Skoči na vsebino

MV Agusta


-pero-

Priporočene objave

Garaža ni od ZUPINA Mr.BRIHTNEŽ! in on nima treh MV Agust v lasti......ima eno F4 750 ORO 28/300 just 4 your record.

Garaža je od možakarja ki vozi F4-1000 (prej je imel 750-tko), žena pa Brutale 750, pred kratkim pa si je omislu še Brutale 910R tko za gušt...ker se pač samo enkrat živi pravi on...

Ta dec ni v povezavi z motorjema na sliki, oni je iz Velenja in res ima doma svojo prvo F4750 (prvo v Sloveniji) katera ima že 95.000 Tkm, trenutno pa sam vozi F4 1000, sinu pa včsaih da svojo staro 750...

Vse to vem ker vsem tem ljudem šraufam Aguste, pa tud kakšno sem jim že na dom prpelu... ;)

Matr, a je tok šraufanja z temi motorji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, a je tok šraufanja z temi motorji :D

MVA se ne šraufa - boža se! A bi ti Angelino Jolie božal s prstki al s kilskim francozam butal?

Več resnobe: o vzdrževanju pa ve itak lastnik z 95.000 kilometrsko F 750 največ povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam kdaj pa je bmw naredu 4valjnik pa ducati

mv agusta ga je mela ze pred vsm ostalimi

Pravzaprav ga je imela leta 1954 - trivaljnik. Še prej pa Gilera - štirivaljnik. Vozli so pa Mike (Hailwood), John (Surtess pa še en Hartle),Giacomo (Agostini), Carlo (Ubbiali) in Phil (Read). Vsi ti gospodje (nekaj je že rajnkih) so MVA privozli 37 naslovov svetovnih prvakov v GP. Zgodovina motociklizma je precej starejša od slobodne SLO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Zakaj se mi zdi da en in isti motor nardijo u miljon izvedbah? Hmmm, mogoče ker je to res. zraven tega delajo nevem kak pomp...

Sej je lep, OK, pa nej bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se mi zdi da en in isti motor nardijo u miljon izvedbah? Hmmm, mogoče ker je to res. zraven tega delajo nevem kak pomp...

Sej je lep, OK, pa nej bo :D

He he... kar je dobru....

peli pa pol poj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se mi zdi da en in isti motor nardijo u miljon izvedbah? Hmmm, mogoče ker je to res. zraven tega delajo nevem kak pomp...

Sej je lep, OK, pa nej bo :D

gre za t.im. butično proizvodnjo. Male, posebne serije. Višja cena. Marketing.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je vse uredu, super fino, fajn.... ampak... pišuka, jest mam motor še vedno za furat in ne za v vitrino. F4 je lep moped, ampak cena je pa mal visoka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo!

Mv agusta je res lep motor in ima tako obliko,ki ne zastara tako hitro. Je pa draga in baje da tudi servisi niso ravno poceni...skratka zbirateljska. Jih je pa malo in s tega stališča so nekaj posebnega.

Vem za primer,ko je tip pripelju F4 na servis As domžale ( Honda ) in je hotel gumo zamenjat pa niso imeli ključa. Potem je pa šel serviser k enemu kolegu,ki ima ferrarija si kao ključ sposodit ,da so lahko gumo zamenjali :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo!

Mv agusta je res lep motor in ima tako obliko,ki ne zastara tako hitro. Je pa draga in baje da tudi servisi niso ravno poceni...skratka zbirateljska. Jih je pa malo in s tega stališča so nekaj posebnega.

Vem za primer,ko je tip pripelju F4 na servis As domžale ( Honda ) in je hotel gumo zamenjat pa niso imeli ključa. Potem je pa šel serviser k enemu kolegu,ki ima ferrarija si kao ključ sposodit ,da so lahko gumo zamenjali :D

To se mi zdi neumno da dajo neke posebne šraufe na motor, ki je lih tko motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taki detajli delajo motor še bolj ekskluziven.

In potem lahko rečeš, da se da samo s ključem od Ferarija menjat gumo. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub: ah da bi bil ene 10 let mlajši :wub:

Zakon tale Agustica, lepa, pa še zverinsko ostra. :OK:

Popravljeno . Popravil vulcan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se mi zdi neumno da dajo neke posebne šraufe na motor, ki je lih tko motor :D

NIč vesoljskiniso šraufi na MV A (razen tega da so u nulo narjeni), za kolo odšraufat je dovolj če ima mehanik ključ št 55 - natični 12 robni. Ga delajo v Uniorju, ga dela Gedore, ga dela Wuertz, ga dela Usag, ga dela Beta......

Očitno je s šraufi vse OK...morda ne štima z onmi ki so se lotli šraufanja

Sej je vse uredu, super fino, fajn.... ampak... pišuka, jest mam motor še vedno za furat in ne za v vitrino. F4 je lep moped, ampak cena je pa mal visoka.

MVA so predvsem za furat...in tako drgač se pelje! Nekaj podobnega dožviš samo še na KTM ADV 990 (950) na hitrih makadamskih pasažah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav, ampak v končni fazi pač spet en nov plastičar. Ki se na prvi pogled ne razlikuje od drugih. Če ne bi bilo nalepke MV Agusta, ne bi bil zanimiv. Me zanima, če bi si ga ljudje na cesti ogledovali, če bi dal gor napis Kawasaki Ninja ali kaj podobnega?

Kje so lepi časi, ko si motor že na daleč spoznal. Tako z očesom kot tudi z ušesom. In vsaj za moj okus so imele Aguste zeloooooo hud zvok.

In če je že naslov teme Mv Agusta, a se kdo spomni 750-ke iz leta 1970 ?

post-8423-1173334814_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noro lepe so te mv aguste F4 :wub: To dvoje so mi sanje... MV Agusta F4 al pa Ducati 1098 :P

Uh se strinjam,pa vendar :hmm:

Ostra pa je..

Popravljeno . Popravil Klajba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bom velik in bogat jo kupm.Do takrat pa :angry: :eek:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to je men najlepša zadeva na svetu ne sam od mopedov!!! :eek:

Pa sej kaka 750 6 let stara je že skor za 9000eur - takorekoč zastonj :headbang: Pa štima je res zakon!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje so lepi časi, ko si motor že na daleč spoznal. Tako z očesom kot tudi z ušesom. In vsaj za moj okus so imele Aguste zeloooooo hud zvok.

Ni treba v pretekliku hvalit zvok. Ta je še danes takšen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Uf, a so povečal prostornino :naughty: 2007 je mela 183KM @ 12.400rpm, pošteno so jo spet nadgradil :) tud men en lepših motorjev... :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!