Skoči na vsebino

Priporočene objave

Ob 8. 2. 2017 ob 10:40, Scarabeo 500 pravi:

Strokovnjaki, vključeni v evrop.......

Mene bi vprašali bi zvedeli za vse luknje in nevarne odseke na koroškem v 10 minutah. :slap:

Če še ne veš.....na napačni strani stojiš! Ti si predviden za filanje proračuna in ne za praznjenje!!! No, vsaj na cesti:ras: - saj nam okol govoru :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Berem, da bodo kmalu zaprli obalno cesto med Koprom in Izolo. Ker se bom izven sezone vozil brez vinjete (1.4. bom kupil polletno), me zanima, kje se lahko izognem predoru ali pa bo predor izvzet iz vinjetnega sistema.

P.S. Včeraj sem ugotovil, da je Pesniški rondo pri Mariboru prevozen brez vinjete. Oznake so šele pri izvozu na AC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Darko3g pravi:

Berem, da bodo kmalu zaprli obalno cesto med Koprom in Izolo. Ker se bom izven sezone vozil brez vinjete (1.4. bom kupil polletno), me zanima, kje se lahko izognem predoru ali pa bo predor izvzet iz vinjetnega sistema.

P.S. Včeraj sem ugotovil, da je Pesniški rondo pri Mariboru prevozen brez vinjete. Oznake so šele pri izvozu na AC.

baje bo tunel brez vinjete, kako boš pa van prišel je pa druga pesem. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Med Firencami in Bolonjo sta dve varianti avtoceste. Je katera boljša? Sam sem šel vedno po tisti zgornji, kjer je kar nekaj predorov. Je ona druga, mogoče boljša?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, tomash said:

Med Firencami in Bolonjo sta dve varianti avtoceste. Je katera boljša? Sam sem šel vedno po tisti zgornji, kjer je kar nekaj predorov. Je ona druga, mogoče boljša?

Sel si po "Panoramiki". Meni je zgornja boljsa. Manj prometa, vec ovinkov in vec "panoram". Obe pa imata kar precej predorov. Ce se ti mudi je spodnja boljsa, ce ne, pa zokrozi po obeh. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Nearrain pravi:

Sel si po "Panoramiki". Meni je zgornja boljsa. Manj prometa, vec ovinkov in vec "panoram". Obe pa imata kar precej predorov. Ce se ti mudi je spodnja boljsa, ce ne, pa zokrozi po obeh. ;)

Ok, Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa greš v Bolonji dol na staro cesto da se rit malo spočije, na dva "prelaza", kjer se lokalci vozijo in pri Firencah nazaj na hitro cesto, ki pa ni plačljiva (gratis) (lej priloženo datoteko).

 

 

primer.gpx

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Nearrain pravi:

 Ce se ti mudi je spodnja boljsa, ce ne, pa zokrozi po obeh. ;)

Če se ti ne mudi, je še bolje izbrati katero od vzporednih cest.

Npr. tista čez Passo della Futa (SP65) je, vsaj meni, najbolj pri srcu. V velikem delu z zelo malo do nič prometa... S kakšnim postankom za kapučino vred ti bo vzelo kakšni 2 uri in pol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎29‎.‎3‎.‎2017 ob 14:09, Snecer pravi:

Lahko pa greš v Bolonji dol na staro cesto da se rit malo spočije, na dva "prelaza", kjer se lokalci vozijo in pri Firencah nazaj na hitro cesto, ki pa ni plačljiva (gratis) (lej priloženo datoteko).

 

 

primer.gpx

ali lahko daš še v kakšni drugi obliki. Garmina ne uporabljam (za blizu rabim +1.5)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, tomash pravi:

ali lahko daš še v kakšni drugi obliki. Garmina ne uporabljam (za blizu rabim +1.5)

gpx odpre tudi Google Earth...in še kakšen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred 15 urami, DAMI34 pravi:

...Vsaj 10 cestnih zapor, oziroma semaforjev, full rihtajo, makedam in špricanje po cesti z nekim prahom...zdej grem prat moped :(...

Dami, od kje naprej pa se začne "rihtanje makadama in špricanje po cesti"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, izibajker pravi:

Dami, od kje naprej pa se začne "rihtanje makadama in špricanje po cesti"?

Od Tolmina naprej proti Bovcu (zelo velik kos, ogromno makedama), potem od Kobarida do Bovca ene 3 manjše zapore.

In isto Most na soči Idrija par zapor.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, izibajker pravi:

A morda obstaja kakšna interaktivna karta Slovenije, kjer bi se ažurno vnašali odseki, kjer potekajo dela na cesti? Če je to že morda opisano v kakšni drugi temi, pa prestavi tja. Tenx.

Na Promet.si imaš...ne vem pa koliko so ažurni :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, izibajker pravi:

 

Jaz isto to gledam. Recimo odsek Tolmin - Bovec, ki ga je @Dami prevozil par dni nazaj, in ki je "under construction" na tej karti ne kaže prav nobenih obvestil o tem...

odkljukaj levo okence

"delo na cesti"

pol pa vidiš, pravkar našel :D

aja pa premikam v temo "cesta"

592538947966d_Breznaslova.thumb.jpg.fa476624730b027b1698c58bf2dff62c.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, izibajker pravi:

 

Jaz isto to gledam. Recimo odsek Tolmin - Bovec, ki ga je @Dami prevozil par dni nazaj, in ki je "under construction" na tej karti ne kaže prav nobenih obvestil o tem...

Moraš odkljukat "delo na cesti"

 

IMG_20170524_093728.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, izibajker pravi:

Dami, od kje naprej pa se začne "rihtanje makadama in špricanje po cesti"?

Aja, pa tole sem pozabil povedati, velik je pa nekaj še bo novega asfalta, tako da "soška" ne in ne bo razočarala, glavne luknje in slabi odseki bodo precej porihtani, tako tudi relacija Most na soči-Idrija. 

Hočem povedat, četudi so še dela, se splača it na potep. uživancija zagotovljena :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Relacijo Most na Soči - Idrija sem odpeljal 5 dni nazaj. Naslednji segment (delam ruto okol Slo) pa je bil v načrtu ravno: Most na Soči - Kobarid - Bovec pa čez Vršič... Ampak če je precej razrito bom to raje prestavil za konec poletja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, izibajker pravi:

Relacijo Most na Soči - Idrija sem odpeljal 5 dni nazaj. Naslednji segment (delam ruto okol Slo) pa je bil v načrtu ravno: Most na Soči - Kobarid - Bovec pa čez Vršič... Ampak če je precej razrito bom to raje prestavil za konec poletja...

Razen umazanega mopeda, ni drugih problemov.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

Razen umazanega mopeda, ni drugih problemov.

to je najvećji problem in bolećina :dry: 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je kdo v zadnjem času vozu čez Vršič? Glede na to da so dela v teku, predvidevam, da je cesta užas, makadam, semaforji pa take pa to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Naslednji teden gremo na 3 dnevni izletek na avstrijsko Koroško.  En dan bomo zakrožili po italijanski strani. Ima kdo kakšen predlog lepe ceste na delu, ki je obkroženo na karti?  Hvala za pomoč in lep pozdrav

59a5218721a7f_avstrkor.thumb.jpg.5465de17b6fe1bb83311b63322ac58a8.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavisi s katere smeri boste prišli. Možnost se je zapeljat na monte Zancolan z dveh koncev - najbolj brutalni klanec Gira di Italia. Če boste prišli čez Plockenpass zavijete v Sutriu navzgor in se peljete na zahodno stran v Ovaro. Od tam nazaj v Tolmezzo in še recimo čez Nassfeld nazaj v Avstrijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, izibajker pravi:

Naslednji teden gremo na 3 dnevni izletek na avstrijsko Koroško.  En dan bomo zakrožili po italijanski strani. Ima kdo kakšen predlog lepe ceste na delu, ki je obkroženo na karti?  Hvala za pomoč in lep pozdrav

sem iskal pot, ki smo jo pred nekaj leti naredili .. zelo podobno .. 2 dni Avstrija in en dan Italija .... Najprej Avstrija pa pol nazaj preko Italije. .. če najdem objavim.

mi smo šli sred septembra, ker ni blo več turistov ..... kasneje je zajebano, ker te lahko na kakšnem prelazu ujame sneg

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, izibajker said:

Naslednji teden gremo na 3 dnevni izletek na avstrijsko Koroško.  En dan bomo zakrožili po italijanski strani. Ima kdo kakšen predlog lepe ceste na delu, ki je obkroženo na karti?  Hvala za pomoč in lep pozdrav

59a5218721a7f_avstrkor.thumb.jpg.5465de17b6fe1bb83311b63322ac58a8.jpg

mao gre čez tvoj rob, skompletiraj v logično celoto pa bo...

Ovinki.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 8. 2017 ob 10:11, izibajker pravi:

Naslednji teden gremo na 3 dnevni izletek na avstrijsko Koroško.  En dan bomo zakrožili po italijanski strani. Ima kdo kakšen predlog lepe ceste na delu, ki je obkroženo na karti?  Hvala za pomoč in lep pozdrav

59a5218721a7f_avstrkor.thumb.jpg.5465de17b6fe1bb83311b63322ac58a8.jpg

https://goo.gl/maps/aVueFpgpkg82 poezija

https://goo.gl/maps/pUu2xgwkT742 Kruzarska - pogled na dolino.

https://goo.gl/maps/GpDCa2JUBXD2 Počasna hribovska. Lepše odpeljati od Reichenau na drugo stran.

Pa saj v Avstriji so samec lepe ceste :). Samo zna biti gužva okoli njihovih jezer in Celovca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!