Skoči na vsebino

Priporočene objave

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Ne pa nejsm :jezik:

Skregan :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Borutt pravi:

Si že videl semafor ? Si se kdaj vprašal, zakaj so tako postavljene vsem znane barve ? 

Dobr vprašanje ... zakaj že ???

Da me lohka idiot čez rdečo napiči :twak:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tiče zakonodaje, ni ne od Borutta, ne od Kmeta2 in ne od Snećija ... tuti moja ne ... ta zakonodaja je naša, katero sprejema parlament, ki smo ga mi izvolili ... in ker smo mi butasti imamo butaste zakonodajalce ...

z marsičem se ne strinjam (pa Borutt tut ne) ampak tako je napisano .... zakon je pač treba brat, čeprav je marsikje nelogičen ...

če zakon pravi, da ne rini v tardećo, paš ne smeš riniti v tardećo ... in tojeto :P

upam da zdj štekate ... 

:ras:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, maus pravi:

kar se tiče zakonodaje, ni ne od Borutta, ne od Kmeta2 in ne od Snećija ... tuti moja ne ... ta zakonodaja je naša, katero sprejema parlament, ki smo ga mi izvolili ... in ker smo mi butasti imamo butaste zakonodajalce ...

z marsičem se ne strinjam (pa Borutt tut ne) ampak tako je napisano .... zakon je pač treba brat, čeprav je marsikje nelogičen ...

če zakon pravi, da ne rini v tardećo, paš ne smeš riniti v tardećo ... in tojeto :P

upam da zdj štekate ... 

:ras:

 

ko te bo miličnik novinec snel iz tvoje trase, zaplenil in ga odpeljal na kombiju, bomo rekli, to je to :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

ko te bo miličnik novinec snel iz tvoje trase, zaplenil in ga odpeljal na kombiju, bomo rekli, to je to :) 

ćemu bi to milićnik storu :O

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

off topic:

zakon bi moral veljati za VSE enako!!!

zakon bi moral biti napisan tako, da se ga lahko razlaga samo na en način! Brez  varjant na n-1...

on topic:

Danes je polno ŠOLARJEV na cesti!!!

Prosim, pazite na njih.

Lp,

C eagle

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

ko te bo miličnik novinec snel iz tvoje trase, zaplenil in ga odpeljal na kombiju, bomo rekli, to je to :) 

sry, miličnikov že kar nekaj cajta ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

Ker ima tako fino zakonadajo, da z lahkoto kaj najde ali "vidi" :) 

men ne more nič najti, ker sem legalen ... štekaš :jezik: .. tudi po teh butastih zakonih ;)

tebe bi pa kaznoval, ker ne zvoziš cele gume ... :ras: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Borutt pravi:

Zakonodaja ni ne moja, ne tvoja. Sva pa vsak po svoje udeležena v kupu pisane besede nekoga tretjega. In ta tretji je bog i batina.

In nekdo se vedno oglaša, da je zakonodaja škodljiva. Naj ga še tako prosim za prikaz kakšnega škodljivega  člena ali pa za bolj detajlno razlago, bolj nabija in trola. 

 

 

 

Ta tretji je bog, ti si pa batina :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo rad videl tvojo zadnjo gumo po 5000km+ AC ... verjetno celo zvoziš, samo pol je to 10000km :) 

Milićnik ti najde, da je že smešno. Če pa boš pameten pri obravnavi pa bo še po kaki drugi knjižici kaj padlo.

Če vidiš, da hoče nekaj najt, mu moraš pri tem pomagat, da pospešiš postopek (npr. odvržen čik), da lahko hitro nekaj napiše.

Ker bolj ko bo iskal, in ne bo "nič", bolj se bo začelo zapletat.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

Ta tretji je bog, ti si pa batina :ras:

kwa sm pa js :cry:

ninđa :P

a mislite, da u ameriki nimajo glupih zakonov in si jih malo prilagajajo ... če je črn, ustrel, pa vpraš za vozniško licenco :P

ker pa tlele skoz neki motorje šraufate in ste skoz šmirasti ... bi se mau zamislu, da vas ne bi kdo za črnca zamenu :jezik:

 

pred 1 minuto, Snecer pravi:

Bo rad videl tvojo zadnjo gumo po 5000km+ AC ... verjetno celo zvoziš, samo pol je to 10000km :) 

Milićnik ti najde, da je že smešno. Če pa boš pameten pri obravnavi pa bo še po kaki drugi knjižici kaj padlo.

Če vidiš, da hoče nekaj najt, mu moraš pri tem pomagat, da pospešiš postopek (npr. odvržen čik), da lahko hitro nekaj napiše.

Ker bolj ko bo iskal, in ne bo "nič", bolj se bo začelo zapletat.

ti si res neki jedu .. neki kar vzbuja paranojo ... :jezik:

 

mene niso nikoli neupravičeno kaznovali :P ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Borutt pravi:

 

Če ti je pa tako všeč Snecerjev odgovor, poglej kakšno svetlobo oddajajo prednje luči na tvojih motorjih in na avtu  (smerniki so izvzeti). 

Večinoma z navadnimi in halogen žarnicami rumeno. Da tako se imenuje ta svetloba.

 Xsenon, led in podobne zadeve pa belo svetlobo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

Večinoma z navadnimi in halogen žarnicami rumeno. Da tako se imenuje ta svetloba.

 Xsenon, led in podobne zadeve pa belo svetlobo.

tebe tut s Xaronko niso vidl :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, C eagle pravi:

Danes je polno ŠOLARJEV na cesti!!!

Prosim, pazite na njih.

Vestno vklapljam brisalce ko kruzam 100 na uro v coni 30 :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na enih vidim modrikasto :) to miličniki takoj napišejo...

@maus zdaj še imaš srečo, ko te vsi poznajo, čakaj da pride novi, ko ga bo zmotil napis na tablici, kombinezonu.

En je mel čuden napis na tablici pa so ga takoj "obravnavali".

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

tebe tut s Xaronko niso vidl :P

 

kera svetloba je to? A potem ma prednost s stranske ceste?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, maus pravi:

kwa sm pa js :cry:

ninđa :P

a mislite, da u ameriki nimajo glupih zakonov in si jih malo prilagajajo ... če je črn, ustrel, pa vpraš za vozniško licenco :P

ker pa tlele skoz neki motorje šraufate in ste skoz šmirasti ... bi se mau zamislu, da vas ne bi kdo za črnca zamenu :jezik:

 

ti si res neki jedu .. neki kar vzbuja paranojo ... :jezik:

 

mene niso nikoli neupravičeno kaznovali :P ... 

Kje če tebe neupravičeno kaznovat ...........isti tiči skup letate ............sej zaposlen si tudi v najbolj korektni,transparentni in nekuruptivni firmi ,skratka vzor vzorov , sej sem ti že napisal , sosedi se lahko zgledujejo  po vas :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Snecer pravi:

Na enih vidim modrikasto :) to miličniki takoj napišejo...

@maus zdaj še imaš srečo, ko te vsi poznajo, čakaj da pride novi, ko ga bo zmotil napis na tablici, kombinezonu.

En je mel čuden napis na tablici pa so ga takoj "obravnavali".

 

odkar se vozim, jih je veliko novih prišlo .... mau sreče pa morš met :P

in ne .. ne poznajo me .... moj čuden napis na tablici je legalen :jezik: ... če imam sponzorja napisanega na in kombinezonu ni nič neobičajnega :lol1:

štekaš :P 

pred 7 minutami, Kmet2 pravi:

Kje če tebe neupravičeno kaznovat ...........isti tiči skup letate ............sej zaposlen si tudi v najbolj korektni,transparentni in nekuruptivni firmi ,skratka vzor vzorov , sej sem ti že napisal , sosedi se lahko zgledujejo  po vas :lol1:

ti si tut zaposlen v najbolj transparentnem podjetju na ceumu svetu :P ...dividende, ki si jih izplačujete so izvor preplačane električne energije .... zahtevate, da se iz državnega denarja sofinancirate in gradite, potem pa dobiček v žepe :jezik:

štekaš :P

 

vse mi 3 x ponovi :dry: ... se zgleduje po moji plači :lol1:

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če bi sam enkrat odgovoril bi sam enkrat prebral , zdej si mi pa čas za kavo vzel , k bolj počas berem :P pa ti nisi normalen ...kako se mi boš odolžil ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Sej če bi sam enkrat odgovoril bi sam enkrat prebral , zdej si mi pa čas za kavo vzel , k bolj počas berem :P pa ti nisi normalen ...kako se mi boš odolžil ?

lupćka ti bom dau :blush:

p.s.

saj se z marsičem s teboj strinjam .. ampak ... mau morm kontra govort :jezik: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vidm mam fajn transparentne prjatle:

elektro transparentneža, darsovsko cestnega transparentneža, transparentno batino s passatom....

fantje kdaj me častite s kako večerjico?

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

vse mi 3 x ponovi :dry: ... se zgleduje po moji plači :lol1:

A miljonaste miljone za cestninjenje si že najdu ???

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!