Skoči na vsebino

SYM SYMPLY 50


RobiRoberto

Priporočene objave

Kupil sem ga v Mercatorju. Ali ima še kdo take težave z njim (karburator ???), ker sem ga imel že kar nekajkrat na servisu v Tolminu, kjer mi ga popravijo toliko (očistijo vplinjač), da se z njim še pripeljem nazaj do doma (enkrat samo do bencinskega servisa na Mostu na Soči), potem se mi pa vplinjač zopet hitro "nazaj zapacka" ??? Edino kar bom poizkusil še sam narediti bo to, da bom zamenjal svečko. Najbrž so na servisu v Tolminu vsi že dovolj siti mojega skuterja in mene, tako da mi na moj zadnji mail sploh niso več odgovorili .   :blush:

Orbit.jpg.a6921e811fb7fd381f0001d9a573f008.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Vprašal sem že v temi Moje izkušnje in ker nisem dobil nobeneg odgovora, bom vpraša še tukaj.

Danes sem se v lekarno odpeljal z MMV, katera sicer še vedno vžge, toda ne tako, kakor je nekoč in kakor bi si jaz želel. Ko pritisnem na "gumb zaganjača", MMV takoj "kihne" in zatem "obmolkne", tako da moram zaganjač uporabljati vsaj še pol minute ali celo več, preden se MMV končno odloči upoštevati mojo željo ... :blush:

Ali se mogoče "kumu sanja", kaj je za to vzrok in kaj bi lahko sam naredil, da bi se stanje vžiga vnilo v tako kakršno mora biti?   :hmm:

Servis v Spanu na Brezovici je pri sedanjih temperaturah zame "nedosegljiv" ...   :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ponoči na cesto, in bos prvi tam. pohit, predno zalo zaprejo :) 

 

Ucasih smo najprej svecko menjali. Pri teh avtomatskih pipcah pa jo vcasih cevka zagodi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...
Objavljeno (popravljeno)

Danes je bil moj SYM Symply usposobljen tudi za letošnjo sezono (menjava olja).   :worship:

Še registracijio moram podaljšati do 10. aprila, ampak to bo "sitnica", ker letos tehnični pregled ne bo potreben, ker je bil narejen lansko leto.   :worship:

Če se bom letos več vozil kakor lansko leto, bosta za tehnični pregled prihodnje leto,  zelo verjetno potrebni novi gumi. Na kolesih sta še vedno isti gumi kakor ob nakupu, in sta sedaj stari že 8 let.   :blush:   :hmm:

IMG_5646.JPG.0c5dbbb125613e45f319d013178110a1.JPG

IMG_5650.JPG.1cc65510bbb7ae18090cd85e25d9bf0b.JPG

IMG_5647.JPG.959a75f2cc5ab75d2f5be96c45287063.JPG

 

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!