Skoči na vsebino

MV Agusta


-pero-

Priporočene objave

  • 10 mesecev pozneje...

lep ja, upam da deluje tudi v dežju :P

ps. vse MW aguste so jebačke do amena!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

lep ja, upam da deluje tudi v dežju :P

ps. vse MW aguste so jebačke do amena!

Mah kurc, ko bo dež, jo bom glancal in gledal v garaži!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, Demon said:

Mah kurc, ko bo dež, jo bom glancal in gledal v garaži!?

Tako Augusto model 2018 so meli v Polo v Vilahu rastavljeno proti koncu sezone.Bella da morire sam ko pomisliš da je Taljan te mine:lol1:Ko vidiš ceno se mi zdi da boš glancal modelček iz Aliexpresa:lol1:

https://www.moto.it/moto-nuove/mv-agusta/brutale-1000/brutale-1000-serie-oro-2019/7507331

Popravljeno . Popravil spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, spasku pravi:

Tako Augusto model 2018 so meli v Polo v Vilahu rastavljeno proti koncu sezone.Bella da morire sam ko pomisliš da je Taljan te mine:lol1:Ko vidiš ceno se mi zdi da boš glancal modelček iz Aliexpresa:lol1:

https://www.moto.it/moto-nuove/mv-agusta/brutale-1000/brutale-1000-serie-oro-2019/7507331

sej piše da je iz serije oro. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, DAMI34 said:

sej piše da je iz serije oro. :P

 

Pr Taljanih je  tuto Serie d'Oro dokler ne prneseš domov pa naj bo hladilnik pralni stroj al pa motor ,hvala bogu pred 3 leti sem se resu še zadnjega kosa it v hisi Hladilnika :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, Demon said:

Mah kurc, ko bo dež, jo bom glancal in gledal v garaži!?

Če boš še drugo zimo zagret za glancanje se priporočam da mi zglancaš v Serie d'Oro

IMG_20190309_123124.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

HUUUUUUUU!!!!!:kva2: Cena pa pričakovano, SITNICA.....:angryrant1:

Screen Shot 2020-01-24 at 13.06.40.png

Screen Shot 2020-01-24 at 13.06.00.png

Screen Shot 2020-01-24 at 13.05.20.png

Screen Shot 2020-01-24 at 13.06.22.png

Screen Shot 2020-01-24 at 13.09.10.png

Popravljeno . Popravil Demon
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Živjo, mogoče ni prava tema za to vprašanje ampak nevem kje naj drugje vprašam ?.
Kupil sem MV Agusto Brutale 1090RR letnik 2011. Na motorju mi ne glede na to v kateri prestavi je sveti lučka N. Je imel kdo mogoče že takšno težavo? Prejšnji lastnik je senzor že menjal, vendar ni to. Motor se pelje normalno.

Hvala za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Blaz93 pravi:

Živjo, mogoče ni prava tema za to vprašanje ampak nevem kje naj drugje vprašam ?.
Kupil sem MV Agusto Brutale 1090RR letnik 2011. Na motorju mi ne glede na to v kateri prestavi je sveti lučka N. Je imel kdo mogoče že takšno težavo? Prejšnji lastnik je senzor že menjal, vendar ni to. Motor se pelje normalno.

Hvala za pomoč.

čist tko po kavbojsko, poglej nastavitev prestavne ročice in magneta (previsoko ali prenizko nastavljena), da ga to slučajno ne jebe. Drgač pa tuji forumi in pameten servis.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa pelji na slovenski servis Šubelj ..naj ti zrihtajo ali pa jim vse po spisku..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, DAMI34 pravi:

čist tko po kavbojsko, poglej nastavitev prestavne ročice in magneta (previsoko ali prenizko nastavljena), da ga to slučajno ne jebe. Drgač pa tuji forumi in pameten servis.

 

Hvala za pomoč, sem se obrnil na tuj forum. 
Odgovor na moj problem:
I believe that bike has a gear position sensor that tells the ECU what gear you are in as well as when in Neutral. Is that correct? The dash shows the gear selected as well as the green N light when in Neutral?
If it only has Neutral indication and no Gear Position in the dash then your neutral switch wire going to the dash is grounded, either from a short circuit (pinch?) or a faulty switch.
Do you know if the bike has the original ECU installed?
I ask because the Microtec M225 requires a diode in the wire to the dash or the N light will stay on at all times. If you have the stock ECU and gear position indicator in the dash then I am not sure where to point you.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

škoda ker je taljanka, sam lepa ko 100 hudičev..no dva nova stroja za 2022 z enostavnimi imeni:

9.5 in 5.5 :P

mv-agusta-95-02.jpg.fd70f1f57a7b31f19ee9b4fc461cde7a.jpg

mv-agusta-55-01.jpg.57c456d11a71ab0629679f7f8a6d5a67.jpg

https://www.motorcyclenews.com/news/new-bikes/mv-agusta-95-55/

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni

Zanima me,ali si še kdo na forumu lasti mv agusto rivale....lep sončen dan iz Nove Gorice

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni....

Še tule bom vprašal....Ali mogoče obstajajo kakšni nosilci za zadnji kovček za mv agusto rivale 800?In prav tako za torbo,se pravi tank bag....Hvala.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
Ob 26. 2. 2023 ob 10:23, corleone48 pravi:

Pozdravljeni....

Še tule bom vprašal....Ali mogoče obstajajo kakšni nosilci za zadnji kovček za mv agusto rivale 800?In prav tako za torbo,se pravi tank bag....Hvala.LP

po slikah motor ne zgleda potovalni, s kovčkom in torbo bi že smešno zgledal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, vandrovec pravi:

po slikah motor ne zgleda potovalni, s kovčkom in torbo bi že smešno zgledal :hmm:

ah dej no. Givi , Shad pa še kdo, ma lepe nosilce za mehke torbe al slim kufre. Mal se posrfa po netu. Kdo s čim potuje, pa kako...sori ni na meni niti na tebi da sodimo.

Z Z900 od kawe sem prebluzil marsikaj..pa ne mislim smetit te teme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, vandrovec pravi:

Saj tudi na Yamaho R1 in Hondo CBR obešajo torbe samo, ne vem no...😎

saj si si odgovoril..ne veš, nisi poskusil :D

 

Ob 26. 2. 2023 ob 10:23, corleone48 pravi:

Pozdravljeni....

Še tule bom vprašal....Ali mogoče obstajajo kakšni nosilci za zadnji kovček za mv agusto rivale 800?In prav tako za torbo,se pravi tank bag....Hvala.LP

raje kot zadnji kufer, raje mam stranske torbe. Vsekakor bi pa bilo pametno posrfat mal po netu. Givi, Shad itd strani. Tudi univerzalne nepremočljive torbe, pa stranski distančniki opravijo svoje delo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!