Skoči na vsebino

Jajc od servisa


Priporočene objave

Tale PVG Lj je totalen drek od servisa. Pred 14 dnevi sem naročil samo nalepko za MP 3, obljubili so da jo dobijo v treh dnevih in da me pokličejo ko jo dobijo, seveda ni bilo nič od tega.  Pokličem  po telefonu čez štiri dni, se moški zgovarja, da njegov kolega ni oddal naročila naprej in junaško pristavi da bo to on 100 % zrihtu čez dva dni in da me pokliče po telefonu. Seveda je ostalo samo pri junaški obljubi.

Zanima me, kako lahko  uvoznik trpi takle neresen servis, če ne morajo zrhtati iz Kopra niti nalepke. Ne upam si predstavljati kakšne probleme bi imel, če bi njih nabavil motor:fight1:.

Lep pozdrav,

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...
Ob 16. 9. 2016 ob 14:39, ted pravi:

Pozdravljeni,

ker sem razočaran nad PVG servisom v Lj, zelo zadovoljen pa s servisom v Kranju, vendar mi je malo od rok, me zanima ali ima kdo kakšne izkušnje z novim servisom ki je na Brezovici , Pri Pleškotu. http://www.avtoblog.com/plesko-cars-vabi-na-testne-voznje-motociklov-piaggio/

Hvala in lep pozdrav,

Tadej

Prejšnji teden imel motor na servisu pri PLEŠKO CARS, zelo profesionalni, hitri in držijo obljubo. Cena ure je 25€, pa za popust vprašaj, ziher ga kaj dajo. Priporočam

Popravljeno . Popravil MitcH'
Dodaek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hvala za povratni informacijo.  MP3 ja sem že odpeljal k njim na servis.  Odnos je takšen kot si ga opisal, profesionalen in držali so se dogovorjena. Cena pa je verjetno tam tam z ostalimi servisi. Za redni servis, menjavo jermena in svečk sem plačal 212 evrov.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil danes na Pvg v Lj ker mi je blizu službe, da bi se naročil na servis

Pa so rekli da servisa sploh še nimajo odprtega ker imajo probleme z delavci že od 1.3.letos!!!!

Pa so me poslali k Pleškotu.

A pozna kdo serviserja vbližini Domžal ali Ljubljane da mi zamenja valjčke. Olje bom moral očitno kar sam zamenjati. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 4. 2017 ob 3:14, SMX17 pravi:

Domžale in okolica definitivno do Elise. 

Daleč najbolj kakovosten servis, ustrežljivo osebje pa spoznajo se na svoj posel

Hvala.

Samo ne vem če imajo orodje za Piaggiota ki je potrebno za zamenjavo valjčkov.

Se bom oglasil tam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!