Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• RobiRoberto
      LOhka da je ostalo, lohka pa da tudi NI ničesar vEČ
    • Guest Brmbrm
      Pozdrav, Segura dvodelni usnjen kombinezon imam ze 6. leto zapored, kupil sem ga v TC-ju in bi ga se enkrat. Meni osebno zelo odgovarja, vsaj takrat je bilo mozno kupiti hlace in jakno razlicnih velikosti, kar mi je prav prislo zaradi visine (190+). Nega kot za vse usnjeno - eno vecjo piksno Nivee imam ze ves cas, redno mazem in hudic kar noce delat tezav. Tudi z zadrgami nobenih problemov (par kolegov z renomiranimi kombinezoni je pa iskalo usnjarje za popravilo) - enkrat sem edino po svoji krivdi v povezovalno zadrgo (jakna - hlace) ujel se majico.. 😁 Zelo zadovoljen in priporocam nakup. 👍 Edino zelvico sem kupil posebej, ker imam tako boljsi obcutek (lahko da napacen). 🤔 Ugoden nakup zelim! 👍
    • Shillien
      kolikor sem prebral (priznam ne celega prispevka) je začel jokati po tem ko so ga zjebali ker so ga dobli na dopingu... torej ni glih kredibilen source.
    • Nightmare
      Saj tole mislim, da je se lanski dirkalnik v letosnjih barvah.    Lp, Samo
    • mekros
      Meni je pa všeč, da so končno posodobili spletno trgovino. Zdaj dejanko kaj najdem.   Drugače sem imel v TCju vedno dobre izkušnje, pa sem imel že nekaj reklamacij. 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!