredničarka v OŠ,nobenemu od njiju ne manjka nič,razen sramu,da ne odstopijo mesta pravim invalidom,ki to dejansko so.Nikoli ga nisem videl,da bi v drugem imenu tam parkiraval vozilo,da bi kdo od nejgovih otrok bil invalid,ali kakor koli že,ker ko ponavadi tam ni placa,ga parkira na normalen,plačljiv parking.
Tako da ja,ne vem točno glih ozadja tega koriščenja-izkoriščanja invalidne izkaznice,vem pa,da večkrat pridejo invalidi na vozičkih in zaradi takih,se potem morajo parkirat na normalno parkirišče in ker je moda,da itak vsi vsepovprek parkirajo,se zgodi,da ima ta invalid otežen izstop in vstop v svoje vozilo.Na placu,rezerviranem za invalide pa ima kar nekaj placa okoli fraj.

Skratka,tudi če je ene vrsta invalida tale majster,katerega sem omenjal,očitno lahko parkira tudi na normalnih placih in se normalno giblje in razpizdi me to,ko mora dejanski invalid zaradi takšnega imet zakomplicirano,že tako zakomplicirano življenje in parkiranje.

en primer : se pripelje ena smrklca nafuflana direkt na plac za invalide ..vzame voziček pa laufa notr .. poln voziček hrane in potrebščin zloži v avto z nalepko za invalide .. če nebi zvedel , da punca volontersko pomaga kar nekaj invalidnim in starejšim osebam po svoji službi bi jo tudi grdo gledal - tako pa :blush: in globoko spoštovanje do nje in vseh ostalih , ki si odtrgajo svoj čas za pomoč potrebnim :worship:.

tudi sorodniki,ki skrbijo za svoje , ki so potrebni posebne pomoči imajo na taki osnovi nalepko - teh pa poznam nekaj v mojih ali malce kasnejših letih ki tako skrbijo za svoje starše čeprav nekateri delajo z zoprnim delovnim časom - torej jim zelo prav pride prosto parkirno mesto blizu trgovine ali bolnice , kamor jih razvažajo....

osebna izkušnja - ponedeljek , bencinska vrata jadrana proti domu .. ena punca se pripelje na plac za invalide tik zraven naših motorjev ..ker sem imel že čelado na glavi in se pač nisem obračal ter gledal po avtu me je najprej prešinilo kaj se pa gre .. odpre vrata me pogleda in reče , če ji lahko zvlečem voziček iz prtljažnika .seveda  .. za njeno sopotnico ..voznica si ga je dala izza sedeža sama vn ..  

pa še to - načeloma se do izkaznic za invalide pride po kar nekaj preverjanja .. in se mi zdi , da če bi nekdo ugotovil , da ima nekdo tako izkaznico res naupravičeno bi bilo verjetno več vika in krika kot za izpite , ki so jih prodajali pod roko..

evo tko .. tud jaz sem že dobil pogled "umazan neolikan biker" od določene osebe , ko je sedela pri mizi zraven parkplaca - navadnega .. šele ko sem dal čelado dol je videl , da je pod njo človek , ki hodi v službo in pri katerem si je že večkrat izprosil reševanje lastne riti zaradi svoje pozabljivosti - zaradi izpolnjevanja rokov izdelave .. robo še dobi samo na roke dobave mora paziti... 

ne sodit čisto na prvo žogo - bom pošten in napisal , da na prve pol žoge pri sebi pač verjetno podzavestno to vsi naredimo .. osebno imam raje dokaze kot indice ..zato zmeraj ob podobnih situacijah pomislim dvakrat.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, thumper pravi:

ne rabš ker imaš vsadke..

 

en primer : se pripelje ena smrklca nafuflana direkt na plac za invalide ..vzame voziček pa laufa notr .. poln voziček hrane in potrebščin zloži v avto z nalepko za invalide .. če nebi zvedel , da punca volontersko pomaga kar nekaj invalidnim in starejšim osebam po svoji službi bi jo tudi grdo gledal - tako pa :blush: in globoko spoštovanje do nje in vseh ostalih , ki si odtrgajo svoj čas za pomoč potrebnim :worship:.

Kapo dol, ker pomaga invalidom, toda to še ne pomeni, da lahko parkira na mestu za invalide - zakon je pač tak, saj lahko voziček porine 10 m bolj vstran, mar ne ????

tudi sorodniki,ki skrbijo za svoje , ki so potrebni posebne pomoči imajo na taki osnovi nalepko - teh pa poznam nekaj v mojih ali malce kasnejših letih ki tako skrbijo za svoje starše čeprav nekateri delajo z zoprnim delovnim časom - torej jim zelo prav pride prosto parkirno mesto blizu trgovine ali bolnice , kamor jih razvažajo....

Nimajo take nalepke - nalepka je pisana na osebo, ki ima status invalida, ki jo seveda lahko uporabi v kateremkoli avtu, da le ta parkira na mestu za invalide, tudi Taxi, kakor sem že napisal !

osebna izkušnja - ponedeljek , bencinska vrata jadrana proti domu .. ena punca se pripelje na plac za invalide tik zraven naših motorjev ..ker sem imel že čelado na glavi in se pač nisem obračal ter gledal po avtu me je najprej prešinilo kaj se pa gre .. odpre vrata me pogleda in reče , če ji lahko zvlečem voziček iz prtljažnika .seveda  .. za njeno sopotnico ..voznica si ga je dala izza sedeža sama vn ..  

pa še to - načeloma se do izkaznic za invalide pride po kar nekaj preverjanja .. in se mi zdi , da če bi nekdo ugotovil , da ima nekdo tako izkaznico res naupravičeno bi bilo verjetno več vika in krika kot za izpite , ki so jih prodajali pod roko..

evo tko .. tud jaz sem že dobil pogled "umazan neolikan biker" od določene osebe , ko je sedela pri mizi zraven parkplaca - navadnega .. šele ko sem dal čelado dol je videl , da je pod njo človek , ki hodi v službo in pri katerem si je že večkrat izprosil reševanje lastne riti zaradi svoje pozabljivosti - zaradi izpolnjevanja rokov izdelave .. robo še dobi samo na roke dobave mora paziti... 

ne sodit čisto na prvo žogo - bom pošten in napisal , da na prve pol žoge pri sebi pač verjetno podzavestno to vsi naredimo .. osebno imam raje dokaze kot indice ..zato zmeraj ob podobnih situacijah pomislim dvakrat.. 

Zakon predpisuje, da mora biti na vozilu, ki parkira na mestu za invalida, vidno nameščena dovolilnica, ki to dovoljuje - v predalu in torbici ne velja, zato pa bom še vedno slikal vse te mentalne invalide !!!! Najraje, ko so še poleg auta, da vidijo, da nekaterim ni vseeno !

Imam kar nekaj prijateljev invalidov, ki se nenehno pritožujejo, da ne morejo parkirati na mestu namenjeno njim zaradi takih psihotov !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thumper:

... sej ti imaš tut buzdovana/otepača/killerja.... kakorkoligažeimenuješ  v hlačah, pa še ne pomeni, da lohka kjerkoli kerokoli kresneš....   :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, HD-Dyna pravi:

Zakon predpisuje, da mora biti na vozilu, ki parkira na mestu za invalida, vidno nameščena dovolilnica, ki to dovoljuje - v predalu in torbici ne velja, zato pa bom še vedno slikal vse te mentalne invalide !!!! Najraje, ko so še poleg auta, da vidijo, da nekaterim ni vseeno !

Imam kar nekaj prijateljev invalidov, ki se nenehno pritožujejo, da ne morejo parkirati na mestu namenjeno njim zaradi takih psihotov !

saj imajo ti ljudje vidno dovolilnico - če bi prebral bi opazil da sem točno to napisal.. torej tudi če niso invalidi imajo v avtu vidno dovolilnico in jim je dovoljeno parkirati na mestu za invalide.. 

lohk bi še mal povečal črke da bi lahko jaz dal špegle dol ..

pred 9 urami, Zivnorc pravi:

thumper:

... sej ti imaš tut buzdovana/otepača/killerja.... kakorkoligažeimenuješ  v hlačah, pa še ne pomeni, da lohka kjerkoli kerokoli kresneš....   :P

 

kdo bo rekel?če da pol da ..že tko morm delat izbor .. pol pa še upirat se ene 10 min da ne izpadem čist lahek .. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, thumper said:

saj imajo ti ljudje vidno dovolilnico - če bi prebral bi opazil da sem točno to napisal.. torej tudi če niso invalidi imajo v avtu vidno dovolilnico in jim je dovoljeno parkirati na mestu za invalide.. 

Izgleda spet mal narobe zastopim, imaš nekoga v žlahti ki je invalid, zato lahko sam parkiraš na mestu za invalide (ker greš kao po špecarijo za invalida...) in s tem zasedeš prostor nekomu ki je res invalid in se pripelje tam mimo in nima kje parkirat..., zato ker se teb ne da par metrov stran peš, pa volenterska pomoč invalidom gor ali dol...

Kolikor vem nimaš kaj parkirat na mestu za invalide, pa izkaznica gor ali dol, če nisi sam invalid, ozrioma če ne pripelješ nekoga ki je invalid. Špecarija kolikor vem (no vsaj tako mi pravi moja omejena kmečka pamet) ne šteje za invalida...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, twom pravi:

Izgleda spet mal narobe zastopim, imaš nekoga v žlahti ki je invalid, zato lahko sam parkiraš na mestu za invalide (ker greš kao po špecarijo za invalida...) in s tem zasedeš prostor nekomu ki je res invalid in se pripelje tam mimo in nima kje parkirat..., zato ker se teb ne da par metrov stran peš, pa volenterska pomoč invalidom gor ali dol...

Kolikor vem nimaš kaj parkirat na mestu za invalide, pa izkaznica gor ali dol, če nisi sam invalid, ozrioma če ne pripelješ nekoga ki je invalid. Špecarija kolikor vem (no vsaj tako mi pravi moja omejena kmečka pamet) ne šteje za invalida...

Takim pravim, da so mentalni invalidi.

 

Drugače pa dokler jih noben ne preverja, delajo tako kot je napisano. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, twom said:

Kolikor vem nimaš kaj parkirat na mestu za invalide, pa izkaznica gor ali dol, če nisi sam invalid, ozrioma če ne pripelješ nekoga ki je invalid.

 

Obstajajo dve vrsti parkirnih kart - za uporabnika in za oskrbovalca !

+

To, da obsojamo tiste, ki brez karte parkirajo na mestih rezerviranih za invalide, se mi zdi popolnoma prav, še več, jaz sem tudi za npr. aplikacijo s katero bi preko slike mestnemu redarstvu sporočali opažene prekrške.

To, da pa mi presojamo kdo upravičeno uporablja karto in kdo ne, pa se mi zdi čisto mimo !!! Dosti bolezni se, kot pravi @thumper, na prvo žogo ne opazi.

Ali gremo presojati kdo si bolj zasluži karto, ali invalid na vozičku ali invalid zaradi nevrološke bolezni?!?! :?

Mislim, da imamo dovolj redarjev po mestnih jedrih, ki bi lahko preverjali, ali je kdo, ki zlorablja nalepke. Verjamem tudi, da nobeni invalidni osebi to ne bi šlo v nos, kot tudi nam (upam?) ne gre, ko nas npr. ustavi policaj in preveri vin številko (in seveda nič drugega :blush:).

Tukaj je še zgodba v kateri mlada punca skozi »žlice« razloži svoji prijateljici kako poteka njen dan in o čem vse mora ona razmišljati ter s čim se mora spopadati dnevno. Zdrav človek tega ne bo nikoli razumel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, BolhA^ pravi:

To, da obsojamo tiste, ki brez karte parkirajo na mestih rezerviranih za invalide, se mi zdi popolnoma prav, še več, jaz sem tudi za npr. aplikacijo s katero bi preko slike mestnemu redarstvu sporočali opažene prekrške.

Se popolnoma strinjam s tvojim pogledom na ta problem...

Vsako jutro je en mentalec parkiral na kavi na mestu za invalide.... Okoli polno parkingov, on na invalide ...

Seveda sem poslal mestnem redarstvu mail z registracijo in časom kdaj parkira, da bi prišli in ga naučili manire...

Odpisali so mi, da oni delajo po občutku ter planu in ne na klic .... jebigapol.

Zato pa slike ! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, BolhA^ pravi:

Obstajajo dve vrsti parkirnih kart - za uporabnika in za oskrbovalca !

+

To, da obsojamo tiste, ki brez karte parkirajo na mestih rezerviranih za invalide, se mi zdi popolnoma prav, še več, jaz sem tudi za npr. aplikacijo s katero bi preko slike mestnemu redarstvu sporočali opažene prekrške.

To, da pa mi presojamo kdo upravičeno uporablja karto in kdo ne, pa se mi zdi čisto mimo !!! Dosti bolezni se, kot pravi @thumper, na prvo žogo ne opazi.

Ali gremo presojati kdo si bolj zasluži karto, ali invalid na vozičku ali invalid zaradi nevrološke bolezni?!?! :?

Mislim, da imamo dovolj redarjev po mestnih jedrih, ki bi lahko preverjali, ali je kdo, ki zlorablja nalepke. Verjamem tudi, da nobeni invalidni osebi to ne bi šlo v nos, kot tudi nam (upam?) ne gre, ko nas npr. ustavi policaj in preveri vin številko (in seveda nič drugega :blush:).

Tukaj je še zgodba v kateri mlada punca skozi »žlice« razloži svoji prijateljici kako poteka njen dan in o čem vse mora ona razmišljati ter s čim se mora spopadati dnevno. Zdrav človek tega ne bo nikoli razumel...

Se ne strinjam s tem. Potem bodo ukinili redarje čez čas, ker pri nas kakršna je foušija ljudi, bodo z veseljem slikali pa pošiljali. Ne hvala. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, HD-Dyna pravi:

Se popolnoma strinjam s tvojim pogledom na ta problem...

Vsako jutro je en mentalec parkiral na kavi na mestu za invalide.... Okoli polno parkingov, on na invalide ...

Seveda sem poslal mestnem redarstvu mail z registracijo in časom kdaj parkira, da bi prišli in ga naučili manire...

Odpisali so mi, da oni delajo po občutku ter planu in ne na klic .... jebigapol.

Zato pa slike ! 

sam morš pa priznat, da mmajo mestni redarji kr dober občutek :P za inkaso...recimo na Planini, tm je dnar tm, jebiga invalida, eno uro bodo z njim zabili pa samo 40€ zaslužili....valda jim občutek govori da je brez veze. Evo sm ti pojasnu. Borut ti pa lahk kak ceglc sprinta :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, HD-Dyna pravi:

Se popolnoma strinjam s tvojim pogledom na ta problem...

Vsako jutro je en mentalec parkiral na kavi na mestu za invalide.... Okoli polno parkingov, on na invalide ...

Seveda sem poslal mestnem redarstvu mail z registracijo in časom kdaj parkira, da bi prišli in ga naučili manire...

Odpisali so mi, da oni delajo po občutku ter planu in ne na klic .... jebigapol.

Zato pa slike ! 

Ko sem bil v Ljubljani, so se takoj odzvali na prijavo prekrška. In zaslužili, seveda. Torej se mi zdi, da je v tem primeru avto od nekoga poznanega. Ampak se da tudi to rešiti.   

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

sam morš pa priznat, da mmajo mestni redarji kr dober občutek :P za inkaso...recimo na Planini, tm je dnar tm, jebiga invalida, eno uro bodo z njim zabili pa samo 40€ zaslužili....valda jim občutek govori da je brez veze. Evo sm ti pojasnu. Borut ti pa lahk kak ceglc sprinta :P

 

Tako, kot je parkirni prostor za invalide označen z ustrezno prometno signalizacijo, tako je tudi naselje Planina označeno z vsem znanimi prometnimi znaki. 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Borutt pravi:

 

Tako, kot je parkirni prostor za invalide označen z ustrezno prometno signalizacijo, tako je tudi naselje Planina označeno z vsem znanimi prometnimi znaki. 

 

bom drugače povedal:

 donos mestnega redarstva je tudi do nekaj 10000x večji pri kasiranju prekoračitev hitrosti na mestih z ustrezno signalizacijo, kot pa donos pri kasiranju objestnih "invalidov", ki parkirajo na prostorih za invalide.

Temu primeren je tudi odziv na prijavo morebitnega prekrška. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

bom drugače povedal:

 donos mestnega redarstva je tudi do nekaj 10000x večji pri kasiranju prekoračitev hitrosti na mestih z ustrezno signalizacijo, kot pa donos pri kasiranju objestnih "invalidov", ki parkirajo na prostorih za invalide.

Temu primeren je tudi odziv na prijavo morebitnega prekrška. 

Bom ponovil; prometni znaki so postavljeni in veljavni.

Glede statistike izrečenih kazni pa se obrni na mestno redarstvo. Boš pa ugotovil, da je veliko več ukrepov v zvezi prekoračitve največje dovoljene hitrosti, kot pa v zvezi nepravilnega parkiranja na označenem parkirnem mestu za invalide. Logično, saj je več premikajočega prometa, kot je označenih parkirnih mest za invalide in posledično kršitev v zvezi tega.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Borutt pravi:

Bom ponovil; prometni znaki so postavljeni in veljavni.

Glede statistike izrečenih kazni pa se obrni na mestno redarstvo. Boš pa ugotovil, da je veliko več ukrepov v zvezi prekoračitve največje dovoljene hitrosti, kot pa v zvezi nepravilnega parkiranja na označenem parkirnem mestu za invalide. Logično, saj je več premikajočega prometa, kot je označenih parkirnih mest za invalide in posledično kršitev v zvezi tega.  

ja, to bo to, tudi dobički so mnogo večji od "premikajočega prometa". :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!