Skoči na vsebino

Priporočene objave

OK hvala, bom raje izbral kaj bolj udobnega. Če sem prav razumel, cesta 32 zelo slaba - ker sem gledal tudi možnost Mrkopalj - Jezerane in potem na Senj. Ta je na Googlu vsaj rumeno narisana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vinica, Bosiljevo, Generalski stol. 19 km in si na stari magistralki Karlovac, Senj.

Cesta vedno prazna in OK. V nedeljo je bilo sicer nekaj peska...

Cesta iz Ledenic sploh zadnji del do magistrale mislim, da ni prevozna niti z enduro.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vinica, Bosiljevo, Generalski stol. 19 km in si na stari magistralki Karlovac, Senj.

Cesta vedno prazna in OK. V nedeljo je bilo sicer nekaj peska...

Cesta iz Ledenic sploh zadnji del do magistrale mislim, da ni prevozna niti z enduro.

Tega peska se tudi bojim, lani sem ravno na tej cesti šel v desnem ovinku čisto na drugo stran do ograje. Na srečo je bila cesta prazna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta na Mangart, kakšna informacija mogoče?

sredi julija je pa že sigurno odprta.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta na Mangart, kakšna informacija mogoče?

Bil prejšnji ponedeljek gor :grim Treba plačat 5€ takse,ampak se splača :klicaj: Priporočam naskok na Mangat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek popoldne se odpravljam do Tolmina na podaljšan vikend, štartal bom pa iz Ljubljanske okolice. Mi lahko priporočite kakšno lepo furco do tam in kaj/po kateri cesti se mi splača potem čez vikend iti kaj pogledat v bližnji okolici? ^_^

Se še nisem preveč vozil po teh koncih, tako da bi se priporočil tudi za morebiten zemljevid. (sem bolj zgubljena sorta :lol:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek popoldne se odpravljam do Tolmina na podaljšan vikend, štartal bom pa iz Ljubljanske okolice. Mi lahko priporočite kakšno lepo furco do tam in kaj/po kateri cesti se mi splača potem čez vikend iti kaj pogledat v bližnji okolici? ^_^

Se še nisem preveč vozil po teh koncih, tako da bi se priporočil tudi za morebiten zemljevid. (sem bolj zgubljena sorta :lol:)

npr. črnomelj - ljubljana - škofja loka - železniki - petrovo brdo - most na soči - tolmin

Lahko pa greš iz petrovega brda v bohinjsko bistrico in na avtovlak, ki te pripelje v most na soči. Sigurno se še nisi peljal s tem avtovlakom, je pa zanimivo in zabavno, probaj. Pa tudi cesta iz petrovega brda do bohinjske bistrice je lepa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek popoldne se odpravljam do Tolmina na podaljšan vikend, štartal bom pa iz Ljubljanske okolice. Mi lahko priporočite kakšno lepo furco do tam in kaj/po kateri cesti se mi splača potem čez vikend iti kaj pogledat v bližnji okolici? ^_^

Se še nisem preveč vozil po teh koncih, tako da bi se priporočil tudi za morebiten zemljevid. (sem bolj zgubljena sorta :lol:)

lahko pa greste čez kranjsko goro, pa na mangart, potem pa bovec in tolmin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do Kranjske Gore se bom zapeljal ko bomo že tam (čez Bovec, Mangart) - gremo malo kampirat v Bovec za podaljšan vikend, tako da bo časa dovolj, vreme pa tudi zaenkrat še dobro obeta.

Do tja bom ubral pa verjetno kar krajšo pot čez Škofjo Loko >> Železniki >> Podbrdo (Google zemljevid).

Avtovlak res ni slaba ideja, si ga bom mogoče privoščil za nazaj, odvisno kako pogosto vozi - to moram še malo raziskati. Vsekakor hvala za nasvete!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do Kranjske Gore se bom zapeljal ko bomo že tam (čez Bovec, Mangart) - gremo malo kampirat v Bovec za podaljšan vikend, tako da bo časa dovolj, vreme pa tudi zaenkrat še dobro obeta.

Do tja bom ubral pa verjetno kar krajšo pot čez Škofjo Loko >> Železniki >> Podbrdo (Google zemljevid).

Avtovlak res ni slaba ideja, si ga bom mogoče privoščil za nazaj, odvisno kako pogosto vozi - to moram še malo raziskati. Vsekakor hvala za nasvete!

tuki imaš link za avtovlak http://www.slo-zeleznice.si/sl/potniki/slovenija/na-izlet/avtovlak , pa še enga za Tolmin http://www.slovenia.info/?soteska=1837&lng=1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek popoldne se odpravljam do Tolmina na podaljšan vikend, štartal bom pa iz Ljubljanske okolice. Mi lahko priporočite kakšno lepo furco do tam in kaj/po kateri cesti se mi splača potem čez vikend iti kaj pogledat v bližnji okolici? ^_^

Se še nisem preveč vozil po teh koncih, tako da bi se priporočil tudi za morebiten zemljevid. (sem bolj zgubljena sorta :lol:)

LJ - horjul - gorenja vas - cerkno - tolmin :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

zanima me ali je na relacji, gorenja vas - cerkno - trnovo povsod asfalt, kajti ne želim si makadama

post-23577-0-55882800-1343244341_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

zanima me ali je na relacji, gorenja vas - cerkno - trnovo povsod asfalt, kajti ne želim si makadama

do čepovana gor v klanec je makadam

čepovan lokve tudi in naprej proti trnovo tudi... :grrr

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

zanima me ali je na relacji, gorenja vas - cerkno - trnovo povsod asfalt, kajti ne želim si makadama

Zagotovo je makadam od Čepovana do Lokvi (prilezejo gor z vsemi motorji),vse ostalo je najverjetneje asfalt,zagotovo pa od Lokvi do Trnovega.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Čepovan moraš zaviti na železniški postaji pred Mostom na Soči,če boš zavil že v Trebuši bo precej grdega makadama.

LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Čepovan moraš zaviti na železniški postaji pred Mostom na Soči,če boš zavil že v Trebuši bo precej grdega makadama.

LP

tako je....potem naravnost skozi čepovan do grgsrja

v grgar pa lahko levo ( bližnica ) in prideš na cesto

solkan - trnovo - lokve ( vse asfalt ) :grim

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi mi lahko kdo povedal, kakšna je cesta na relaciji Rogla-Lovrenc na Pohorju? Na Google zemljevidih jo kaže kar "veliko", torej takšno kot je iz Zreč na Roglo, na Garminu jo kaže pa makadamsko? Če je slučajo res makadam, v kakšnem stanju je?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi mi lahko kdo povedal, kakšna je cesta na relaciji Rogla-Lovrenc na Pohorju? Na Google zemljevidih jo kaže kar "veliko", torej takšno kot je iz Zreč na Roglo, na Garminu jo kaže pa makadamsko? Če je slučajo res makadam, v kakšnem stanju je?

sem jo prevozil,ampak ni glih vredu.od koče na pesku naprej je makadam.na določenih odsekih je problem ker je makadam zjeban(lojtra)nabija kot da se pelješ po železnici :D ko sem prišel domov sem takoj zategnil vijake na motorju :D srečal sem tudi kr nekaj avtov,tak da moraš kr paziti na ovinkih,ker on ne pazijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kakšna je cesta če bi na poti iz Livna za Bosanskim Grahovom v Resanovcih zavil levo proti Hrvaški in nadaljeval po cesti ki je na spodnji povezavi,ter nato zopet preko meje v Bihač?Torej zanima me relacija Resanovci - Bihač preko Hrvaške.

LP

http://maps.google.com/maps?saddr=Kaldrma,+Hrvatska&daddr=Donji+Lapac,+Hrvatska+to:D218&hl=sl&sll=44.50858,16.061875&sspn=0.650296,1.234589&geocode=FSMmpAIdagb3ACl_vFV6SVBgRzHNsT8Z6wqwGA%3BFerYpwIdVYTzACl33EGjdwVhRzFAwyuGUK0ABA%3BFdAoqgIddhjzAA&oq=kaldrm&mra=ps&t=m&z=10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta Bos-Grahovo do Strnica na hrvaški strani je OK boljša kot marsikatera naša cesta.

Ceta od Strmice do Kaldrma (točka A) je pa vprašaj še posebej, ker je to mejno področje in cesta večkrat prečka državno mejo (kot pri nas na Kolpi) vprašanje, če boš tam uspel prečkati mejo. Meni na takšnem prehodu med HR in BiH (Imotica) in med CG in BiH (Nudo) ni uspelo. Opcija je da se zapelješ do Knina, potem pa proti Gračcu in na pol poti kreneš desno proti Donjem Srbu in si na isti cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor.Sem že nazaj iz Livna,je pa bilo prevroče za kakšna raziskovanja in sem jo ubral po preverjeni poti preko Drvarja.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Še tukaj... za vsak slučaj.

Predragi kolegi motoristi (sploh tisti, ki se vozite po mojih krajih) - POZOR!!!

Na cesti med Ivančno gorico in Šentvidom pri Stični je 100m od Merkatorja na vrhu hriba ravno v ovinku, kjer je na desni stranska cesta, nekaj razlito po cesti - najverjetneje olje in sicer čez oba voza pasa v dolžini cca 20m. Zadevo so že "sanirali" in jo posuli s tistim prahom/peskom/kajvemkaksereče ampak ni pa nikjer nobene table/opozorila + tega se od daleč ne vidi, ker gre cesta v hrib in ovinek. Zato predlagam, da tam čez peljete malenkost bolj previdno, ker zaščitna ograja ob cesti ne deluje nič kaj udobna.

Srečno! ;)

post-22737-0-24108100-1345679208_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!