Skoči na vsebino

Čokolada in variacije na temo


lucif3rka

Priporočene objave

Men od serijskih najbl sede 70% Ecuador iz Lidla. Drgač pa čokolade od mojga znanca Lučota iz Velenja od koder je tudi Luciferkina Lucifer čokolada.  Najraj pozim ob kaminu, topiš košček temne čokolade v ustih in čez srkaš dobr str konjak.  :OK:

 

 

Rezultat iskanja slik za dark chocolate ecuador

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Frenk 67 pravi:

Men od serijskih najbl sede 70% Ecuador iz Lidla. Drgač pa čokolade od mojga znanca Lučota iz Velenja od koder je tudi Luciferkina Lucifer čokolada.  Najraj pozim ob kaminu, topiš košček temne čokolade v ustih in čez srkaš dobr str konjak.  :OK:

 

 

Rezultat iskanja slik za dark chocolate ecuador

Človek ki ve kako se uživa v dobrih stvareh :OK:....sploh star konjak mi je všeč :cool:,čokoladqa če je al pa če ni , mi bolj paše dobra cigara poleg .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Yoghurt pravi:

Konjak in viski. Brez cigar in čokolade. :worship:

Konjak brez cigare ...... Kt kosilo brez župe al pa dec brez brkov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, Yoghurt said:

Konjak in viski. Brez cigar in čokolade. :worship:

S cigaro res ne, s čokolado je pa fajn kombinacija, tako kot kakšno močno rdeče vino in grenka čokolada :wub:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Hornet said:

Če znaš vsaj pol tok kuhat kolikor si gurman...

A ti to meni?

Jaz ne kuham. Sploh. Ker pač nisem tipična ženska, priklenjena na kuhinjo. :ras:

V bistvu sm nekaj časa dejansko pekla cupcakes in torte kot espejevc, v pripravi jedi za pravo družbo pa neizmerno uživam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, lucif3rka pravi:

A ti to meni?

Jaz ne kuham. Sploh. Ker pač nisem tipična ženska, priklenjena na kuhinjo. :ras:

V bistvu sm nekaj časa dejansko pekla cupcakes in torte kot espejevc, v pripravi jedi za pravo družbo pa neizmerno uživam..

Torej nekaj hotela mama le imaš  :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše čokolade kar sm jedu so ble iz zotter-ja. Sicer se več ne spomnim imen, ampak ena z jogurtom je bla res dobra. Takrat sem peljal domov za okrog 40€ čokolade :blush: 

Tako, da vsi ljubitelji čokolade nujno tja, pa lačen morš prit na ogled, ker lahko probaš res fuuuuuuuulllllllllllllllllllllllllllllllllllllll različnih čokolad ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

39 minutes ago, Arzen said:

Torej nekaj hotela mama le imaš  :ras:

A moraš vse, kar se privat pogovarjava, vsem raztrobit? :twak:

Prav, nč dobre papice zate, si ne zaslužiš. Me niti s čokolado več ne prepričaš! :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, lucif3rka pravi:

A moraš vse, kar se privat pogovarjava, vsem raztrobit? :twak:

Prav, nč dobre papice zate, si ne zaslužiš. Me niti s čokolado več ne prepričaš! :ras:

:inlove:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da je norc do semle segrel mlečno

image.jpeg

....pa samo 1 tip jagode gre tle u dip :) 

sicerpa mal grozdja, vin pa toge in evo lepa novoletna zabava s starorimskim pridihom !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, lucif3rka pravi:

A moraš vse, kar se privat pogovarjava, vsem raztrobit? :twak:

Prav, nč dobre papice zate, si ne zaslužiš. Me niti s čokolado več ne prepričaš! :ras:

Kaken privat razgovor? Če kdo, si ti kej izdala, ker lahko iz tvojega posta sklepamo dvoje - da si mi res privat to povedala (kar zanikam :P ) ali da sem jaz sklepal izključno iz tega, da če ne kuhaš sama, potem naročaš ala halo pinki ali hotel mama. Saj vem, v resnici imaš fetiš na to, da me tepeš. :blush: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Arzen pravi:

Kaken privat razgovor? Če kdo, si ti kej izdala, ker lahko iz tvojega posta sklepamo dvoje - da si mi res privat to povedala (kar zanikam :P ) ali da sem jaz sklepal izključno iz tega, da če ne kuhaš sama, potem naročaš ala halo pinki ali hotel mama. Saj vem, v resnici imaš fetiš na to, da me tepeš. :blush: 

A sčokolado :eek:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Arzen pravi:

ka te briga, ne povem :ras:

Pravilen odgovor bi bil DA, ker je tema čokolada, drugače is Offtopic in boš brisan iz foruma :(

Jest mam pa rad tiste čokolade k na božični smrekci visijo ... NJONJOMNJOMNJOM...

... pa Pečjakovga ježka, šokolatnga, njomnjomnjomnjom.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, sebar said:

Kaj maste s čokolado in ženskami. Jst hočem mir, da lahko uživam ko jem 

Ja no. Kje je tu problem? Saj zato pa najprej ženski čokolado prineseš ane.:ninja:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!