Skoči na vsebino

Za vse, ki ste že kdaj kupili rabljen avto ...(anketa)


Priporočene objave

Pozdravljeni,

 

Sem študent programa Avtoservisni menedžment, na Višji strokovni šoli v Celju.

Lepo bi vas prosil, če bi si vzeli par minutk časa in izpolnili anonimno anketo, namenjeno vsem, ki ste že kdaj kupili kakšen rabljen avto. Anketa je zelo preprosta in ima zanimivo tematiko.

Delam namreč diplomsko nalogo s področja trženja rabljenih vozil in anketa je del raziskave, ki jo moram izvesti.

Vsak odgovor mi bo koristil, ko bo končana sem pripravljen z vami deliti rezultate …

 

Hvala vsakemu posebej za vseh dvajset izpolnjenih vprašanj! Lep pozdrav

 

Link do ankete (aktivna bo do 16.11. letos):

 

https://www.1ka.si/a/107325

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri uprašanju 15 bi lahko dodal točko morda, ali ne vem. Ne morem rečt da so kilometri sigurno realni, lahko samo rečem da tega nisem odkril čeprav se mi lahko zdi sumljivo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točka 5 -> zakaj ni možno več odgovorov ? Mene prepriča več stvari, ki jih imate naštete, ne samo ena ! To pač ni realno...

Točka 8 -> Zakaj ni možno sam napisati, koliko garancije si dobil pri nakupu rabljenega vozila ... Pr zadnjem sem dobil 6 let, kako naj to napišem, če ni možnosti ?

Končano .... Pa srečno :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepči!

Evo, izpolnil ti bom anketo za "rabljen avto", kot si napisal v svojem postu, te pa samo "opozarjam", da v sami anketi vztrajno sprašuješ za vozila in se zaradi tvoje želje v postu pač "ne upam" vpisat ne za traktor, ne za kombi in ne za motor, ki je bil kupljen nazadnje.

Ajd!

Popravljeno . Popravil GoBobi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za vse Vaše rešene ankete in napisana mnenja.

@HD-DynaGlede točke 5 bi res lahko dal možnost "prepričalo me je vse našteto", vendar po navadi nas nekaj dokončno-najbolj prepriča v nakup ...npr. nekdo ne gre v nakup, če ni ponujenega financiranja vozil, kljub temu, da je vse ostalo dobro....

Glede točke 8 ...ja imaš prav, lahko bi dal še kar nekaj možnosti, vprašanje je morda celo malce premalo natančno ...v bistvu se s to točko sprašujem koliko garancije so pripravljeni dati prodajalci na vozilo, ki je že izven tovarniške garancije ali jamstva, kar se pa ponavadi pri enemu letu konča po moje.... ja smiselno bi bilo dati opcijo, vozilo "je še v tov. garanciji" ali kaj podobnega ....je pa tako ali tako še opcija "nič od naštetega". Skladno s tem velja opozorilo, da so od leta 2011 po zakonu dolžni vsi specializirani trgovci, fizične ali pravne osebe, na rabljeno vozilo dati vsaj en mesec garancije

@GoBobiHvala za opozorilo, pojem avto in vozilo nasploh je razlika se zavedam, moja napaka, anketa je mišljena prvenstveno za osebne avtomobile ..

Anketa je še vedno aktivna.

Hvala vsem še enkrat in lep dan želim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
pred 12 urami, Bmflar pravi:

Eto, kupu rabljen avto, 2 leti star, samo 5.000 km prevoženih, servisna knjižica izpolnjena ampak je zgorela v požaru med bombardiranjem Berlina :cry:

Ampak zdej mi pa res nič ni jasno, a mislite, da je prevrtel kilometre :eek:

u masko spredaj konj šutnu, k je svoje obuvalo gor pustu ... :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!