Skoči na vsebino

Iskanje slik po forumu - prosim za pomoč


Priporočene objave

Pozdravljeni, zanima me, kako bi našel vse svoje objavljene slike po različnih temah (torej avtor RHonda), sem se mučil z iskalnikom, pa mi ne uspe nič. Tud katero najdem po časoovnem spominu, mi piše samo naslov slike.jpg, sam je ne vidim, druge v temi se pa vidijo....Če se da kej pomagat, svetovat, hvala, LP :)

Popravljeno . Popravil RHonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, sem probal, samo ne najde nič, to je še iz časov foruma, ko si moral vtipkat internetno povezavo do slike (URL), takrat ni šlo direkt iz računalnika...Če slučajno forum hrani takšne slike, pa se jih da poiskat, potem prosim za pomoč, sicer jih verjetno ni več...hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, RHonda pravi:

Hvala, sem probal, samo ne najde nič, to je še iz časov foruma, ko si moral vtipkat internetno povezavo do slike (URL), takrat ni šlo direkt iz računalnika...Če slučajno forum hrani takšne slike, pa se jih da poiskat, potem prosim za pomoč, sicer jih verjetno ni več...hvala!

Če te prav razumem, tisto kar iščeš  so linki, oziroma povezave do slik, ne pa uploudane slike. Težka bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moderatorji, malo si oglejte ta moto forum ki ni več moto forum ampak chet (klepetalnica). Samo poglejte koliko članov ogleduje forum, včasih jih je bilo čez 1000 naenkrat zdaj pa 20 - HALO. Vedno samo eni in isti nabijajo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede "koliko članov si ogleduje forum", ne bo čist držalo, ker je bila vmes popolnoma spremenjen način, kako se štejejo.

Glede vsebina pa: To je ogledalo slovenskih motoristov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!