Skoči na vsebino

Moto GP 2017


exclan

Priporočene objave

7 hours ago, ArcaneWater said:

Ne razumem zakaj se nekateri tolk usajate? Dovi je rekel da je mu Lorenzo bil v pomoč, da se je lahko potegnil za njemu, in da sta bila oba na limitu. Zej če ste bolj pametni kakor tist ki je bil glavni akter v tej zgodbi pa svaka čast.

 Ni vazno kaj je Dovi rekel. Kaj pa on ve! Tisto kar se pa tule pametuje je edina resnica. Vera! Dovi ne ve kaj govori, kako se dirka, laze se da bi scitil Lorenza ali ka jaz vem koga, butl je ipd... sicer nihce ne pojasni zakaj bi to delal, tako pac je...

 

  Jaz naceloma verjamem voznikom, in to vsem,  tisim ki jih maram in  tistim ki jih ne maram tudi... Je reku Rossi da je star motor boljsi, mu verjamem. Pa ce prav ga ne maram. Dec zna vozit, in ce rece da je moped slab, in poleg tega imata se oba voznika tezave, ne vem zakaj ne bi verjel... Katerikoli voznik proti forumu: men je jasno kdo je pri koritu in kdo sanja...

 

   In Dovi bi prehitel, ce bi lahko. Poveda je , da je imel probleme z oprijemom zadnje gume. Lorenzo je vozil s krilci, Dovi je vozil brez, krilca kar precej zmanjsajo koncno hitrost na ravnini in Dovi niti na  ravnini iz zavetrja ni sel mimo. Torej bi se racun lahko izsel...

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, jvalant pravi:

 Ni vazno kaj je Dovi rekel. Kaj pa on ve! Tisto kar se pa tule pametuje je edina resnica. Vera! Dovi ne ve kaj govori, kako se dirka, laze se da bi scitil Lorenza ali ka jaz vem koga, butl je ipd... sicer nihce ne pojasni zakaj bi to delal, tako pac je... Jaz naceloma verjamem voznikom, in to vsem,  tisim ki jih maram in  tistim ki jih ne maram tudi...

Tudi, če je to prava resnica...kar pravijo vozniki za javnost je dejstvo, da večkratnih ukazov iz boksov ni upošteval, kao, da sam bolje ve....tako, kot Rossi, ko so ga klicali na zamenjavo motorja pa ni hotel it, pred tem je vodil, potem pa izgubil, ne vem več, koliko mest. Take napake niso v prid dirkačem...pravi moštveni kolega bi ga takoj na začetku spustil mimo, niti malo ne bi pomišljal, ve se, kdo je v moštvu prvi voznik in kdo drugi. To, da ga je vlekel so pa smešnice, ker sta oba zaostajala za trojico, samo v enem trenutku sta imela malo boljši tempo...

Sicer je vse to brezveze, tudi Doviju ni žal, ker praktično ni ničesar izgubil. Verjetno je tudi vozil precej zakrčeno,  ker je vedel, da je nemogoče računat na kaj več, kot to, kar je dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motogp.com, crash.net ipd, Izjava Dovija, sej je poba lepo povedal.... :)

 

 Zadevo z ukazi bo moglo mostvo samo resiti. Kaj se je pa tam tocno dogajalo, pa verjetno ve samo Lorenzo... Je posebnez, maram ga ne prevec...  ampak vseeno ne bom nikogar klical preder ipd, bodo sami ze resili zadevo. Dovi je svoje povedal, ni imel kart za zmago. Posteno povedano. Tam neki drugi dirkaci ze krivijo motor ipd. Ja lahko da je slab, ampak ce jim je to uzgalo sele zadnjo dirko, so si krivi sami...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, jvalant pravi:

 Dovi je svoje povedal, ni imel kart za zmago. Posteno povedano. 

Res je, nič ni izgubil, samo "tadrug" se je brezveze še bolj "onečastil", pri navijačih in moštvu. :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, vandrovec pravi:

Res je, nič ni izgubil, samo "tadrug" se je brezveze še bolj "onečastil", pri navijačih in moštvu. :P

zakaj, saj ni dobil ukaza, dobil je nasvet :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

zakaj, saj ni dobil ukaza, dobil je nasvet :P

 

čebi bil jaz šef moštva, bi ob prvem neupoštevanju ukaza, vzel v roke daljinec in mu razstrelil agregat na motorju...pa naj se j..e bučko z lučko  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, vandrovec pravi:

čebi bil jaz šef moštva, bi ob prvem neupoštevanju ukaza, vzel v roke daljinec in mu razstrelil agregat na motorju...pa naj se j..e bučko z lučko  :P

ni tako enostavno kot zgleda. Poznaš mogoče njegovo pogodbo? Vprašanje je kako so določili

ukaze iz moštva (torej kako jih je/ni potrebno spoštovat)

in

koliko je odpravnina če je bučko z lučko :P

ps. verjemi, da je pa v pogodbi določeno vse, tudi kdaj lahko gre na WC

 

Meni gre miselnost "šef ima vedno prav, pa četudi nima prav" malo mimo. To so časi totalitarizma, vsaj kar sem jaz gledal (in samo po mojem mišljenju, lahko se motim) je Horhe res vlekel Dovija. Niti 1x nisem videl tistega pravega Dovija, ki je zajebal Markeza v prejšnjih dirkah.

Sicer pa to tako ali tako nima veze, nas zanima uradno stališče, in očitno je Horhe tu zmagal, ker če bi zajebal, bi ga prali povsod, prej bi rekel da so zajebali sami s pretiranim posiljevanjem mape8 in tablo, ki je jasno dala vedeti za kaj se gre. Me pa osebno ne bi nič motilo, če bi Dovi bil GP prvak, ampak lej MM je bil boljši.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

, ampak lej MM je bil boljši.

Sploh se ne gre za to, kdo je bil boljši, tu ni dileme. Gre se za to, kaj je nekdo v danem trenutku dolžan narediti (verjetno tudi po pogodbi) predvsem pa po plemeniti človečnosti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, vandrovec pravi:

Sploh se ne gre za to, kdo je bil boljši, tu ni dileme. Gre se za to, kaj je nekdo v danem trenutku dolžan narediti (verjetno tudi po pogodbi) predvsem pa po plemeniti človečnosti. 

sem že zdavnaj povedal, plemenita človečnost je podobna F1 (račke v krogu), ena od teorij, druga pa je, da mi verjetno nimamo toliko pojma o dirkanju in o tem kar pravi Horhe in vsa ostala kompanija. Žal mi je, moje stališče (ni nujno da se z njim strinjaš) je tako , kot je uradno stališče:
Ducatija

Danija

in

Lorenca.

Simpl ko pasulj-

ps. če je kršil pogodbo bodo penali, Jojo že ve koliko bo odštel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

sem že zdavnaj povedal, plemenita človečnost je podobna F1 (račke v krogu), ena od teorij, druga pa je, da mi verjetno nimamo toliko pojma o dirkanju in o tem kar pravi Horhe in vsa ostala kompanija. Žal mi je, moje stališče (ni nujno da se z njim strinjaš) je tako , kot je uradno stališče:

 Verjetno?! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo je vse skupaj izvedel zelo inteligentno. Marcu je vrnil uslugo za predlanski naslov, ker ni spustil Dovija naprej, svoje delodajalce pa prepričal, da je pomagal svojim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Demon pravi:

Pa kaj tebi ni jasno? Dovi NI bil sposoben Lorencota prehitet, po polovici dirke, ga ni bil sposoben več niti sledit in ti misliš, da bi Dovi Marqueza ujel, in ga s siljenjem v "rit" prisilil v napako? Popolnoma zgrešeno mišljenje! Jaz bi razumel, če bi Lorenzo spustil Dovija naprej ker bi Marquez odstopil ali se vozil okoli 11 mesta zadaj, kjer bi Dovi imel še kakšno minimalno možnost za osvojitev naslova. Ker pa je Marc bil absolutno boljši od Dovija in tudi pred njim, pa ni bilo enega razloga, da bi ga spustil naprej. Pa še počasnejši je bil od Lorenza...

 

pred 15 urami, BIF pravi:

@Demon

Pa kaj tebi ni jasno? Dovi NI bil sposoben Lorencota prehitet, po polovici dirke, ga ni bil sposoben več niti sledit in ti misliš, da bi Dovi Marqueza ujel, in ga s siljenjem v "rit" prisilil v napako? Popolnoma zgrešeno mišljenje! Jaz bi razumel, če bi Lorenzo spustil Dovija naprej ker bi Marquez odstopil ali se vozil okoli 11 mesta zadaj, kjer bi Dovi imel še kakšno minimalno možnost za osvojitev naslova. Ker pa je Marc bil absolutno boljši od Dovija in tudi pred njim, pa ni bilo enega razloga, da bi ga spustil naprej. Pa še počasnejši je bil od Lorenza...

 

Ne...Ti ne razumeš...ker imaš težave ali pa nočeš.

Ti bom razložil na osnovnošolskem nivoju. Če bi vsi v tej dirki padli in bi zmagal Lorenzo in pobral vse točke....kaj se bi spremenilo....NIČ!!!!!...upam, da do sem razumeš...

Dovi se je boril za naslov SVETOVNEGA PRVAKA...sicer z minimalnimi možnostmi pa vseeno....tudi to verjetno razumeš...

Če si v tem primeru Lorenzo...premoreš ščepec morale, si sposoben regulirat svoj egoizem, si vsaj pismen in bereš navodila, če čutiš minimalno pripadnost ekipi, ki te plačuje, fujtra, omogoča, da se sploh voziš in imaš minimalne človeške standarde....potem DAŠ EKIPNEMU KOLEGU MOŽNOST!!!!

Čisto vseeno je, kdo, kako in kje voziš....če si pravi ded...daš kolegu možnost. Kaj bo on naredil v tem primeru ni relevantno. Relevanto je to, kako se je Lorenzo obnašal. Izgovarjanje da je čakal da bo MM padel je kozlarija. MM ne pade kar tako in to vemo VSI....edina možnost je ta, da bi ga v padec prisilil Dovi...in te možnosti Lorenzo ni žele dati ekipnemu kolegu.

Zdaj razumeš????

 

pred 7 urami, GeeSXer pravi:

Moral ga vlečt za sabo, ker ga Dovi ni mogel prehitet. :D

meni osebno se zdi , da bi lahko lorenzo potegnil in spravil mm-ja ob živce ..če je bil toliko hitrejši od dovija.. če bi pa šel na zmago bi pa res dokazal , da resno dirka...  pa še do cilja ni pripeljal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, thumper said:

meni osebno se zdi , da bi lahko lorenzo potegnil in spravil mm-ja ob živce ..če je bil toliko hitrejši od dovija.. če bi pa šel na zmago bi pa res dokazal , da resno dirka...  pa še do cilja ni pripeljal..

Meni osebno se pa zdi, da bi VSI na VSEH dirkah lahko malo potegnili, da bi prvega spravljali ob živce in potem zmagali!:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj hocete met? Dirkalnje, ali tragikomedijo, kjer se spusca "boljse", a pocasnejse naprej, po reziji stricov iz ozadja? Dejte se vprasat. Prov res. Ce Lorenzo ni hotel spustit predse Dovizioza je edino prav naredil. 

Tako, kot je Marquez napadel Zarca, to je poslastica. tako vozi svetovni prvak. Zato gledamo dirke. 

In ce mene vprasate, bi zmago ful privoscil Zarcu, prvenstvo pa Doviziozu. Samo jebiga,. ni jim ratal. Bojo pa meli motivacijo za se boljse delo cez zimo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, compaq pravi:

Kaj hocete met? Dirkalnje, ali tragikomedijo, kjer se spusca "boljse", a pocasnejse naprej, po reziji stricov iz ozadja? 

Taka so pravila igre v mostvih, cudno, da tega ne ves? Na zacetku sezone ni razlik, no koncu, ce se nekdo bori za naslov je pa normalno, da je mostveni kolega tam zato, do mu pomaga...al pa tud ne, da ga ovira...se ti zdi bolj fer, da je pomagal nekomu iz drugega moštva?

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, vandrovec pravi:

Taka so pravila igre v mostvih, cudno, da tega ne ves? Na zacetku sezone ni razlik, no koncu, ce se nekdo bori za naslov je pa normalno, da je mostveni kolega tam zato, do mu pomaga...al pa tud ne, da ga ovira...se ti zdi bolj fer, da je pomagal nekomu iz drugega moštva?

Meni se zdi fer, da gledam napeto dirkanje in da zmaga najboljsi. Tebi pa se zdi fer, da zmaga nekdo, ki dejansko ni bil najboljsi na dirki, prvenstvu, ... Kako si razlicno razlagamo tako enostavno besedo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!