Skoči na vsebino

Moto GP 2017


exclan

Priporočene objave

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

kole, smešno no. MM me je zabaval, ker je mogel, ma kaj mogel, ker sem vedu da bo udaru po Žarkotu :P , Dovi me pač ni, ker ni niti poskusil zapet po Horhetu. Kakorkoli, dogovorili so se slabo, legla sta oba dučeta (sumljivo) in MM si zasluži zmago, spet je rešil nerešljivo.

In ker sem fan od 46, deda je še vedno dober.

MM ni imel danes skoraj kaj izgubit, tudi, če bi padel, bi moral Dovi zmagat...padel bi skoraj, Dovi pa ni mogel zmagat

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, vandrovec pravi:

MM ni imel danes skoraj kaj izgubit, tudi, če bi padel, bi moral Dovi zmagat...padel bi skoraj, Dovi pa ni mogel zmagat

 

saj mene ne bi motilo niti če bi Dovi zmagal, mi je dec kar všeč, le zabava me mal manj.

pred 1 minuto, DinDiin pravi:

No  sej,  in zakaj  bi  ti Lorenzota  spodil?  :D 

ker ni preklopil na mapo 8 :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mnenja, da bi Dovi moral štartati iz prve vrste in Marc končati dirko v pesku, da bi imel kakšno možnost.  Pač moral bi imeti res velikansko srečo, da bi bil prvak. Sicer sem za Marca odkar je šel Stoner loviti ribe, ampak underdogu bi pa vedno privoščil naslov sploh ker jih ima Marc že 6.

Popravljeno . Popravil interista
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina šansa je splavala po vodi,vseeno čestitke Doviju za odlično sezono.Po drugi strani pa,( nisem njegov fan)si je naslov povsem zaslužil MM,kolikokrat je letos rešil gotov padec,res obvlada ,pa še srečo ima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, DAMI34 said:

saj mene ne bi motilo niti če bi Dovi zmagal, mi je dec kar všeč, le zabava me mal manj.

ker ni preklopil na mapo 8 :P

 

 Sem fan Dovija od nekdaj.... Lorenzo mogoce je preklopil na mapo 8, ampak Dovi je ze par krogov malcek izgubljal cas... Kar se mene tice nobene panike, ni bil njegov dan, tud pista ne... Pokleknil je letos samo pred Marquezom,  pred tipom ki je kot rookie ratal prvak, ki je v 5h letih osvojil 4 naslove. Se nima kaj sramovat,  se celo do zadnje dirke je mesal strene... Poglejte razpored, pa vam bo takoj jasno, kje je kdo...  Forza Dovi!

 

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, jvalant pravi:

 Sem fan Dovija od nekdaj.... Lorenzo mogoce je preklopil na mapo 8, ampak Dovi je ze par krogov malcek izgubljal cas... Kar se mene tice nobene panike, ni bil njegov dan, tud pista ne... Pokleknil je letos samo pred Marquezom,  pred tipom ki je kot rookie ratal prvak, ki je v 5h letih osvojil 4 naslove. Se nima kaj sramovat,  se celo do zadnje dirke je mesal strene... Poglejte razpored, pa vam bo takoj jasno, kje je kdo...  Forza Dovi!

 

Točno tako, meni je tudi Dovi car ker je parkrat MMja dobro pošolal in meni pripravil zabavo, danes žal ni bil njegov dan. Škoda.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, vandrovec pravi:

ker ne dela v korist ekipe, oziroma je celo ovira v ekipi

Dve dirki nazaj, ko rosi ni spustil naprej Mavericka, ste vsi trdili, da vozi vsak zase in da je to individualni šport. Imejte enaka merila za vse. Kljub vsemu sem prepričan, da bo prej Jorge prvak na Ducatiju kot Dovi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 minutes ago, DAMI34 said:

Točno tako, meni je tudi Dovi car ker je parkrat MMja dobro pošolal in meni pripravil zabavo, danes žal ni bil njegov dan. Škoda.

 

 No vids, jaz sem se enako zabaval, ampak ne zato ker je koga posolal, ampak zato, ker je moj favorit odlicno odpeljal... In posteno povedano: Dovi ne bi mogel tega narediti, ce  tudi Marquez ne bi ta dan vozil odlicno. V dezju sta oba sla na noz in brez kompromisa. Oba

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Globoke misli & misel dneva & stuff by Roberto:  danes in tudi na vseh drugih mopet GP dirkah vedno zmaga tisti, ki v vseh danih okoliščinah prvi prevozi ciljno črto.   :OK:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Buzdovan pravi:

Dve dirki nazaj, ko rosi ni spustil naprej Mavericka, ste vsi trdili, da vozi vsak zase in da je to individualni šport. Imejte enaka merila za vse. Kljub vsemu sem prepričan, da bo prej Jorge prvak na Ducatiju kot Dovi.

Verjetno se tam ni šlo za naslov? Se pa vidi, da sta MM in Jorge v končnici velika kolega, drug drugemu pomagata...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, vandrovec said:

Verjetno se tam ni šlo za naslov? Se pa vidi, da sta MM in Jorge v končnici velika kolega, drug drugemu pomagata...

Kako pa je JLO pomagal? Pred padcem je Dovi pocasi zaostajal... Dejte ze nehat z otrocarijami. Ce ne, pa tud Aleixa lincat, je pomagal Marquezu, k je Dovija storpediral itd. Pa kok ste stari, 9 al 1 1?

 

   Navijam za Dovija in bom  rerku samo to: Marquez je bil premocan. Pika. Tolk mocan, da ni rabu nikogar, da se mu umakne, ipd, da je postal prvak.  Se enkret pika.

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, vandrovec pravi:

Verjetno se tam ni šlo za naslov? Se pa vidi, da sta MM in Jorge v končnici velika kolega, drug drugemu pomagata...

Takrat bi Vinjales, vsaj teoretično, še ostal v igri za naslov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo čas si poglejte dirko še en krat. Za Dovija so bili odločilni krogi najkasneje do 18 kroga...takrat se je dirka prelomila v njegovo slabo. Ves čas je Lorenzota tiščal v ovinkih, kjer ga je Lorenzo evidentno bremzal. Tudi po časih je bil b vmesnih sektorjih po 2 desetinki na krog hitrejši od pedrencota. Jasno da Dovi ni riskiral, saj je dal več kot evidentno vedeti pedrencetu, da je hitrejši. Do takrat je imel Dovi še dobre gume, hiter tempo in vodilna skupina je bila zgoščena. Če bi ga pedrenco takrat spustil...oz. ga ne oviral, kar ga dejansko je...bi Dovi imel še dovolj možnosti pritisniti pa Pedroso in se obesiti MM-u za rit in ga z provociranjem prisiliti v morebitno napako...TO je bila edina Dovi-jeva možnost....če se bi to zgodilo v nekaj krogih bi moral opraviti le še z Žarkotom in nsalov bi bil v roki. Ampak pedrenco je že veliko krat pokazal da je rit in se tudi tokrat na očitne ukaze iz boksov ni odzval, kaj šele na zdravo ekipno pamet...nekje po 18 krogu je postalo jasno, da je načrt propadel, ker se je potem začela skupina širiti, gume imajo vedno slabši oprijem, pedrenco pa ni odnehal....zato je Dovi potem tudi popustil...Taktika je bila dobra in se bi morebiti še izšla, če ne bi pedrenco evidentno nagajal....seveda pa bi moral Dovi še sprovocirati MM v zdrs in padec....kar pa je bilo vsem jasno da ne bo lahko...ampak vsaj poskusil bi.

Izšlo se je kot se je...MM si je zagotovo zaslužil naslov...junak letošnje sezone je gotovo Dovi....peder sezone pa Lorenzo...kot že velikokrat do slej. S takšnim karakterjem kot ga ima, ga ne bi vzeli niti pri Shineray-u...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, BIF said:

Če bo čas si poglejte dirko še en krat. Za Dovija so bili odločilni krogi najkasneje do 18 kroga...takrat se je dirka prelomila v njegovo slabo. Ves čas je Lorenzota tiščal v ovinkih, kjer ga je Lorenzo evidentno bremzal. Tudi po časih je bil b vmesnih sektorjih po 2 desetinki na krog hitrejši od pedrencota. Jasno da Dovi ni riskiral, saj je dal več kot evidentno vedeti pedrencetu, da je hitrejši. Do takrat je imel Dovi še dobre gume, hiter tempo in vodilna skupina je bila zgoščena. Če bi ga pedrenco takrat spustil...oz. ga ne oviral, kar ga dejansko je...bi Dovi imel še dovolj možnosti pritisniti pa Pedroso in se obesiti MM-u za rit in ga z provociranjem prisiliti v morebitno napako...TO je bila edina Dovi-jeva možnost....če se bi to zgodilo v nekaj krogih bi moral opraviti le še z Žarkotom in nsalov bi bil v roki. Ampak pedrenco je že veliko krat pokazal da je rit in se tudi tokrat na očitne ukaze iz boksov ni odzval, kaj šele na zdravo ekipno pamet...nekje po 18 krogu je postalo jasno, da je načrt propadel, ker se je potem začela skupina širiti, gume imajo vedno slabši oprijem, pedrenco pa ni odnehal....zato je Dovi potem tudi popustil...Taktika je bila dobra in se bi morebiti še izšla, če ne bi pedrenco evidentno nagajal....seveda pa bi moral Dovi še sprovocirati MM v zdrs in padec....kar pa je bilo vsem jasno da ne bo lahko...ampak vsaj poskusil bi.

Izšlo se je kot se je...MM si je zagotovo zaslužil naslov...junak letošnje sezone je gotovo Dovi....peder sezone pa Lorenzo...kot že velikokrat do slej. S takšnim karakterjem kot ga ima, ga ne bi vzeli niti pri Shineray-u...

  MM bi ga samo spustil naprej in se  lepo peljal naprej... Ne verjamem da bi se pustil sprovocirati. Dovizioso danes ni mel tempa za zmago, nazalost. Samo MM bi moral pasti, pa samo Pedroso (ki je bil na koncu zelo hiter z medium gumo) bi moral prehiteti in potem samo se Zarco-ja prehitet... Tamala malca! ;)

 

 

 

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

36 minutes ago, BIF said:

Če bo čas si poglejte dirko še en krat. Za Dovija so bili odločilni krogi najkasneje do 18 kroga...takrat se je dirka prelomila v njegovo slabo. Ves čas je Lorenzota tiščal v ovinkih, kjer ga je Lorenzo evidentno bremzal. Tudi po časih je bil b vmesnih sektorjih po 2 desetinki na krog hitrejši od pedrencota. Jasno da Dovi ni riskiral, saj je dal več kot evidentno vedeti pedrencetu, da je hitrejši. Do takrat je imel Dovi še dobre gume, hiter tempo in vodilna skupina je bila zgoščena. Če bi ga pedrenco takrat spustil...oz. ga ne oviral, kar ga dejansko je...bi Dovi imel še dovolj možnosti pritisniti pa Pedroso in se obesiti MM-u za rit in ga z provociranjem prisiliti v morebitno napako...TO je bila edina Dovi-jeva možnost....če se bi to zgodilo v nekaj krogih bi moral opraviti le še z Žarkotom in nsalov bi bil v roki. Ampak pedrenco je že veliko krat pokazal da je rit in se tudi tokrat na očitne ukaze iz boksov ni odzval, kaj šele na zdravo ekipno pamet...nekje po 18 krogu je postalo jasno, da je načrt propadel, ker se je potem začela skupina širiti, gume imajo vedno slabši oprijem, pedrenco pa ni odnehal....zato je Dovi potem tudi popustil...Taktika je bila dobra in se bi morebiti še izšla, če ne bi pedrenco evidentno nagajal....seveda pa bi moral Dovi še sprovocirati MM v zdrs in padec....kar pa je bilo vsem jasno da ne bo lahko...ampak vsaj poskusil bi.

Izšlo se je kot se je...MM si je zagotovo zaslužil naslov...junak letošnje sezone je gotovo Dovi....peder sezone pa Lorenzo...kot že velikokrat do slej. S takšnim karakterjem kot ga ima, ga ne bi vzeli niti pri Shineray-u...

https://www.motorsport.com/motogp/news/dovizioso-lorenzo-didn-t-hold-me-up-valencia-977728/

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja jasno...kaj pa naj reče...Lorenzo je peder, ker me je zadrževal...itak zdaj je kar je....Dovi je prebrihten, da se bi zapletal v neplodne razprave. Verjemi pa, da si bodo imeli znotraj ekipe velikoooo za povedat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, BIF pravi:

Ja ja jasno...kaj pa naj reče...Lorenzo je peder, ker me je zadrževal...itak zdaj je kar je....Dovi je prebrihten, da se bi zapletal v neplodne razprave. Verjemi pa, da si bodo imeli znotraj ekipe velikoooo za povedat...

ja, najprej bodo morali pojasniti kaj je mapa 8, ker men se zdi, da ko je Horhe vklopil mapo 8 sta oba legla po tleh. Da ne spusti motor slučajn olja po tleh :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, DAMI34 said:

MM je car, pa nisem njegov fan.

Se mi zdi, da se je JL brezveze težilo iz boxov, saj ga Dovi še ujeti ni mogel.

 

BRAVO!!! Popolnoma realen komentar! Prvo kar je, ga je Dovi jedva držal, drugo kar pa je, ZAKAJ pa ga naj spusti mimo, če je Marquez tako ali tako spredaj???

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, BIF said:

Ja ja jasno...kaj pa naj reče...Lorenzo je peder, ker me je zadrževal...itak zdaj je kar je....Dovi je prebrihten, da se bi zapletal v neplodne razprave. Verjemi pa, da si bodo imeli znotraj ekipe velikoooo za povedat...

 Ah dej nehi no... Dovi je prebrihten da bi se lagal. Dovi je posten in tudi prebrihten, da bi branil Lorenza, ce bi ga ta res oviral. Na izbiro imamo pametovanje vseh nas tukaj, pa izjave dirkacev. Vprasanje za jurja: komu mislis da verjamem?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

o rossiju se pa nič ne piše?

kr vemo da je dobro oddelal kar je pač lahko. Vini je bil bolj zadaj. In še nekaj, Dovija je spustil naprej, to pa tut nekaj velja. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Demon said:

BRAVO!!! Popolnoma realen komentar! Prvo kar je, ga je Dovi jedva držal, drugo kar pa je, ZAKAJ pa ga naj spusti mimo, če je Marquez tako ali tako spredaj???

 

 Dovi je sam to povedal :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!