Skoči na vsebino

MOTO GUZZI splošno


ceco

Priporočene objave

  • 4 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...
pred eno uro, Joker pravi:

350 bi bilo čisto dovolj.. ampak imam čisto ustrezen mamutbajk.. za 3500e lahko hodim na mamute do konca in še potem..:P

pa še prostora ni več doma.. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Ob 29. 11. 2021 ob 18:56, Matjaž10 pravi:

Na spodnjem linku je predstavitev posebne serije V85 TT, za IT častno stražo, ob obletnici skupnega sodelovanja, saj uporabljajo Guzzi motorje že 75 let...

 

Ko ga gledam, me kar strese, res nekaj lepega.

Se spomnim, tudi VP JNA je imela Gucci-je, prav občudoval sem jih v kasarni. Najbolj smešno je bilo, da so se VP-jevci učili voziti (vsi so naredili izpit za motor v JNA), jaz z A izpitom pa v tanku?.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kaldu pravi:

...Se spomnim, tudi VP JNA je imela Gucci-je, prav občudoval sem jih v kasarni. Najbolj smešno je bilo, da so se VP-jevci učili voziti (vsi so naredili izpit za motor v JNA), jaz z A izpitom pa v tanku?.

En moj frend je bil kot vojaški policist v bivši JNA zadolžen kot pomočnik inštruktorja vožnje motorja. In je pravil, da so v njegov vod prihajali tudi taki fazani, ki niso znali od prej niti bicikla vozit. To je bilo smeha, ko so jih na poligonu najprej učili kolesarit, potem pa "na suho" gurat tiste težke Guzzi-je...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kaldu pravi:

Ko ga gledam, me kar strese, res nekaj lepega.

Se spomnim, tudi VP JNA je imela Gucci-je, prav občudoval sem jih v kasarni. Najbolj smešno je bilo, da so se VP-jevci učili voziti (vsi so naredili izpit za motor v JNA), jaz z A izpitom pa v tanku?.

 

Mogoče si bil pa premajhen za na  motor, za v tank pa " taman". ?

Guzzi.....lep, res lep.

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

47 minutes ago, izibajker said:

En moj frend je bil kot vojaški policist v bivši JNA zadolžen kot pomočnik inštruktorja vožnje motorja. In je pravil, da so v njegov vod prihajali tudi taki fazani, ki niso znali od prej niti bicikla vozit. To je bilo smeha, ko so jih na poligonu najprej učili kolesarit, potem pa "na suho" gurat tiste težke Guzzi-je...

Isto mi je pravil oce - v bivsi JNA je sluzil rok kot vojaski policist na Guzziju Falcone 500.

Je pravil o primeru ko so nekega Crnogorca ucili speljevati. Doda malo plina, spusti sklopko, motor se odpelje, on pa se naprej stoji kjer je bil... :D 

Popravljeno . Popravil Zok
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jaz pa sem v vojski od Motoguzzija imel edino le...

moto: guzi blato i prašinu...da ti vreme brže prođe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Tedybear pravi:

Mogoče si bil pa premajhen za na  motor, za v tank pa " taman". ?

Guzzi.....lep, res lep.

Sem se pa vseeno več vozil kot hodil.

pred 6 minutami, Zivnorc pravi:

...jaz pa sem v vojski od Motoguzzija imel edino le...

moto: guzi blato i prašinu...da ti vreme brže prođe...

Pešadija; kraljica rata:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako lep pa bi bil moj prvi motor, (slika je sposojena iz neta) če mi ga ne-bi ukradli. Letnik je bil '51, pripeljan iz Italije. Lastnik je bil moj oče. Sem celega podrl, dal prebavati s temno rdečo barvo, naredili so mi nove platine in sestavil sem ga nazaj. Pa so mi ga ukradli iz kolesarnice. Prometno imamo še doma. Edino oče je predelal na nožni pedal za menjati prestave. Bilo je kar zabavno se voziti (izpuh sem še čakal, pa sem se vozil samo s krivino). Edino zadnja zavora je bila na levi. Že od takrat so mi Guzzi-ji ori srcu in nikoli se ne ve, če ne bo nekoč pri hiši..............

File:Moto Guzzi Cardellino 65 (1954).jpg - Wikimedia Commons

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa zadeva. Sem kolegu pred leti pomagal prodati podobno zadevo v Italijo. Dokaj dobre zneske dosegajo. Ampak moje mišlenje je, takih zadev se sploh ne proda. Usnjeno čelado gor, smučarska očala, pa v nedeljo do bifeja.

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!