Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Zasavska


Priporočene objave

Punce, zdej pa neki resnga. A so tistle vajne taprave slike al nja.

zihr ne. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punce, zdej pa neki resnga. A so tistle vajne taprave slike al nja.

Me prou matra fjrpc.

Svojo poglej! :shock: :twisted: Sicer bi pa to že moru vedit, razen če te spumin preveč ne matra. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha Zasavci pa ka pr vam kej dogaja :?

itak da dugaja, sonček sije pa mopede bo treba že kej registrirat :twisted:

.......še mal pa se bomo spet začel na Pudmej zbirat :wink: komi čakam :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za Kiki,

nism duabar zastuopu tvuajga udguovora...želje so eno... ampak a tist štima skup al nja??? Bot fajn pa puvej.

Mej se fajn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za Kiki,

nism duabar zastuopu tvuajga udguovora...želje so eno... ampak a tist štima skup al nja??? Bot fajn pa puvej.

Mej se fajn

Ej ti Me Ni.... :D

Kako lepo te je brati, ker zvabiš prijeten nasmeh na usta.... :scatter: Ti povem na štiri oči takrat, ko se srečava.... do takrat pa pozdravček :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trboučnice, Trboučki in Zagurjanke pa š Zagurjani ..... en fulll, kulll lep puzdrau.

Kuga sam pu interneti ruputate.... Udzuni j full tuapl, vi pa mutorje na tuaplem, namest na cest.

Zbudmo se no mal!

##Se š kejslišmo##

Kuga pa j tole zaedn Me Ni :?: :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha Zasavci pa ka pr vam kej dogaja :?

O;dugaja dugaja prid mal med ldi pa boš vidu :shock:

Vrnil sem vam zelo pogrešanega člana Giannija! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga banda :) ....kot prvo vsem najlepša hvala za vlivanje upanja, vse lepe besede, skrb in prijateljstvo, v mojih zoprnih trenutkih okrevanja desnega gležnja, ki bodo še kar nekaj časa trajali. :wink:.....obenem še en pozdravček okrevanja Hanziju-če bo tole slučajno bral, bil je namreč v sosednji sobi, kar pa jst na začetku sploh nisem vedel.

Danes sem pricapljal domov, jutri sm še doma, v petek pa odcapljam v Laško na spomladanski lov fizioterapevtk :shock: :oops: :lol: .

Ajaaa....se opravičujem vsem,ker sm moje izginotje pozno objavil,morm rečt da sm bil po opreaciji zlo bogi tko da sm pozno komaj kaj ksebi pršu :cry: :( ...Obelix,Kaja,čokoladke so bile odlične, 15kg Motoristov, promocija uspela...nekaj sester sm prepričal, da se bodo začele vozit z motorji, :P pol sobe bolnikov, bo pa novih motoristov :D , ker itak je z motorjem varneje 8) ...baje naujo več smučal :lol: .

Men pa zgleda, za večjo varnost, res sam še škornji pa sportak pod ritjo,ostanejo-Viking se strinjam s tabo. :lol: :D

Odločil sm se, da motorček ne gre v prodajo, :wink: ker novega, dejansko v prihajajočih mesecih nisem sposoben kupit, potem v špici sezone pa tko al tko ni kej iskati. Da se mi zgodi, da ostanem brez motorja.. :o ..ne bi prebolel,.. :o .popizdim!!!!! na vrat na nos, bi kupil še ene jajce :oops: :x . Tko da...moj Fredi bo še nekaj časa moj :oops: , itak mi pa ostanejo letos le še turistično rekreativne krajše vožnje :cry: . Po vsej verjetnosti bom imel začetek sezone nekje konec maja. :cry:

No časa za Mramorja, diplomco in prakso bo na pretek....,no vsaj za nekaj je dobro. 8) :wink:

Pozdravček vsem...prletim jutri kej na chat..da kiro rečemo. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem berem, ne skrbi :wink:

Katere sestre pa si prepričal! nekaj jih pa poznam s tvojega oddelka :twisted:

lepe fizioterapevtke v laškem pa želim ti da bi kje tud tam imel dostop do neta!

:?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrnil sem vam zelo pogrešanega člana Giannija! 8)
Hvala. Ga bomo drugič bol pazl. :wink:

Kuga pa j tole zaedn Me Ni Familiarna amnezija.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Puobi pa punce.... učjri pupoudne so čez Ltijo šibal trije tazaresn muturisti. Začjl se j, a nja? Kdaj mislte tut vi kej šibat pu uvinkih?

Puvejte de pridemo kej zraun (sm slišu de mate fejst punce....)

Mejte se fajn.

Me Ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljene vse ljubiteljice in ljubitelji moto-stvari iz Zasavja.

So me pregovorili, da se vam pridružim. Recite kakšno, da vidim, kako stvar deluje.

Lep pozdrav,

Zmajko

(če ne veste kdo sem, poglejte v profil)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock:  :shock: Ej sorry Me Ni! Ocitn smo te za Zmajkota zamenal! Al pa tud ne. :?  :?  :twisted:

A si mal u tjamo brcla :twisted: :?: :?: al si pa vsaj v močnih dvomih :idea: :idea: :idea:.....................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljene vse ljubiteljice in ljubitelji moto-stvari iz Zasavja.

So me pregovorili, da se vam pridružim. Recite kakšno, da vidim, kako stvar deluje.

Lep pozdrav,

Zmajko

(če ne veste kdo sem, poglejte v profil)

Ojla kolega.... :D

Ti si nam pa res dal za misliti...vsi smo se že veselili, da si se nam pridružil kot Me Ni... zdej si pa res tukaj kot Zmajko :Fade-color

No ja... kakor koli že... lepo, da si z nami in upam, da se kmalu spet srečamo :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr čist nč več ne dohajam teh pogovorov. Menda sem ostal tam nekje na 10. strani 1. dela zasavske sekcije.

A se že kdo kej voz z motorjem. Mene že ful srbi. Če bo konc tedna lep in cesta dokaj normalna se bom mal preluftu.

Nč, fajn se mejte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druščina,

kaj pravite na mojo slikco (avatorja)? Mislim da jo je Kaja že videla.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druščina,

kaj pravite na mojo slikco (avatorja)? Mislim da jo je Kaja že videla.

LP

KUGA PA BI LHKA TOLE BLO :?: :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrnil sem vam zelo pogrešanega člana Giannija! 8)
Hvala. Ga bomo drugič bol pazl. :wink:

Kuga pa j tole zaedn Me Ni

AMPAK JST Š ZMJRI NE VEM KUGA J TOLE ZAEDEN Me Ni :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako boš žural, če pa zunaj sneži.

I'm so sad, realy.

Pozdrav vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druščina,

kaj pravite na mojo slikco (avatorja)?

LP

Slikca je zelooooo fina.... :smilecolros:

Kiki bi se tud kdaj z ATV-jem pelala.... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druščina verjetno ve, da ima Baki jutri RD. Baje (tako se govori) naj bi za nedeljo pripravljal neko t.i. ŽURKO. Če bo temu res tako, pridem v zasavje z ATV-jem.

Seveda, da kmetom njive preorjem.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!