Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Matic2

Me vzame kdo na izlet?

Recommended Posts

Matic2

Živjo!

Mene pa zanima, če kdo išče družbo za kakšno krajšo turo oz. bi me bil pripravljen vzet zraven kot sopotnika. Rad imam motorje - predvsem chopperje - pa vem, da bom še kar nekaj let brez izpita in motorja in bi vsaj za nekaj časa rad malo potešil to željo. Sicer sem pa star 20 let in sem iz okolice Ljubljane, vožnje na motorjih mi tudi niso tuje tako, da razna nagibanja v ovinkih ne bi bila problem :P . Bi pa z veseljem pokril stroške bencina... Tako, da če se najde kdo s kakšnim chopperjem ali touring motorjem, ki išče družbo za kakšno turo se priporočam.

Matic2
5 hours ago, sebar said:

A opremo maš? :hmm:

Te bom jst zapeljal en popoldne na tortico.

Imam samo čelado, pa kakšno jakno bi si nekje sposodil. Če bi bil res pripravljen, pol sem za.

solorider
Ob 26. 8. 2016 at 18:52, sebar pravi:

No dej, zrihti to jakno pa rokavice če gre, pa mi piši sms oz. pokliči na: 040 286 005. Drug tedn sva jst pa motor v Lj tako, da lahko realiirava tole tvojo željo :) 

Si ga peljal?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• krucymucy
      Razlozi malo kako si predstavljas to. Kaj bo napredovalo? elektromotorji so razviti do popolnosti, izkoristki zelo visoki, Zero ne rabi niti aktivnega hlajenja, energica sicer ima oljno hlajenje, ampak bolj kot preventiva. Kar se samega elektromotorja tice je ze tako dalec naprej od motorja z notranjim izgorevanjem da niti smesno ni vec. Elektromotorji niso nekaj novega, od vceraj. Kar se same elektronike tice, doziranja "plina" deluje veliko bolj natancno in predvsem enakomerno. Baterije si mislil verjetno. Tukaj v naslednjih letih ne bo kaj novega, dela se na Al-ion, ampak do serijske proizvodnje, da bo dejansko uporabno in da bodo sposobne prenasat visoke tokove praznjenja in polnjenja je se dalec. Se kar nekaj casa bo litij kar ostal.
    • krucymucy
      Energica ima CCS combo prikljucek. DC polnjenje s 24kW. Baterija je 13,4kWh. Tole je v pol ure polno in gres dalje. Na obicen type2 AC polnjenje traja pa kako uro.  
    • Kričač
      Vidim, da nekateri uživate še na polno na jadranki …. bo treba mal skočit dol v kolikor bo še vreme zdržalo, čeprav menim, da ni slabega vremena za motorista, je samo slabo oblečen motorist.  Hehehe, izjave  nekaterih so pa na nivoji vrtca.
    • mojamiska
      ma daj..prav vidi se, da je to naredil zanalašč ...tudi jaz nisem za pretepanje, sorry, sam po roki pa bi ga in mu rekla, da se to ne sme....a ti ligenjček bi mu pa še sladoled dal al kaj
    • Borutt
      Res ti ne potegne, kajne. In zgleda, da ti tudi ne bo. Zato raje manj filozofiraj.    Če te imajo za tisto, kar si napisal, se pač ne čudim. Uživaj v teh tvojih zablodah. 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!