Skoči na vsebino

MV Agusta


-pero-

Priporočene objave

Danes sedel (ja samo sedel) na Brutale 2005 ..... čeprav to totalno ni vrsta motorja zame... :kva2: :kva2: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

KRASOTA V VSEH POGLEDIH :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zelo, zelo :wub: lep motor.

Ampak ima dve napaki: velikost :( in cena :cry:

Mogoce v kaksnem drugem zivljenju, ko bom manjsi on bogatejsi :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo, zelo  :wub: lep motor.

Ampak ima dve napaki: velikost  :(  in cena :cry:

Mogoce v kaksnem drugem zivljenju, ko bom manjsi on bogatejsi  :D .

Pa še nekaj. Italjansko je res lepo sam hudiča ko doooolg ne traja.

Srečno :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj. Italjansko je res lepo sam hudiča ko doooolg ne traja.

Srečno :yea1:  :yea1:  :yea1:

:D

Ja 910ka je uzun.V motoSiju je test,baje zakrpa luknje v navoru k je bla tok navita

tko da je zdej popolnost :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Pa še nekaj. Italjansko je res lepo sam hudiča ko doooolg ne traja.

Srečno :yea1:  :yea1:  :yea1:

Ne vem zakaj nebi trajali italijani. No, verjetno si prevozu na tisoče km in že veš...... :SS

Motorček je cudovit! :devil:

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si ga uspel peljati?

ampak sestavljen je pa lahko zlo šlampasto....

poudarek na LAHKO :blush: ..ker smo vidli samo en kos :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

A mi lahko kdo prosim razloži, kakšna je razlika med Brutale 910, Brutale 910R, Brutale S, Brutale Oro in pa Brutale Gladio. Gladio pa Oro sta samo "limited editon" seriji. Sicer pa mi je barvno najbolj všeč Gladio, Brutale S sivo črna kombinacija in 910R. Se pa prodajajo tudi pri nas. Cena za 910 je 3.5 miljona. Me zanima kolk je cena za modele ki so mi všeč, verjetno 1,5 miljona več. Je pa vredna greha ni kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo prosim razloži, kakšna je razlika med Brutale 910, Brutale 910R, Brutale S, Brutale Oro in pa Brutale Gladio. Gladio pa Oro sta samo "limited editon" seriji. Sicer pa mi je barvno najbolj všeč Gladio, Brutale S sivo črna kombinacija in 910R. Se pa prodajajo tudi pri nas. Cena za 910 je 3.5 miljona. Me zanima kolk je cena za modele ki so mi všeč, verjetno 1,5 miljona več. Je pa vredna greha ni kaj.

Brutale 910 S: osnova 100 kw pri 12.000 vrt, 96 Nm pri 7900 vrt, tri barve (črna, rdeča, srebra -vedno so kombinacije dveh barv), teža pripravljen za vožnjo (ne suha!, ta je cca 12 kil manj): 185 kg, cena 3.597.120 sit.

Brutale 910 R: vse kot zgoraj, razen kovani Marchesini Alu kolesni obroči, radialna zav.čeljust spr.,vpetje pesta za radialno zav.čeljust, Magn. rdeče barvan pokrov ventilov, estetski dodatki na okvirju, posodi goriva in zadku - vedno popolnoma črna - vedno popolnoma ni za vsakogar - prodaja po individualnem razgovoru s stranko - (4.176.000 sit)

Brutale 910 starfighter: vse kot R samo 106 kW-11.000v/min; karbon plastika, teža 179 kg - cena - delan samo za znanega kupca - večerja s stranko - predpogodba

Brutale gladio: moje mnenje - najlepša brutale!! omejena edicija 300 motorjev, ki je pa na žalost pošla - vseeno: gladio basic: posebno zelo kakovostno lakiranje z ročno barvanimi rdečimi livrejami (črtami) + pravi usnjen sedež z rdečimi šivi, MV Agusta alarm, srebna ploščica na mostičku vilic z gravuro Vašega imena + certifikat o pristnosti. Gladio full optional: veliko karbona, kovani kolesni obroči

Brutale Oro - premalo prostora za opis - omejitev: srce lastnika - denar je tu drugotnega pomena.

za individualizacijo, ki je pri MV Agusta narejena v popolni profesionalnosti pa

A mi lahko kdo prosim razloži, kakšna je razlika med Brutale 910, Brutale 910R, Brutale S, Brutale Oro in pa Brutale Gladio. Gladio pa Oro sta samo "limited editon" seriji. Sicer pa mi je barvno najbolj všeč Gladio, Brutale S sivo črna kombinacija in 910R. Se pa prodajajo tudi pri nas. Cena za 910 je 3.5 miljona. Me zanima kolk je cena za modele ki so mi všeč, verjetno 1,5 miljona več. Je pa vredna greha ni kaj.

link na individualizacijo:www.mvagustacorse.com

BRUTALE_starfighter.pdf

Brutale_910_R.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor! Zdaj je treba imet samo še srečo na lotu pa bo...

Niti ne. Šparat začni pri malenkostih. IN na leto pršparaš 1 milijon. Kaj so malenkosti: na streho namontiraj sončne kolektorje, dobro izoliraj hišo, uporabljaj deževnico okoli hiše, ne vode s pipe, reduciraj telefonske klice, jej dobro pa tistega malo....v dveh letih imaš dovolj + vrednost tvojega motorja. Nemogoče je samo tisto kar je že zamujeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bi bil pa rad njun sin :naughty:

ne bi se branu

MB reg.? :hmm:

registracija je lj.

Popravljeno . Popravil Ice
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Vaše mnenje o tej garaži - pravzaprav tistega kar je v notranjosti.

Da pomagam:

1 x MV A F 1000 S

1 x MV A B 750 S

1 x MV A B 910 R (model 2007) Da, ko nekateri bijejo bitko z razprodajo letnikov 05, 04, 03, se nekateri že vozijo z motorji 07.

post-1616-1154954636_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

večina evropejcev je 1valjnih ali pa 2valjnih

zakaj hudiča je pa mv agusta 4 valjnik???????

:? :? :?

ali pa 3valjnih (Benelli, Triumph)... ali pa bmw 4valjniki... ;) pa triumph 4-valjniki... pa ducati 4-valjnik... :devil:

Vaše mnenje o tej garaži - pravzaprav tistega kar je v notranjosti.

Da pomagam:

1 x MV A F 1000 S

1 x MV A B 750 S

1 x MV A B 910 R (model 2007) Da, ko nekateri bijejo bitko z razprodajo letnikov 05, 04, 03, se nekateri že vozijo z motorji 07.

Mr. Zupin himself. Valda, da ma v garaži, če pa je dealer teh zadev :) Bi blo že hecno, če bi imel kaj drgega za vtis prestiža delat...

Moje mnenje - fajn garaža. Predvidevam, da majo motorji tut kak kilometer na števcu.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa 3valjnih (Benelli, Triumph)... ali pa bmw 4valjniki... ;) pa triumph 4-valjniki... pa ducati 4-valjnik... :devil:

ja sam kdaj pa je bmw naredu 4valjnik pa ducati

mv agusta ga je mela ze pred vsm ostalimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vaše mnenje o tej garaži - pravzaprav tistega kar je v notranjosti.

Da pomagam:

1 x MV A F 1000 S

1 x MV A B 750 S

1 x MV A B 910 R (model 2007) Da, ko nekateri bijejo bitko z razprodajo letnikov 05, 04, 03, se nekateri že vozijo z motorji 07.

Fak :eek: Kako lepo zlozeni skorenci pa kombinezoni. Ne pa jst, k se vsak dan mimo moto opreme prebracam, k jo mam tam k pojstli vrzeno :D Je pa prirocno jo meti poleg torbe, da lahko zjutraj takoj smuknem v kombinezon :yes:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se 2 slikc iz postojne

brutalko vozi zena f4 pa moz :OK:

[attachmentid=66559]

[attachmentid=66560]

Ima dec doma parkirano še eno F4, katero renta sinu, ko je priden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mr. Zupin himself. Valda, da ma v garaži, če pa je dealer teh zadev :) Bi blo že hecno, če bi imel kaj drgega za vtis prestiža delat...

Moje mnenje - fajn garaža. Predvidevam, da majo motorji tut kak kilometer na števcu.

Garaža ni od ZUPINA Mr.BRIHTNEŽ! in on nima treh MV Agust v lasti......ima eno F4 750 ORO 28/300 just 4 your record.

Garaža je od možakarja ki vozi F4-1000 (prej je imel 750-tko), žena pa Brutale 750, pred kratkim pa si je omislu še Brutale 910R tko za gušt...ker se pač samo enkrat živi pravi on...

Ima dec doma parkirano še eno F4, katero renta sinu, ko je priden.

Ta dec ni v povezavi z motorjema na sliki, oni je iz Velenja in res ima doma svojo prvo F4750 (prvo v Sloveniji) katera ima že 95.000 Tkm, trenutno pa sam vozi F4 1000, sinu pa včsaih da svojo staro 750...

Vse to vem ker vsem tem ljudem šraufam Aguste, pa tud kakšno sem jim že na dom prpelu... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!