Skoči na vsebino

Problemi s BAOTIAN skuterjem


MotoristDejan

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Pišem glede težav očetovega skuterja Baotian BT49QT-9. Po 2000 kilometrih, ki jih je prevozil, sem sem občasno začel z njim voziti tudi jaz. Motor je v originalnem stanju in gre po ravnem 45 km/h, kolikor se tudi on vozi. Danes sem se z njim zapeljal po strmem klancu navzdol in ne glede na to, ali sem držal gas ali ne, je pri hitrost 55 km/h vedno nekaj počilo v bolj sprednjem delu skuterja, če sem prav slišal zvok, a nisem prepričan. Zaviral nisem, plastika je tudi cela, motor je naprej normalno deloval. A kdo ve, kaj bi lahko šlo narobe? Morebiti kaj v povezavi z blokado oz. izpuhom?

Hvala za odgovor

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

To je normalno ker je prebil čez omejeno hitrost 45km h daj dol blokado motor bo imel manjšo porabo  in bolje bo deloval imel sem podobne probleme s svojim skuterjom ko sem dal  dol blokado je bolje deloval lp.

Blokada se nahaja v cdiju to je pod akumulatorjom samo izklopi žičko moja je bila modre barve sedaj mi gre skuter 65km h

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!