Skoči na vsebino

Sam svoj mehanik - vse mogoče okoli šraufanja


HHV

Priporočene objave

Ker ne dobim več teme o zavorah bom povprašal kar tukaj in sicer

 

Kje kupujete zavorne diske (Brembo ) je kak zastopnik v Slo ? ker ne dobim nič oz. tujina (eu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, ludiluka pravi:

Ker ne dobim več teme o zavorah bom povprašal kar tukaj in sicer

 

Kje kupujete zavorne diske (Brembo ) je kak zastopnik v Slo ? ker ne dobim nič oz. tujina (eu)

euroton prodaja za avte ..če imaš kataloško od rembo-ta bi se pomoje lahko naročili..drugače imaš pa 3km do italije ...

pred 8 urami, Rogerg pravi:

rogerg ... diske išče - ne ploščice.. pri nas .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

euroton prodaja za avte ..če imaš kataloško od rembo-ta bi se pomoje lahko naročili..drugače imaš pa 3km do italije ...

rogerg ... diske išče - ne ploščice.. pri nas .. 

Ne vem kak je za mopije...na prejšnjem avtu sem imel brembo na tega še pridejo...cenovno pa bolane cene v SLO...Naročil iz nemčije in z poštnino plačam več kot pol manj!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni , iščem info o prodajalcu rezervnih delov starih odsluženih motorjev . Motorje ima zložene kar na stalažah v 3 nadstropjih ampak sem pozabil in ne najdem nobene pametne informacije . Če se kdo spomni prodajalca ali link , hvala za pomoč , lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je to .hvala. Nima nobenega lt .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala fantje za uporabne nasvete,motor je že na remontu pri marinsped ne vem kaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problemi s sklopko BMW K1200R.

 

Pozna kdo kak naslov za nabavo sklopke (razen BMW servisa pri nas).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, tomash pravi:

Problemi s sklopko BMW K1200R.

Pozna kdo kak naslov za nabavo sklopke (razen BMW servisa pri nas).

Za BMW-je (ne ravno najnovejše letnike) je velik strokovnjak tale možakar. Na koncu strani s tega linka imaš njegov mobi kontakt, morda ti lahko kaj pomaga.

https://www.bmwslo.com/topic/94559-bmw-r-65/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, izibajker pravi:

Za BMW-je (ne ravno najnovejše letnike) je velik strokovnjak tale možakar. Na koncu strani s tega linka imaš njegov mobi kontakt, morda ti lahko kaj pomaga.

https://www.bmwslo.com/topic/94559-bmw-r-65/

To drži, samo, da je Danilo majster za cvaj ventilerje. Teh novejših jajc še pogleda ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, tomash pravi:

To drži, samo, da je Danilo majster za cvaj ventilerje. Teh novejših jajc še pogleda ne.

A nisi spraševal za nabavo? Za kakšen nasvet v tem smislu mu pa verjetno res ne bo treba gledat teh novejših jajc...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorcycle ToolBox pravijo temu. Daš not orodje, menda ... Jst pravim, da daš not lahko tudi flašo Pelinkovca ;)

Potrošil sem 7 € in 14 minut časa. Točno natančno tolko. Postopki so nedvomno jasni, če pogledaš fotke, tko da ni kej dodatno flancat. Material sicer služi za hišno kanalizacijo, kupljeno v Merkurju.
Zdej grem poiskat še lepilo, vse skupej prflikam in pelinkovc gre lahko z mano na pot :)

IMG_20170512_125841_HDR.jpg

IMG_20170512_130218_HDR.jpg

IMG_20170512_130848_HDR.jpg

IMG_20170512_130919_HDR.jpg

IMG_20170512_130951_HDR.jpg

IMG_20170512_131042_HDR.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@GO_Tomi super ideja in izvedba :OK: Nekaj takega si bom naredil, ko se me enkrat Touratech usmili pa mi dostavi one očitno izjemno redke nosilce za prtljago. Btw, ker premer cevi si to vzel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm se odloču za fabrške cevne objemke, koštajo glih tko 7 €. Ima naštiman navoj za M10.
Bo zdržalo, tudi če se mi slon zabije v motor ;)

IMG_20170512_151456_HDR.jpg

Sicer pa je zalepljeno z vodotesnim lepilom. Odlično zgleda vse skupi.
Ne vem, al naj zdej to pihnem na črno, al pustim tako kot je. Če ne bom barval, se ne bo nč luščlo ...

Popravljeno . Popravil GO_Tomi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, GO_Tomi pravi:

Motorcycle ToolBox pravijo temu. Daš not orodje, menda ... Jst pravim, da daš not lahko tudi flašo Pelinkovca ;)

Daj še kakšno fotko, da se bo videlo, kam na motorju si to mislil pozicjonirat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, izibajker said:

kam na motorju si to mislil pozicjonirat

Nad zadnji sedež, pred kufrom, za voznikom, na sprednja dva vijaka nosilca od kufra. Morm zvit pleh ustrezno, pol k pršraufam pa pofotkam.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri teh DIY projektih iz "odtočnih" cevi, malo računajte na to, da je material precej krhek in da ga kakšen kamen spod koles lahko prebije.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 5. 2017 ob 22:41, smasher pravi:

Jaz sem tudi razmišljal o tubi za orodje ampak nekako nikakor ni pasala na motor. :D ta motor pač zahteva večjo količino orodja sabo :D

IMG-1486656081990-V.jpg

barva mi ne paše k motoRRju :huh: 

pred 29 minutami, franc pravi:

Pri teh DIY projektih iz "odtočnih" cevi, malo računajte na to, da je material precej krhek in da ga kakšen kamen spod koles lahko prebije.

lp

pomoje bi bilo bolje iz kake trde gumijaste cevi ... res pa je, da je pol težko pokrov našraufat :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike te cevi so ok. 

Veliko prevozil makadama. Tesnijo edin kar je potrebno spodaj narediti majhno 2 mm luknjo, da gre malo zrak skozi, ko daješ pokrov gor ali daješ dol se ostvarja tlak.

Obstajajo pa tudi modre, ki pa imajo malo debelejšo steno. Ni potrebe.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!