Skoči na vsebino

Moto GP 2017


exclan

Priporočene objave

pred eno uro, jskrablin pravi:

 Lorenzo je hiter krog postavil, ko se je steza hladila. Se pravi da vsaj v tej konfiguraciji 2017 Duče ni lih počasen - preko enega kroga.

Ne vemo še kako hiter je 2017 zato ker ga Lorenzo včeraj ni vozil. Cel trening je vozil Dučeta 2016 samo čisto na koncu, par min pred zaključkom je naredil en krog z 2017 pa še to takoj zapeljal nazaj v bokse. Par krogov z 2017 je naredil edino Dovi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, Arzen pravi:

Zanimiv je tudi Zarco. 

Jaz mislim, glede na to, kar nam je pokazal Zarco v Moto2, da bo med prvimi 5imi na koncu sezone 2017. 

Fant je umirjen, tehnika je izredno podobna Lorenzo- vi. Ko pade v trans, gre svojo pot. 

Za Maverica sem že pisal. Fant ima to srečo, da je dobil tovarniški in ne pol tovarniški izdelek. Tukaj se bo pokazal njegov potencial, tehnika in vzdržljivost.

Bojim se edino tega, kar je Cartman že omenjal (ne dobesedno) in sicer, da bi se delala razlika med prvo in drugo violino, čeprav sta obe v istem orkestru. Morda bo moral pomagat Rossiju do 10 naslova, Rossi se bo upokojil, k Yamahi se bo pa vrnil Horhe ... Isto, kot je naredil Rossi. Bomo videli, vsekakor bo pa sezona izredno zanimiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no.... Eno je en krog, to vemo, da pri JJ ni bilo nikoli problem ....

Je treba odpelat celo dirko ....

Brez spoilerjev in ostale krame, pa da vidimo oprijem in obrabo ...

Bo treba počakat, definitivno pa bo 2017 zelo zanimivo leto. Komaj čakam !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A more dirkač prešaltat na nov 17 stroj al lahko ostane na 16? Je to njegova odločitev? Konckoncev ni nujno da je nov boljši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, _luke_ pravi:

A more dirkač prešaltat na nov 17 stroj al lahko ostane na 16? Je to njegova odločitev? Konckoncev ni nujno da je nov boljši...

Njegova izbira in seveda izbira moštva, ki ga plačuje, vendar mora biti v skladu z novimi pravili .... Se pravi, da ni več isti komplet :blush:

Seveda morajo biti pogonski agregati pred začetkom sezone isti ter seveda plombirani...

Nekaj fint je v vsemu skupaj...  So omejeni pri izbiri ...MM je vozil s starim okvirjem, naprimer, ker je z njim dosegal boljše čase.

Me bo popravil nekdo, ki se bolj spozna na vsa pravila MotoGPja.... Jaz to bolj iz prenosov pobiram svojo logiko :blush:

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, DL650 said:

Kaj se je zgodilo, da imajo rdečo zastavo?
Gledam na francoskem programu pa nič ne zastopim ... ravno sem vklopil.

  Ianonne se je  prebrnu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, DL650 said:

Hvala za info.
 

Prebil ograjo ki jo je potrebno popraviti... Se je pa drzal za zapestje. Malo prej, se je pa Rins raztrescil, so ga odpeljali v ambulanto, je ok, vendar gre v bolnico, ker ga boli hrbet na se nekaj testiranj...

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, Suzukiju bo zmankalo motorjev.. Iannone včeraj in danes, Rins danes, testni voznik tut na tleh včeraj..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, DL650 said:

Mater se spravljajo na to ograjo, kot lačn k sranju. Se mi zdi, da so ob progi vedno sami "loleki" .

 Je cist prov da se! Par padcev ravno na tem zavoju danes, vsi v ograji, eden v bolnici! So sli do dirkacev, preverli zakaj so tam padli, preverli progo in se odlocili tam dodati zracne blazine... Edino prav, ker je ocitno nevaren odsek tam. Lolekov ob progi ni, udelezeni v debati (dirkaci in vodstvo, capirrosi) tudi niso... so pa nekje drugje...
 

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Jure pravi:

Ne vemo še kako hiter je 2017 zato ker ga Lorenzo včeraj ni vozil. Cel trening je vozil Dučeta 2016 samo čisto na koncu, par min pred zaključkom je naredil en krog z 2017 pa še to takoj zapeljal nazaj v bokse. Par krogov z 2017 je naredil edino Dovi.

Hm, pol sem pa pomešal mopeda. Oba sta črna, s krilci. My bad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, skopusnik1 said:

Vinales pod 1:30. Vozi 17 M1 danes?

 Prej j bilo receno da nej bi Vinales vozil samo 16 motor... Precej pa zonglirajo, Marquez naj bi ravnokar vozil na nedeljskem motorju, ceprav niso sigurni ali je agregat novi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vinales 1:29.975, Marq +0,196, Dovi +0,468, Iannone +0,625, Pedrosa +0,711, Crutchlow +0,734, Rossi +0,734, Lorenzo +0,769, Aleix +0,910, Folger +0,973,  Zarco +1,040

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, KennyJR pravi:

Kdo je lani dobil prvi dan testa? In kdo je bil letos prvak? Mm

Kdo je 2014 dobil prvi dan testa in je bil lani prvak? Jorge

Kdo je dobil 2. dan (prvi dan je odpadel) testiranj 2013 in je bil 2014 prvak? Ja mislm, da poznaš odgovor... 

2012 je bilo piškavo vreme

2011 je bil jorge odsoten

2010 je bil prvi stoner in ne boš verjel, kdo je bil prvak naslednjo sezono... 

Nazaj ne bom niti gledal, pa grem stavit, da je podobno! 

Prosim z takimi v temo nabijanje !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene sta danes zelo pozitivno presenetila oba tech3 pilota...mislim da se bo Suzukijo še kolcalo po Zarcoju. Rabat in podobni še sploh niso prišli na manj kot sekundo do vodilnega (in to v dveh letih) Ta dva pa že drugi dan.... 

Rossi je testiral 2017 medtem ko je Maveric pičil z 2016, kar pa ne zmanšuje njegovega uspeha. 

Ducatiji še vedno s krilci. Lorenzo vozi Ducatija na oko čisto enako kot yamaho. Komentatorja sta omenila, da viri znotraj ducatija poročajo, da je JLo kar zadovoljen v zavojih in da ima engine braking celo boljši kot yamaha.

Aleks je tudi zadovoljen z Aprilijo in postavlja kar solidne čase. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!